Новини регіонального шоу-бізнесу

By  | 03.07.2013 | Filed under: Публікації

«Ніжно», «Не дзвони» від «Мері»

Для Віктора Винника і групи «Мері» червень виявився насиченим на події. Презентація нового кліпу, знятого на пісню «Ніжно», пройшла небезуспішно. Даною роботою зацікавилось декілька провідних телеканалів України, а також порадував Інтернет великими переглядами на You Tube. Та для музикантів цього виявилось замало, отож одразу спостерігаємо за ще однією прем’єрою. А саме нещодавно на FM-радіостанціях розпочалась ротація нової пісні від «Мері» під назвою «Не дзвони». Дві прем’єри, а в студії кипить робота над ще однією піснею, яка, відкриємо таємницю, носитиме містичний характер.

Зі світського життя

І ще про «Мері». Як стало відомо з неофіційних джерел, 27 червня одружився барабанщик цієї групи Володимир Андрієвський. Весілля відбулося на відпочинковому комплексі «Залісся». Обраницею Володимира стала Тетяна Ляшенко, також представниця творчих кіл. Подейкують, що закрита вечірка з нагоди одруження переросла у справжній концерт, на якому виступали Олеся Киричук, Ярек, ну і звісно група «Мері». Ми також приєднуємось до привітань молодятам і бажаємо їм творчості як у світському, так і в особистому житті.

Ярек розповів про «Літні вечори»

Не так давно писали про прем’єру пісні Ярека «Пробач прости». І знову чергова прем’єра, цього разу на літню тематику. Пісня «Літні вечори» задумувалась давно, як легенький і ніжний спогад про найромантичніший період у житті кожного з нас. Прем’єра пісні відбулася на концерті 25 червня у Дрогобичі.

Концерт заради доброї справи

25 червня у Дрогобичі на території БФ «Карітас» відбувся благодійний концерт, присвячений року соціального служіння в УГКЦ. Він у часі співпав з освяченням нового приміщення «Карітасу» патріархом Святославом Шевчуком. І хоча дана подія залишилась поза увагою ЗМІ, проте на цей концерт зголосилося багато відомих виконавців. Як і годиться, концерт розпочали справжні зірки, а саме вихованці центру «Дивовижні долоні» для дітей з особливими потребами. Далі на сцену виходили Тарас Курчик, Ярослав Дуб, Ярек, Оксана Винницька, Наталія Гомонко з Дрогобича, Ярослав Святинчук та Іван Сітарський (м. Львів), ансамбль «Діти Світла» (м. Долина) і ще багато інших. Концерт тривав понад чотири години і приніс найстійкішим глядачам море задоволення.

Педуніверситет видав «15 художніх етюдів для гітари»

Вперше в історії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка виходить навчальний посібник для гітари. І що приємно, автором цього першого видання став лідер групи X-Projekt та гітарист групи «Мері» Віталій Гудзій. Рецензентами даної роботи стали відомі в академічних колах М.А. Ластовецький та Я.В. Олексів. І вкотре Віталій довів свою професійність не лише на сцені, але й в педагогічній творчості.

Підготував Ярослав Баран

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №77974 Bactefort капли против паразитов
  17.11.2017 | 08:39

  эффективное уничтожение абсолютно всех видов паразитов любого происхождения; препятствие для дальнейшего развития и размножения паразитов; повышение сопротивляемости организма человека к заражениям различных видов; укрепление иммунной системы; максимально благоприятное воздействие на состояние организма человек в целом; невысокая стоимость, доступная каждому. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • №77972 Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург.
  16.11.2017 | 18:48

  Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург по фиксированной стоимости. Встреча на вокзале у платформы. Помощь при транспортировки багажа. И ещё много разных видов услуг. Закажите прямо сейчас. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви