Нарешті загуділо

By  | 23.10.2015 | Filed under: Публікації

/Відкритий лист Лева Грицака до Миколи Гука/

Почули накінець керівника інформаційної служби міського голови Козира М. Гука на «першому громадському сайті». До цього часу не світився, працював потай, видаючи потоки бруду на опонентів Козира. Та це не дивно – школа. Політшкола. Дивно тільки те, як п. Гук, син репресованих батьків, потрапив у ту елітну політшколу в часи репресій українського народу.

«Мені не все одно, хто завтра стане господарем цього чудового міста».

Чому міського голову він називає господарем міста? Мабуть тому, що його шеф справді себе таким почуває, ігноруючи громаду і ввівши авторитарний режим правління.

«На кораблі піратів я вже був – керував Дрогобичем».

Чому місто Дрогобич і дрогобичан він називає піратами? Мабуть, йому ближче по духу зовсім непіратський Севастополь, де він виграв суд проти депутатів Дрогобицької міської ради, які його вигнали з крісла мера Дрогобича.

З Севастополя, що вже став червоним, перевели у Дрогобич. Звідти вигнали – пішов разом з Козирем, Мєзєріним і Перевязкіним боротися проти волонтерів і захисників України – учасників АТО. Цікаво, куди його переметнуть грушники після виборів у Трускавці, такому місця не буде.

Трускавчан М. Гук у своїй статті висвітлює як людей, що не мають державницького мислення, що далі не бачать як за дверима своєї квартири, чи за хвірткою обійстя, даху будинку, своєї вулиці.

Скажу Вам, пане Гук. Ви не тільки були поганим мером, Ви нашкодили Козиру своєю злістю до опонентів, бризкаючи отрутою брехні у підвладних Вам ЗМІ. Ви, зрештою, і поганий конспіратор у своїх господарів – тут і там.

«Врахуймо, що проти Козира проголосують комуністи та регіонали – їх до цього закликав ».

Кажуть, що оправдовуватись недостойно, тим більше перед таким людцем як Ви. Нагадаю про один вже програний суд за наклеп на мене. Вдруге подавати не буду, шкода тратити на Вас час. Не буду апелювати і до виконавчої служби, яка ще не стягнула з Вас за моральну шкоду. Мене цілком задовольняє в пам`яті та картина, коли по Вашому обличчі і білій сорочці стікали розбиті яйця. Розумію, що злорадство – це погана риса, але то не зло, то якраз Ваше.

Післязавтра вибори, а Ви ще досі всю політику будуєте на «вині» мера-попередника, який не дав можливості меру Козиру здійснити свої «грандіозні» плани. Якщо я чогось поганого не дав зробити – то радий, бо дуже вже багато поганого зроблено для Трускавця і трускавчан.

«Та всі недоліки пана Козира сторицею перекривають його позитиви».

Тут Ви частково праві, але лише в першій частині речення.

«А ще Козир, як високофаховий інженер та управлінець, не надто розбирається в людях».

По першій частині цього Вашого вислову можна сперечатись, по другій не буду, бо ще для себе не визначив до кінця – помилково чи намірено Козир взяв Вас, пане Миколо Гук, на роботу своїм трубачем.

По Вашій професійній діяльності, пане Гук, Ви, напевно, знаєте відомий анекдот, в якому новопризначений начальник у шухляді робочого столу знаходить конверт, у якому написано три поради:

- якщо у тебе не підуть добре справи протягом першого року – вали все на попередника;

- якщо справи не йтимуть протягом другого року – кайся і обіцяй виправитися;

- якщо справи не ітимуть і на третій рік – готуй конверт для наступного директора.

Ви ж, пане Гук, не послухалися мудрості народу, бо звикли його нехтувати. Не нагадали в міру службових обов’язків і Козиру цього анекдоту. Можете взяти до уваги зараз.

До осіб, що підтримують Козира – Юника, Дідик – Вам треба було дописати і себе як чесну людину – Ви «поскромничали».

Дивлячись на веселу посмішку доданого до статті портрета, мені бачиться зовсім не усміхнене обличчя, по щоці якого стікає розбите яйце як вираз відношення до Вас, пане Гук, трускавчан.

Лев Грицак

Також читайте

Tags: ,
 • Юрій Федчак

  Мав справу з Миколою Гуком, був добре знайомий з його батьком. Чудових батьків мав, але, як кажуть, у кожній родині – не без … (русские слова).

 • незлобива

  Вам, п. Грицак,я б навіть не радила витрачати ні зусиль ні часу на “цього”. Йому життя віддасть за все. На жаль,така суть,але він цього так і не зрозуміє.

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №77974 Bactefort капли против паразитов
  17.11.2017 | 08:39

  эффективное уничтожение абсолютно всех видов паразитов любого происхождения; препятствие для дальнейшего развития и размножения паразитов; повышение сопротивляемости организма человека к заражениям различных видов; укрепление иммунной системы; максимально благоприятное воздействие на состояние организма человек в целом; невысокая стоимость, доступная каждому. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • №77972 Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург.
  16.11.2017 | 18:48

  Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург по фиксированной стоимости. Встреча на вокзале у платформы. Помощь при транспортировки багажа. И ещё много разных видов услуг. Закажите прямо сейчас. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви