№77800 ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

By  | 10.11.2017 | Filed under: Акценти

Запитання страхувальників, що найчастіше виникають під час заповнення звітності:

1) Суму компенсації за невикористану відпустку потрібно відображати в одному рядку із зарплатою, нарахованою за місяць звільнення, тобто без виділення цієї суми окремим рядком.

2) Ознака «Неповний робочий час» (реквізит 24 «Ознака неповного робочого часу» таблиці 6 звіту з ЄСВ) проставляється, якщо особа працює:

неповний робочий день (тобто зменшення тривалості щоденної роботи на обумовлену кількість годин);
неповний робочий тиждень (зберігається нормальна тривалість робочого дня, але зменшується кількість робочих днів на тиждень);
у разі поєднання неповного робочого дня та неповного робочого тижня (наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4-х робочих днях на тиждень).

3) Коригування додаткової бази нарахування ЄСВ у таблиці 6 звіту з ЄСВ потрібно показуватиі, якщо помилку допущено в місяцях, починаючи з травня 2015 року. До цього місяця форма звіту з ЄСВ не передбачала відображення додаткової бази та нарахованого на неї ЄСВ у таблиці 6. Тому виправлення додаткової бази нарахування до травня 2015 року відображається лише в таблиці 1 звіту з ЄСВ. Таке можливо, якщо помилково визначено/не визначено суму додаткової бази нарахування. В такому разі необхідно визначити додаткову базу нарахування за минулий звітний період і донарахувати єдиний соцвнесок. Коригування необхідно відобразити в таблицях 1 і 6 звіту з ЄСВ.

Якщо у звітному місяці виникає потреба нараховувати єдиний вонесок із додаткової бази нарахування, щодо працівника у таблиці 6 звіту з ЄСВ необхідно заповнити два рядки:

у першому – вказується фактична база нарахування ЄСВ;
у другому — сума додаткової бази нарахування — різниця між фактичною базою нарахування ЄСВ і розміром мінімальної зарплати.

Код типу нарахування «13» застосовується лише в звітному місяці за звітний період. У разі донарахування сум до мінімальної зарплати за минулий період донарахування відображається з кодом типу нарахування «2». При цьому в таблиці 1 звіту з ЄСВ обов’язково потрібно зазначити зміст помилки (наприклад, донарахування сум до мінімальної заробітної плати за місяць/рік).

Також читайте

ID: 77800
URL:
HTML Link:
bbCode:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №78004 Ашдод электрик
  19.11.2017 | 10:26

  Израиль Электромонтажные, ремонтные работы, все работы по электричеству. -Поиск и устранение неисправностей электросети. -Устранение короткого замыкания. — Монтаж, ремонт и замена розеток, выключателей, люстр, автоматов,шаон шабатов, датчиков движения. -Добавление и перенос новых розеток и выключателей, люстр, светильников. — Добавление новых электрических линий -Монтаж и замена электропроводки в квартирах, виллах, офисах -Ремонт бойлеров нагрева воды -Обслуживание [...]

 • №77974 Bactefort капли против паразитов
  17.11.2017 | 08:39

  эффективное уничтожение абсолютно всех видов паразитов любого происхождения; препятствие для дальнейшего развития и размножения паразитов; повышение сопротивляемости организма человека к заражениям различных видов; укрепление иммунной системы; максимально благоприятное воздействие на состояние организма человек в целом; невысокая стоимость, доступная каждому. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви