Наш Кобзар, наша гордість

By  | 07.03.2019 | Filed under: Новини

В славному сузір’ї українських письменників непогасною зорею сяє ім’я Т.Г.Шевченка. Мужицький син, кріпак, школяр сільського дяка-п’яниці, мислитель, патріот-інтернаціоналіст, інтелігент з душею вселюдського милосердя… І все це він – Тарас Григорович Шевченко.

В бібліотеці для дітей м. Трускавця зібрались учні 6-А класу СЗШ №3 (класний керівник Леся Павелкевич) на конкурс знавців творчості Тараса Шевченка, на якому кожен з учасників продемонстрував не лише свої знання, а й здібності, талант, артистизм.

В конкурсі взяли участь дві команди. Команда дівчат – “Кавказ”, команда хлопчиків – “Гайдамаки”. З учасниками конкурсу проведено літературну вікторину “Хто швидше?”, гру-мікрофон “Що я знаю про Т.Шевченка?”, вікторину “Які висловлювання відомих людей я знаю про Шевченка і його “Кобзар?”. Діти розгадували кросворди та головоломки.

Між конкурсами дівчатка заспівали пісні на слова Т.Шевченка під музичний супровід бібліотекаря Лесі Цісінської, Владислав Шукель зачитав власну поезію “Пам’ять про Кобзаря”. Присутні учні розповідали прислів’я, приказки, бувальщини із життя письменника.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви