Опозиція зустрінеться в неділю, або Непродумані дії Андрія Кульчинського вилізуть йому боком

By  | 05.09.2018 | Filed under: Новини

Кількість опозиціонерів до чинного мера Трускавця зростає, причому як серед простих мешканців міста, так і серед політичних еліт. Не виключено, що від підтримки Андрія Кульчинського може відійти і партія «Батьківщина», котра надала йому серйозну підтримку на виборах 2015 року (номер один у списку партії Наталія Пономаренко була довіреною особою кандидата Кульчинського), підтримувала його політику впродовж трьох років і котрій міський голова застромив ножа у спину. Мова йде не тільки про переслідування очільника міського осередку цієї партії Руслана Крамара (доведення до банкрутства очолюваного ним КП «Трускавецьтепло» та відправка його на військові навчальні збори), але й очорнювання лідерки партії Юлії Тимошенко. Підконтрольні Андрієві Кульчинському журналісти взялися за «роз`яснювальну» роботу з метою доказати трускавчанам, що за Юлію Тимошенко та партію «Батьківщина» не можна голосувати в жодному разі. І хоча мер міста зараз перебуває у відпустці (на відпочинку в Греції), та є ряд підстав вважати, що саме він замовив дискредитацію людини, котра має всі шанси стати новим Президентом України. Звичайно ж, що такі дії Андрія Кульчинського однозначно вилізуть йому боком.

Та якщо трускавецька «Батьківщина» поки що офіційно не заявила про свій перехід в опозицію до чинного мера Трускавця, то діючі опозиціонери (група Кісака-Козира) обговорюють план своїх подальших дій. Як інформує наше власне джерело, у неділю, 16 вересня, відбудеться чергове засідання ініціативної групи, на котрій буде обговорено стратегію подальших дій з метою врятувати Трускавець від можливої катастрофи. Опозиція закидає голові міста-курорту не тільки розтринькування бюджетних коштів та недалекоглядну політику в справі адміністративно-територіальної реформи, але й корупцію та непотизм, бездарність в управлінській, економічній та гуманітарній політиці.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви