Наш Кобзар, наша гордість

By  | 07.03.2019 | Filed under: Новини

В славному сузір’ї українських письменників непогасною зорею сяє ім’я Т.Г.Шевченка. Мужицький син, кріпак, школяр сільського дяка-п’яниці, мислитель, патріот-інтернаціоналіст, інтелігент з душею вселюдського милосердя… І все це він – Тарас Григорович Шевченко.

В бібліотеці для дітей м. Трускавця зібрались учні 6-А класу СЗШ №3 (класний керівник Леся Павелкевич) на конкурс знавців творчості Тараса Шевченка, на якому кожен з учасників продемонстрував не лише свої знання, а й здібності, талант, артистизм.

В конкурсі взяли участь дві команди. Команда дівчат – “Кавказ”, команда хлопчиків – “Гайдамаки”. З учасниками конкурсу проведено літературну вікторину “Хто швидше?”, гру-мікрофон “Що я знаю про Т.Шевченка?”, вікторину “Які висловлювання відомих людей я знаю про Шевченка і його “Кобзар?”. Діти розгадували кросворди та головоломки.

Між конкурсами дівчатка заспівали пісні на слова Т.Шевченка під музичний супровід бібліотекаря Лесі Цісінської, Владислав Шукель зачитав власну поезію “Пам’ять про Кобзаря”. Присутні учні розповідали прислів’я, приказки, бувальщини із життя письменника.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви