Новини від 18 жовтня

By  | 19.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Із засідання міської ТВК

В п’ятницю, 15 жовтня, на засіданні міської ТВК в Трускавці було сформовано дільничні виборчі комісії на паритетній основі. Перед тим було розглянуто скарги – окремі задоволено, інші відхилено. Наступне засідання ТВК відбудеться 18 жовтня о 17.00. Списки кандидатів у депутати ТМР, а також склад ДВК планується опублікувати в комунальній газеті «Голос ради» згідно з чинним законодавством.

Після виборів спати будемо краще

31 жовтня в Україні скасовується дія літнього часу переведенням стрілок годинників на годину назад. В зв’язку з цим вечоріти буде вже біля 6 вечора, а зранку можна буде довше поспати.

Політична боротьба набирає обертів

Кілька гостей із Києва побувало на вихідних у Трускавці, проводячи агітацію за ту чи іншу політичну силу. Серед них – Борис Тарасюк та В’ячеслав Кириленко. На сцені 15 жовтня разом з Тарасюком та Корнатом від НРУ виступила і бездомна уродженка Тернопільщини, яка живе в курортному парку – пані Анна, яка часто співає різні пісеньки та розповідає вірші. Вона розповіла про проблему заробітчанства.

В ніч із суботи на неділю біля «Злати» було встановлено пам’ятник Бандері, його відкриття планують на 19 жовтня, орієнтовно о 16.30, повідомило наше джерело. В цей же день від «Фронту змін» у Трускавці виступатиме гурт «Ватра», а сьогодні, 18 жовтня, в мікрорайонах відбуваються зустрічі кандидатів на посаду міського голови – Є. Юника (Сагайдачного) та Л. Грицака (Дрогобицька, будинки 12 – 14, о 18.00).

Власна інформація

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви