Подарунок на завершення навчального року

By  | 27.05.2019 | Filed under: Новини

За сприяння Трускавецької міської ради діти з багатодітних сімей м. Трускавця отримали подарунок на завершення навчального року – перегляд вистави в дельфінарії «Оскар». Про це 27 травня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді поінформував начальник відділу з питань сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль.

24 травня 80 дітей з багатодітних сімей мали змогу насолодитись незабутньою шоу-програмою за участю дельфінів та морських котиків. Маленькі глядачі отримали заряд позитивних емоцій та весело провели час.

А сьогодні Трускавець зустріне гостей з міста-партнера Каховки, зазначив Роман Коваль.

Про інші заходи, які зроблені та плануються для дозвілля дітей пільгових категорій, на нараді розповідала також директор Трускавецького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді ТМР Оксана Костишин. Зокрема в пришкільних таборах пройде цикл профілактичних занять на тему здорового способу життя.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви