Напрямки роботи освіти Борислава визначено

By  | 22.01.2013 | Filed under: Новини

Як повідомив начальник відділу освіти Бориславської міської ради Віталій Лесик, визначено чотири основні напрямки роботи відділу на наступний місяць. Це 1) робота адміністрації з новими спеціалістами, 2) організація харчування учнів перших – четвертих класів, дітей-сиріт та дітей інших пільгових категорій, 3) атестація педагогічних працівників, 4) перевірка претендентів на нагородження золотими та срібними медалями. Віталій Лесик повідомив, що в 2011 році медалями нагородили 26 випускників Борислава та Східниці, а у 2012 році вже аж 48, тому таку перевірку провести просто необхідно.

На найближчу сесію Бориславської міської ради, яка запланована на 7 лютого, буде винесено два питання по освіті – затвердження програми розвитку освіти Борислава та Східниці на 2013-2017 роки та щодо створення Центру дитячої творчості.

Також головний освітянин Дрогобича повідомив, що процес об’єднання станції юних техніків, станції юних натуралістів та Будинку учнівської та юнацької творчості в єдиний Центр дитячої творчості не зустрічає шаленого опору. Люди розуміють, що процес об’єднання потрібний. Міський голова Володимир Фірман зауважив, що влітку на станції юних натуралістів та в БУТ не змогли залучити для проведення дозвілля такої кількості дітей, як це зробили спортивні секції, стадіон, а особливо ДЮСШ міста Борислава. Також мер наголосив на тому, що при створенні єдиного Центру дитячої творчості жоден працівник трьох установ не буде звільнений та не потрапить під скорочення.

Завданням, яке ставить перед освітою Борислава міська влада на чолі з Володимиром Фірманом, є і скорочення споживання енергоносіїв, зокрема в плані зменшення кількості спожитих енергоносіїв не за лімітами, а в натуральних величинах.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №85637 Система стабильного дохода от 4780 рублей за день!
  15.08.2018 | 00:41

  Сделайте всего 4 простых шага, и Вы получите первые 4000 рублей на свой счет! Вы получаете целый ряд преимуществ: - Без каких-либо начальных вложений Вы сможете получать деньги практически в автоматическом режиме. - Вы получите первую прибыль практически моментально. - Даже если Вы не имеете достаточных знаний, и общаетесь с компьютером на “Вы”, все равно [...]

 • №85634 9000 руб в день на заполнении профилей!
  14.08.2018 | 19:26

  Зарабатывайте до девяти тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. >> www.rabotaprofily.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви