Олег Блажівський нагороджений Комбатанським Хрестом Республіки Польща

By  | 25.03.2019 | Filed under: Новини

Нещодавно керівник трускавецького готельно-ресторанного комплексу «Оскар», радник міського голови Трускавця з питань міжнародної співпраці Олег Іванович Блажівський отримав у Варшаві Комбатанський Хрест Республіки Польща (Kombatanski Krzyż). Почесну нагороду надано «за заслуги на тривалу народну пам`ять» Комітетом відзнак Союзу Комбатантів Республіки Польща.

В супровідному дипломі до нагороди вказано, що Комбатанський Хрест Олег Блажівський отримує «за багаторічну патріотичну роботу, розвиток культурних та добросусідських відносин між двома народами Республіки Польща та України».

Олег Блажівський віддано працює на ниві українсько-польської співпраці та братерства ще з 2002 року, коли він був помічником міського голови Трускавця (працював ним за каденції двох міських голів аж до кінця 2010 р.).

В готелі-ресторані «Оскар», де Олег Блажівський є директором з 2011 року, поляки є частими гістьми, тут відбуваються творчі вечори українських та польських поетів, письменників, театралів, співаків та інших митців. Особливо слід відзначити, що тут є осередок лемківської культури – лемки з Польщі часто презентують свої досягнення та діяльність саме в трускавецькому «Оскарі». Також тут відбуваються різноманітні українсько-польські конференції, круглі столи та інші проекти.

З 2016 року Олег Блажівський в якості радника міського голови Трускавця з міжнародних питань відновлював втрачені зв’язки нашого міста-курорту з польськими містами-побратимами Перемишлем, Ясло, Дзялдово, Сяноцьким повітом та іншими. Тож Комбатанський Хрест – це цілком заслужена відзнака для Олега Івановича Блажівського.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви