Поезії засвічена зоря

By  | 10.04.2019 | Filed under: Новини

Поезія є рушієм сили волі націй та народів. Найбільше втілив поезію думки у життя Т. Г. Шевченко, вклад якого є Біблією української поезії дотепер. Поезія класиків української літератури І. Франка і Л. Українки крізь віки надихала людей на боротьбу за краще життя.

Сучасна поезія перебуває у розквіті сил та своїх можливостей. Поряд з такими «брендами» української поезії як С. Жадан, Ю. Андрухович, Ліна Костенко ми маємо когорту сучасних високопрофесійних поетів. О. Дяк, І. Павлюк, В. Чайковська, О. Лишега, М. Людкевич, В. Куйбіда творять шедеври поезії, які вражають читачів.

10 квітня в центральній бібліотеці м. Трускавця було проведено перегляд літератури «Поезії засвічена зоря». Бібліотекар абонементу І. Цимбаляк ознайомила присутніх з поетичними творами класиків української літератури, а також з сучасними майстрами поетичного слова. Стихія написання вірша – процес несвідомий, а процес читання – безкінечний. Насолоджуйтесь кожним рядком.

Підготувала О.Л. Зикіна, бібліотекар абонементу Трускавецької ЦБС

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви