Напрямки роботи освіти Борислава визначено

By  | 22.01.2013 | Filed under: Новини

Як повідомив начальник відділу освіти Бориславської міської ради Віталій Лесик, визначено чотири основні напрямки роботи відділу на наступний місяць. Це 1) робота адміністрації з новими спеціалістами, 2) організація харчування учнів перших – четвертих класів, дітей-сиріт та дітей інших пільгових категорій, 3) атестація педагогічних працівників, 4) перевірка претендентів на нагородження золотими та срібними медалями. Віталій Лесик повідомив, що в 2011 році медалями нагородили 26 випускників Борислава та Східниці, а у 2012 році вже аж 48, тому таку перевірку провести просто необхідно.

На найближчу сесію Бориславської міської ради, яка запланована на 7 лютого, буде винесено два питання по освіті – затвердження програми розвитку освіти Борислава та Східниці на 2013-2017 роки та щодо створення Центру дитячої творчості.

Також головний освітянин Дрогобича повідомив, що процес об’єднання станції юних техніків, станції юних натуралістів та Будинку учнівської та юнацької творчості в єдиний Центр дитячої творчості не зустрічає шаленого опору. Люди розуміють, що процес об’єднання потрібний. Міський голова Володимир Фірман зауважив, що влітку на станції юних натуралістів та в БУТ не змогли залучити для проведення дозвілля такої кількості дітей, як це зробили спортивні секції, стадіон, а особливо ДЮСШ міста Борислава. Також мер наголосив на тому, що при створенні єдиного Центру дитячої творчості жоден працівник трьох установ не буде звільнений та не потрапить під скорочення.

Завданням, яке ставить перед освітою Борислава міська влада на чолі з Володимиром Фірманом, є і скорочення споживання енергоносіїв, зокрема в плані зменшення кількості спожитих енергоносіїв не за лімітами, а в натуральних величинах.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №87983 Робота в Польщі
  22.10.2018 | 14:22

  Офіс-менеджер зі знанням польської мови Агенція, яка займається інформаційно-консультаційними послугами по працевлаштуванню в Польщі шукає офіс-менеджерa. Обов’язки: -опрацювання телефонних дзвінків -консультування та ведення клієнтів -частково робота з документацією -організаційна робота по офісу Вимоги: -знання польської мови на розмовному рівні -привітність, вміння спілкуватися з людьми -відповідальність, організованість, цілеспрямованість, пунктуальність -чесність та порядність -досвід роботи не обов’язковий, [...]

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)У Трускавці відзначили День подяки (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви