Партія Воля йде на вибори спільно з Політична партія “Об’єднання “Самопоміч”.

Ці вибори можуть стати справжньою люстрацією, якщо у парламент прийдуть люди, які будуть уособлювати очищення самі по собі. Не просто декларувати, як це роблять всі парламентські партії, а справді такими бути. Якщо у Верховній Раді з’явиться політична сила людей, які вийшли на Майдан, які почали організовувати загони Самооборони, які почали розробляти потрібні країні рішення і просувати їх у Парламенті, які зараз на Сході захищають нашу Незалежність, – то це буде початком неймовірних змін у країн.

Тому сьогодні з’їзд партії ВОЛЯ прийняв рішення, що ми візьмемо участь у позачергових парламентських виборах, делегувавши своїх членів у виборчий список об’єднання “Самопоміч” та висуваючи своїх кандидати по мажоритарних округах.

З’їзд політичного об’єднання “Самопоміч”, який у ці хвилини відбувається у Києві, прийняв рішення підтримати об’єднавчі процеси у політичному та громадському середовищі для спільної участі у позачергових виборах народних депутатів України 2014 року.

У виборчому списку об’єднання “Самопоміч” для членів політичнох партії “ВОЛЯ” було запропоновано 6, 13, 14, 15, 22, 29, 33, 39 та 48 місця. Хто потрапить у список на ці місця від партії ВОЛЯ, буде вирішено на продовженні нашого з’їзду сьогодні.

Окрім членів партії “ВОЛЯ” у виборчий список об’єднання “Самопомічі” увійдуть представники добровольчого батальйону “Донбас” та експертного середовища.

Очолить список Ганна Гопко, лідер “Самопомічі” Андрій Садовий – на 50 місці.

‪#‎ВОЛЯ‬ ‪#‎Самопоміч‬ ‪#‎вибори‬ ‪#‎Рада‬

Також читайте

Tags:
 • валя

  Перший Розора, другий Грабовський… Назвіться краще “Партія неадекватів”,та ше Лесю Дідик в компанію і Ольку Куц не забудьте для синхрона.Удачі!

 • Владимир

  Давайте будем говорить откровенно. это очередная партия, которая будет заводить в парламент “нужных” людей… поэтому и Садовой, бренд которого раскручивался давно, и стоит 50-м в списке. поэтому иллюзий я не строю…

 • Гірко

  Якщо разом із “Волею” ідуть такі як С. Оленич -№55,колишній завзятий фронтовик,потім депутат усіх можливих щілин,куди б пролізти- то дуже шкода наших надій і сподівань на зміни в парламенті! Хочу бачити моральних і чесних, а не пристосуванців, хитрюг і підлабузників. З такими ,як Оленич ми точно нічого не змінимо!

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   Цілком згідний з Гірко.
   Такі “шустрики”, як Оленич першими встигають очолити прохідні партії, щоб пролізти до влади. До Садового і його сірого кардинала Олега Березюка у мене також довіри нема. Я говорив на з’їзді ” Волі”, що Садовий не хоче провести “Волю” як самостійну партію. Він хоче бути одноосібним лідером фракції Самопомочі в ВР і впливати на іі рішення.
   Але хитрий Садовий, маючи в списках хіба оленичів, для попадання в ВР дає місце в списках відомим активістам, щоб збільшити вартість бренду “Самопоміч”, який він потім зможе монетаризувати.

 • !

  А де Сергій Розора? Судячи по наявному агітмату плани у нього серйозні…

  • Пристай Андрій

   Треба все робити поступово . Спочатку піде на мера, або на голову райради.

   • !

    логічно…

   • Serg

    Екс-міністр економіки Павло Шеремета та комбат “Донбасу” Семен Семенченко не підуть на парламентські вибори за списком “Самопомочі” Андрія Садового.
    Це вони самі повідомили “Українській правді”.
    За словами Шеремети, він дізнався про своє рішення йти із партією Садового зі ЗМІ.
    На запитання ж, чи йому взагалі пропонували приєднатися до “Самопомочі”, як це зробила частина активістів “Реанімаційного пакету реформ”, з яким Шеремета тісно співпрацює, він відповів ухильно.
    “Це вже не має значення. Це вже історія. Має значення, що уже оголошений список”, – сказав екс-міністр.
    Командир же батальйону “Донбас” у розмові з журналістом “української правди” чітко заявив, що із “Самопоміччю” на вибори не йде.
    Як відомо, журналісти зі з’їзду “Самопомочі” спершу повідомили, що разом із партією на вибори підуть і екс-міністр Шеремета та комбат Семенченко.
    Але в оприлюдненому списку партії їхніх прізвищ не виявилось, попри те, що два місця в першій десятці партії Садового зайняли соратники Семенченка по батальйону.
    Раніше Шеремета, після того, як написав заяву про звільнення з Кабміну заявляв, що матиме за честь працювати із активістами “Реанімаційного пакету реформ”, проте чи піде сам в депутати точно не заявляв. Разом із тим ініціатива РПР залишається експертно-активістським рухом та не йде у політику.
    Українська правда

   • !

    Не личить Андрію обманювати!У Вас репутація людини з “загостреним відчуттям справедливості”!А Розорі-успіхів у виборчій кампанії!

    • Пристай Андрій

     ) Розора всіх переіграв. Де я знав, що він піде кандідатом мажорітарником. Осюрпризив

    • Serg

     Розора не переграв, а пролетить як фанера над столицею Франції .
     Розора це приклад дрібного неплатника податків, котрий рветься до влади. От цікаво пане кандидат Розора скільки військового збору сплатимо ваше підприємства готель і кафе? Набере думаю тисяч 2 голосів

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   Мені цікава ваша логіка, яле скажу вам наступне.
   Після того як я півтора року (2005-2006рр.) пробув депутатом Дрогобицькоі міської ради, я побачив, що для того, щоб щось змінити потрібна ефективна команда.
   В партії” Воля” я побачив однодумців і ми зробимо все для того щоб змінити країну. Я допомагаю розбудовувати на місцях осередки ” Волі” для того, щоб активісти, учасники АТО мали площадку пройти в місцеві ради і міняти країну на місцях. Не пікетувати під радами, а голосувати в радах.
   Я з своїм життєвим досвідом зможу зробити багато хорошими і для партії і для країни.
   Вчора я був на з’їзді “Волі” і перемовини з Самопоміччю продовжуються. Самопоміч хоче наших лідерів перемістити в непрохідну частину списку. Садовий боїться втратити контроль над об’єднанням і це може зруйнувати домовленість. Остаточні рішення будуть відомі в п’ятницю.

   • Serg

    Багато хорошхороми ? Конкретно. Поки бачу одне не платити податки

    • http://Truskavets.tv Сергій Розора

     serg чи Василь Крукевич, чи як тебе там ще.
     Прийти до мене і я тобі обгрунтую свою позицію.

    • Serg

     Чого до тебе йти? Ти кандидат в депутати? От і напиши тут свою. Позицію. Хоча вона одна – так роблять всі. А депутатом будеш чи не будеш час покаже. Тай чесно а вибирати то й немає. Всі під одну гребінку

    • Пристай Андрій

     Крукєвич , шалун, ти по ходу в Розору закохався,. Чого би інакше стіко часу дрочити на Розори податки)) Але – ізиді , Сергій не по тих ділах! )

    • Serg

     Пристай рівень свого. Інтелекту показано у твоїй відповіді. Це рівень волі? Ще може виявитись, що ти його помічник, і такі дурниці пишеш.

  • микола

   Сергій Розора – це дюдина яка використовує всі можливі нові бренди. Справжній пристосуванець!

 • Пристай Андрій

  Повний виборчий список «Об’єднання «Самопоміч» на дочасних парламентських виборах, що відбудуться 26 жовтня, виглядає так:

  1. Ганна Гопко – співзасновник громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», громадська активістка.

  2. Павло Кишкар – командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас».

  3. Олексій Скрипник – експерт в галузі інформаційних технологій, засновник та директор ІТ-компанії «Елекс», член наглядової ради IT-BPO Lviv Cluster.

  4. Оксана Сироїд – директор Української Правничої Фундації, експерт «Реанімаційного пакету реформ».

  5. Віктор Кривенко – експерт в галузі військово-промислового комплексу та економічної стратегії, голова правління благодійного фонду «Коло», експерт «Реанімаційного пакету реформ».

  6. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля», яка ухвалила сьогодні рішення про спільний похід на вибори із «Самопоміччю».

  7. Олена Бабак – експерт в сфері житлово-комунального господарства, директор Інституту місцевого розвитку.

  8. Наталія Веселова – керівник благодійного фонду «Допомога батальйону «Донбас».

  9. Олександр Данченко – провідний експерт в галузі телерадіокомунікації та зв’язку, генеральний директор ЗАТ «Датагруп».

  10. Олена Сотник – член правління Асоціації правників України, експерт «Реанімаційного пакету реформ».

  11. Ярослав Маркевич, батальйон «Донбас».

  12. Олег Лаврик, «Самопоміч», депутат Львівської міськради.

  13. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  14. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  15. Іван Мірошниченко, «Реанімаційний пакет реформ».

  16. Андрій Журжій, «Самопоміч», гендиректор ТОВ Компанія з управління активами «Фоззі Капітал».

  17. Остап Єднак, «Реанімаційний пакет реформ», ГО «Центр протидії корупції». .

  18. Ігор Діденко, експерт, президент медіагрупи «Автоцентр».

  19. Олександр Опанасенко, експерт.

  20. Руслан Сидорович, «Самопоміч», юрист, керівник адвокатської компанії.

  21. Михайло Куцин, експерт, екс-начальник Генштабу ЗСУ.

  22. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  23. Вікторія Пташник, «Реанімаційний пакет реформ», адвокат, заступник голови Комітету з питань недобросовісної конкуренції Громадської ради при АМКУ.

  24. Владислав Воскресенський, експерт, CEO компанії InvisibleCRM.

  25. Ольга Стефанишина, «Реанімаційний пакет реформ», виконавчий директор благодійного фонду «Пацієнти України».

  26. Лев Підлісецький, «Самопоміч»

  27. Роман Семенуха, експерт.

  28. Олег Березюк, «Самопоміч», керівник департаменту гуманітарної політики ЛМР.

  29. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  30. Анна Романова, «Самопоміч».

  31. Андрій Мірошник, експерт.

  32. Сергій Кіраль, «Самопоміч», керівник управління зовнішньоекономічних відносин ЛМР

  33. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  34. Володимир Гаргуша, «Реанімаційний пакет реформ».

  35. Юля Вусенко, «Самопоміч».

  36. Андрій Яловий, «Реанімаційний пакет реформ».

  37. Ігор Банах, «Самопоміч».

  38. Петро Маковський, «Самопоміч».

  39. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  40. Олексій Толкачев, «Реанімаційний пакет реформ».

  41. Юля Лефтер, «Самопоміч».

  42. Вадим Шкільняк, «Самопоміч».

  43. Олександр Сітенко, «Самопоміч».

  44. Ігор Сеньків, «Самопоміч».

  45. Дмитро Барбачук, експерт

  46. Максим Іонов, «Реанімаційний пакет реформ».

  47. Тарас Яковлєв, «Самопоміч», заступник міського голови Луцька з економічних питань.

  48. Місце зарезервоване за політичною партією «Воля».

  49. Ковалець Ігор.

  50. Андрій Садовий, лідер «Самопомочі», міський голова Львова.

  51. Галина Погорєлова, «Самопоміч»

  52. Юліан Тар, «Самопоміч»

  53. Олександр Гаврилов, «Самопоміч».

  54. Олександр Драган, «Самопоміч».

  55. Сергій Оленич, «Самопоміч».

  56. Дмитро Фартушок, «Самопоміч».

  57. Ігор Качур, «Самопоміч».

  На з’їзді «Самопомочі» був також оголошений попередній список кандидатів від партії у мажоритарних округах:

  №11 (Вінницька область) – Олександр Зерщиков;

  №12 (Вінницька область) – Олександр Злободанюк;

  №62, (Житомирська область) – Наталія Чиж;

  №84 (Івано-Франківська область) – Василь Кіндій;

  №116 (Львівська область) – Ірина Подоляк;

  №144 (Полтавська область) – Ігор Кіянчук;

  №145 (Полтавська область) – Антон Фалтинський;

  №152 (Рівненська область) – Дмитро Якімець;

  №168 (Харківська область) – Тарас Сітенко;

  №170 (Харківська область) – Олександр Котуков;

  №183 (Херсонська область) – Ігор Дудар;

  №184 (Херсонська область) – Віталій Лук’янченко;

  №191 (Хмельницька область) – Олександр Афанасьєв.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • * ВАКАНСІЯ + ДОРОГА – 50 $ – ( Везем до місця праці ) *
  14.04.2019 | 12:05

  • БезВіз — по БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТАХ • Оплата 11 – 20 зл/год. ДЛЯ • ЧОЛОВІКІВ,• ЖІНОК,• СІМЕЙНИХ ПАР. • ФАБРИКИ • ЗАВОДИ • ЗАКЛАДИ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ • ГОТЕЛІ • КЛІНІНГОВІ КОМПАНІЇ • МИЙКИ ПРОД. ЗАКЛАДІВ • БУДОВА • та інші вакансії • Ми гарантуємо якість, надійність, порядність та підтримку • • Офіційне працевлаштування • ••• [...]

 • №92670 Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС.
  03.04.2019 | 13:29

  Офіційна робота в Німеччині та інших країнах Євросоюзу. Офіційне оформлення відбувається по паспортах Європейського Союзу та європейських ID картках, а також по польських робочих візах (відрядження А1). За консультаціє та реєстрацією звертайтесь за тел:+380679678612. На сьогоднішній день актуальні вакансії: 1) Склади REWE. м. Гамбург (Німеччина). Обовязки: Збирання та пакування замовлень. Зарплата 1400-1800 євро/місяць (нетто), від [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви