Новини регіонального шоу-бізнесу

By  | 03.07.2013 | Filed under: Публікації

«Ніжно», «Не дзвони» від «Мері»

Для Віктора Винника і групи «Мері» червень виявився насиченим на події. Презентація нового кліпу, знятого на пісню «Ніжно», пройшла небезуспішно. Даною роботою зацікавилось декілька провідних телеканалів України, а також порадував Інтернет великими переглядами на You Tube. Та для музикантів цього виявилось замало, отож одразу спостерігаємо за ще однією прем’єрою. А саме нещодавно на FM-радіостанціях розпочалась ротація нової пісні від «Мері» під назвою «Не дзвони». Дві прем’єри, а в студії кипить робота над ще однією піснею, яка, відкриємо таємницю, носитиме містичний характер.

Зі світського життя

І ще про «Мері». Як стало відомо з неофіційних джерел, 27 червня одружився барабанщик цієї групи Володимир Андрієвський. Весілля відбулося на відпочинковому комплексі «Залісся». Обраницею Володимира стала Тетяна Ляшенко, також представниця творчих кіл. Подейкують, що закрита вечірка з нагоди одруження переросла у справжній концерт, на якому виступали Олеся Киричук, Ярек, ну і звісно група «Мері». Ми також приєднуємось до привітань молодятам і бажаємо їм творчості як у світському, так і в особистому житті.

Ярек розповів про «Літні вечори»

Не так давно писали про прем’єру пісні Ярека «Пробач прости». І знову чергова прем’єра, цього разу на літню тематику. Пісня «Літні вечори» задумувалась давно, як легенький і ніжний спогад про найромантичніший період у житті кожного з нас. Прем’єра пісні відбулася на концерті 25 червня у Дрогобичі.

Концерт заради доброї справи

25 червня у Дрогобичі на території БФ «Карітас» відбувся благодійний концерт, присвячений року соціального служіння в УГКЦ. Він у часі співпав з освяченням нового приміщення «Карітасу» патріархом Святославом Шевчуком. І хоча дана подія залишилась поза увагою ЗМІ, проте на цей концерт зголосилося багато відомих виконавців. Як і годиться, концерт розпочали справжні зірки, а саме вихованці центру «Дивовижні долоні» для дітей з особливими потребами. Далі на сцену виходили Тарас Курчик, Ярослав Дуб, Ярек, Оксана Винницька, Наталія Гомонко з Дрогобича, Ярослав Святинчук та Іван Сітарський (м. Львів), ансамбль «Діти Світла» (м. Долина) і ще багато інших. Концерт тривав понад чотири години і приніс найстійкішим глядачам море задоволення.

Педуніверситет видав «15 художніх етюдів для гітари»

Вперше в історії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка виходить навчальний посібник для гітари. І що приємно, автором цього першого видання став лідер групи X-Projekt та гітарист групи «Мері» Віталій Гудзій. Рецензентами даної роботи стали відомі в академічних колах М.А. Ластовецький та Я.В. Олексів. І вкотре Віталій довів свою професійність не лише на сцені, але й в педагогічній творчості.

Підготував Ярослав Баран

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Трускавець Встановлення та ремонт ГБО
  22.06.2018 | 15:09

  Індивдуальний підхід до кожного клієнта. Намагаємось вирішити навіть найскладніші проблеми Вашого авто. Встановлення та ремонт ГБО Діагностика ГБО Компютерна діагностика Ремонт електропроводки та електричних елементів Дрібний ремонт оптичних систем та елементів салону м. Трускавець вул. Бориславська, “Бориславські гаражі” +38 099 162 8988 +38 097 732 8957 Головна сторінка http://avtospotlv.com.ua/ avtospotlv@gmail.com Також читайтеТрускавець відсвяткував (0)Спацер по [...]

 • Трускавець запрошує на День молоді
  20.06.2018 | 16:10

  Також читайтеМузей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на турнір повітряних куль (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви