Переполох у Трускавці

By  | 12.06.2019 | Filed under: Публікації

11 червня 2019 р. у трускавецькому кінотеатрі «Злата» відбулася прем’єра дитячого комедійного короткометражного фільму «Переполох у Трускавці» (режисер Олег Бачинський).

Фільм представила «Галицька кіношкола» Трускавця, яка зуміла отримати кошти «Українського культурного фонду» для зйомки кінострічки за участю дітей та зірки . Нею була одна з популярних акторок серіалу «Школа» Олена Курта, яка завітала на прем’єру фільму до міста-курорту. Вона виконала головну роль.

Перемогу у конкурсі «Українського культурного фонду» вдалося здобути завдяки наполегливості начальниці управління розвитком курорту Наталії Скибак, яка супроводжувала проект від самого початку і аж до презентації фільму.

У зйомках взяли участь актриси Львівського музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича Ольга Дейнека, Алла Латишева-Крук та Наталія Рибалкіна, а також учні «Галицької кіношколи» та інші творчі особистості.

За сюжетом шкільний клас зі своєю вчителькою Оленою Богданівною вирушають до Трускавця на літературний фестиваль. Та за певним збігом обставин із ними в місті-курорті трапляються цікаві пригоди, які допомагають змінити ставлення головної героїні до свого життя…

Після перегляду фільму глядачі мали змогу поспілкуватися з творчою групою. Усіх щиро привітав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, подарувавши провідним актрисам букети троянд.

Із неабияким подарунком приїхала зі столиці й Олена Курта. Вона привезла першу нагороду кінострічки «Переполох у Трускавці» – диплом за перше місце ХХІІІ Міжнародного фестивалю телевізійних фільмів, телерадіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте Курча» (м.Київ). Глядачі зустріли цю приємну звістку гучними оплесками.

А згодом пані Олена довго і терпеливо робила селфі з усіма бажаючими та роздавала автографи. А ще давала інтерв’ю юним журналістам «Молодіжного телебачення Трускавця».

Нагадаємо, «Галицька кіношкола» створена Олегом Бачинським у 2012 році як освітній проект кіностудії «Провінція». Працює на базі місцевої школи-гімназії №2 як гурток Будинку дитячо-юнацької творчості Трускавця. Завдання – навчити дітей робити художні твори у сфері кіно. При «Галицькій кіношколі» діє також «Молодіжне телебачення Трускавця», передачі якого (новини й інтерв’ю з цікавими людьми) можна переглянути у мережі Інтернет, діє фотостудія.

Це вже другий короткометражний художній фільм від “Галицької кіношколи”, який отримав визнання на фестивалях і конкурсах. Першою є “Історія однієї каблучки” (її можна переглянути тут).

Ярослав Грицик, газета «Галицька Зоря»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви