Павло Барнацький: «Я допоміг десяткам тисяч людей. Моє прізвище незаплямоване і я це говорю гордо!»

By  | 15.10.2014 | Filed under: Публікації

Трохи більше тижня залишилося на передвиборчу агітацію, тому кандидати в депутати до Верховної Ради України активізувалися. Сьогодні, 15 жовтня, зустрічі у трьох трускавецьких колективах, а також у Дрогобичі проводить кандидат Павло Степанович Барнацький. На одній із зустрічей вдалося побувати і нам, тож подаємо репортаж про цю подію.

Розпочав Павло Степанович із короткого викладу своєї біографії. Він – наш земляк, народився у с. Довге Гірське Дрогобицького району (в 1953 році). Має дві вищі освіти, одну з них – юридичну. Заслужений юрист України. Трудова біографія кандидата така – працював на будівництві, служив у армії, а згодом працював у різних підрозділах органів внутрішніх справ. Після виходу на пенсію вже багато років працює у комітеті Верховної Ради України по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

- Маючи 12-річний стаж роботи в Комітетах Верховної Ради по боротьбі з оргзлочинністю та корупцією, 4 з питань правосуддя, будучи співавтором біля 200 законопроектів, десятки яких прийнято як Закон і розробником не однієї тисячі поправок до законів, йдучи до Верховної Ради, пропоную своїм виборцям не міфічні, а цілком реальні і досяжні цілі, – каже Павло Степанович.

Розповів кандидат про те, як страждає Дрогобиччина від того, що не обирала собі доброго представника для захисту її інтересів у парламенті. Так, спочатку був Лесь Танюк, який приїжджав сюди тільки перед виборами, потім двічі наші краяни обирали Олександра Лавриновича. В 2002 році, коли вперше було запроваджено партійні списки і «Наша Україна» мала значну популярність, Віктор Ющенко привіз сюди Петра Димінського, поплескав його по плечі і люди проголосували за цього кандидата, каже Павло Степанович. Тоді він теж балотувався, але перемогу у нього вкрали, стверджує кандидат. Павло Барнацький нагадав, що через три місця після виборів пан Димінський був вже у таборі Кучми. А виборці Дрогобиччини так і залишилися ні з чим. Два роки тому обирали теж не реальну людину, а політичний бренд. Навіть якби тоді привезли з Києва слона і сказали, що це кандидат від об’єднаної опозиції, то люди проголосували б і за слона, – жартує Павло Барнацький.

- Я не можу дивитися, як край занепадає, падає у прірву, – каже Павло Степанович. – Колись це був найрозвиненіший регіон Львівщини, та без перебільшення і всієї України. Промисловість, культура, відпочинкові комплекси – потенціал величезний. Але, на жаль, нема людини, яка б взяла на себе відповідальність і зробила перші кроки на шляху відродження нашого краю.

Павло Барнацький на конкретних прикладах показав, як можна осягнути покращення економічних показників, як зрушити регіон з мертвої точки, змінити деградацію на процвітання. Він дуже добре знає проблеми Борислава, оскільки співпрацює з Бориславським НГДУ. Тому Павло Барнацький впевнений, що таку унікальну можливість як видобуток нафти в нашому регіоні і її переробку на Дрогобицькому НПЗ потрібно використати для розвитку економіки Дрогобиччини.

- Я чомусь раніше думав, що нафтопереробний завод повністю знищений, що його устаткування порізали на метал. Але ж ні! Нещодавно мені вдалося там побувати і виявляється, що цехи просто законсервовані і завод готовий приступити до переробки нафти.

Залежність України від імпортного пального потрібно ліквідувати і самим виробляти ці продукти, вважає кандидат. Але не всім це вигідно, зокрема і деяким олігархам.

- Диву даєшся, коли вивчаєш чого не видобувають нафту, – розповідає Павло Барнацький. – Щоб почати бурити, потрібен дозвіл, який взяти неможливо…

Торкнувся Павло Барнацький і тем культури та освіти. Так, за його словами, ним було зроблено все, аби не допустити закриття школи № 7 у Бориславі, школи № 8 у Дрогобичі, бібліотеки у Бориславі та інших об`єктів.

- Нам потрібні розумні люди, – каже Павло Степанович, – тому в жодному разі не можемо допускати закриття шкіл та культурних установ.

Окремою темою є допомога Павла Барнацького як регіону в цілому, так і окремим людям, які звертаються до нього.

- Інколи буває важко, а то й неможливо допомогти, – зізнається Павло Барнацький, – доводиться ходити за депутатами, доводиться роз`яснювати чиновникам. Маючи мандат депутата, мені було б набагато легше вирішувати проблеми наших громадян. Не бійтеся, мені не потрібен мандат для вирішення якихось особистих питань, їх я можу вирішувати завдяки особистим зв’язкам. Тому прошу підтримати мене, тоді в мене буде більше можливостей допомагати вам, ніж це є зараз.

Багато з того, що було зроблено саме завдяки сприянні Павла Барнацького, інші кандидати зараз приписують собі. Так, кандидат розповів, що це стосується і ремонту шляху між Бориславом та Східницею, і коштів на ремонт деяких шкіл, і грошей на будівництво насосної станції у Бориславі чи спортивних майданчиків. Було названо кілька прізвищ кандидатів, які присвоюють собі заслуги Павла Барнацького, але ми їх тут називати не будемо.

Активний борець з корупцією розповів про декілька випадків, які йому довелося вирішувати. Привідкрив він і завісу над тим, чому ж корупція проникла у всі сфери нашого життя, зокрема й у правоохоронні органи. Радує Павла Барнацького факт прийняття нової редакції закону «Про прокуратуру», яка позбавляє дотихчасових повноважень Генеральну прокуратуру України, яку кандидат відверто називає монстром, повноваження якого треба було давно урізати. Розповідає, що біля 50% тих, які сидять у тюрмах України, стали заручниками обставин, їх до злочину, як не парадоксально це звучить, довела держава, вірніше система. Так, для прикладу, штучно створюються такі умови, що потрібно дати хабар, а нема грошей, тоді людина щоб дати хабар, вчиняє крадіжку і потрапляє в тюрму. А біля 25% тих, хто перебуває в тюрмах, взагалі сидять там помилково – через те, що своїх помилок не хочуть визнавати слідчі, прокурори, судді, бо за такі помилки мали б відповідати вони самі. До речі, Павло Барнацький пообіцяв голові профспілки «Ріксос-Прикарпаття» Ігореві Костику взяти під свій особистий контроль ту справу, яка ведеться у Трускавецькому суді, як і всі ті порушення, які могли бути вчинені щодо членів профспілки на цьому підприємстві.

Під час зустрічі було роздано газету «Вибір», яка повідомляє, що кандидатуру Павла Барнацького підтримала політична партія «Громадянська позиція Анатолія Гриценка». В газеті також оприлюднено результати соціологічного опитування, за яким станом на 15 жовтня Павла Барнацького підтримує 20,3% виборців, Ігоря Куруса 11,1%, а інші кандидати набирають по менш ніж 10% голосів.

- Прошу Вас хоч раз в житті проголосувати розумом, а не тезами радіо чи телебачення. Мандат мені потрібен для того, щоб я не бігав за депутатами з інших округів, щоб вирішити ту чи іншу проблему Дрогобиччини. Хоча депутатство – це звісно не панацея. Я, не будучи депутатом, допоміг десяткам тисяч людей безкоштовно, декого вдалося навіть витягнути з тюрми. Моє прізвище незаплямоване і я це говорю гордо! – завершив свою зустріч із виборцями в одному з колективів у Трускавці кандидат в народні депутати Павло Степанович Барнацький.

Підготував Володимир Ключак

Також читайте

Tags:
 • хм

  Стариган!

 • Ігор

  Так це дійсно гідний кандидат

 • Микола

  Я підткримую його оскільки він дійсно нормальний чоловік якого поважають люди за добрі справи!Розумний чоловік…

 • читач

  Так, це дісно єдиний гідний кандидат із всього списку. Давайте справді голосувати розумом! І підтримаємо Барнацького.

  • Yaroslav

   Маразм – вмирати за країну мусять молоді патріоти, а дбати за її розвиток старі нездари. Не ведіться на цю пургу – молоді, хай і помиляться, матимуть час виправити помилку. Бо вони здатні горіти.Yaroslav Yurchyshyn.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви