Перше місце на турнірі з вільної боротьби

By  | 07.04.2014 | Filed under: Новини

5 квітня 2014 р. у с. Грімне (Городоцький р-н.) команда борців дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» брала участь у традиційному обласному турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2003 р.н. пам’яті Майстра спорту, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Гев’яка Ярослава Прокоповича.

 Всього у змаганнях взяли участь 130 юних борців зі Львова (ДЮСШ «Спартаківець», ДЮСШ «Богатир», ДЮСШ №7, ДЮСШ «Атлет»), Винників, Пустомит, Соснівки, Щирця, Пісочне, Підгірців, Стебника, Борислава, Грімного та Трускавця (СДЮШОР «Спартаківець» та ДЮСК «Спортовець»).

За результатами поєдинків найкращий результат серед Трускавецьких «спортовців» у ваговій категорії24 кгпоказав вихованець відділення вільної боротьби ДЮСК – Кирчей Назар, який виборов 4 перемоги у 4 поєдинках, завоював Кубок і медаль за І місце. Бронзові медалі та ІІІ місця у вихованців ДЮСК «Спортовець» Грицук Олександра (ваг. кат.26 кг) та Хоменець Олександри  (ваг. кат.34 кг) (тренер ДЮСК Семен Гардій).

 Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви