Об`єдналися, щоби перетворити Трускавець у годівницю

By  | 16.06.2017 | Filed under: Публікації

У поплічників Козира-Кісака склалася трагікомічна ситуація. Через побиття Володимира Веретки батьком і сином Кісаками і скандалом у соціальних мережах, який виник після цього, штаб цих одіозних осіб і досі не прийшов у себе.

Чому ми подаємо ці прізвища через дефіс? Для посвячених у трускавецькі реалії не є секретом, що незадовго після їх поразки після виборів Козир і Кісак об`єднали свої зусилля, щоби спільно повалити діючого міського голову Андрія Кульчинського. Для цього використовувалися всі можливі і неможливі засоби впливу – від проплачених мітингів, виступів фейкових громадських активістів до відвертої брехні у козирній газеті та інтернет-ресурсах. Здавалося, перемога була так близько… Фейкові пропагандисти навіть готували собі теплі містечка у міській раді. І перший, і другий претенденти вже бачили себе у ролі очільників міста чи заступників (це вже залежало від того, хто з них переможе). І на тобі. Кісак витнув таке, що навіть у страшному сні Козиру не привиділося. Тепер політтехнологи терміново шукають виходи з ситуації. Пропагандисти брешуть за старою схемою і замовчують невигідну інформацію. Так, у козирній газеті не було жодної інформації про побиття. Але пес гавкає – караван іде. І те, що люди брали сліпо на віру, тепер не пройде. Людям широко розкрилися очі на Кісака-старшого. А вже про путінського послідовника Козира відомо всім. І про його зв`язки з ФСБ, і про московсько-петербурзький бізнес. А вже те, що витинав Руслан Ярославович на посаді мера, не викликає здивування у пересічного трускавчанина. Тут і перетворення базарів у годівниці для мера і його оточення, і участь його будівельних фірм у забудовах на курорті і т.д. Про це не писав хіба що лінивий.

Націоналіст Кісак і пропутініст Козир не випадково об`єдналися. Пам`ятаєте, як цілувалися Молотов з Ріббентропом? А потім підписували всілякі угоди про співпрацю та ненапад. Так і згадувані трускавецькі активісти. Один з них відверто на минулих виборах поносив свого опонента, називав того «вуйком», другий навіть не хотів розмовляти з «московітом», бо добре знав, чим той дихає. Тепер ніби любов і довіра. Думається, до пори, до часу. Поки знову чорна кішка не перебіжить дорогу. А таке скоро станеться, не сумнівайтеся. І початком цього є ця трагікомічна ситуація з побиттям поважного чоловіка. Співчуваємо. Але що сталося, то сталося.

Максим Гуняк

Також читайте

Tags:
 • Левко

  Максиме а що сталося ???? Чому такий одинокий вереск??? До речі націоналіст це звучить гордо !!!

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №78749 Газоблок
  11.12.2017 | 14:59

  ГАЗОБЛОК розміри : 8-30-60; 10-20-60; 15-20-60; 20-20-60; 30-20-60; 20-40-60. Діє гнучка система знижок. Є можливість доставки бортовими автомобілями та автомобілями з маніпуляторами до 24т Дрогобич, Трускавець, Борислав, Східниця, Стебник, Стрий, Самбір, Старий Самбір, Турка, Сколе, Львів Також працюємо по перерахунку з ПДВ Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи [...]

 • №78745 Залізобетонні вироби
  11.12.2017 | 14:57

  Панелі перекриття : довжина 2.0 – 11.8 м,ширина 1.2 та 1.5м (більші розміри під замовлення); Залізобетонні кільця (0.7/1.0/1.5/2.0м); Кришки кілець; Днища кілець; Бетонні блоки (24-3/4/5/6-6;12-3/4/5/6-6;8-3/4/5/6-6); Сходи; Сходові марші; Перемички; Та ін…… Працюємо за готівку та по перерахунку з ПДВ Є можливість доставки ( довгі тяги 22т, 10-т, автомобілі з маніпуляторами) Працюємо по Львівській області Також [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви