Погода загальмувала роботи

By  | 27.05.2019 | Filed under: Новини

Через складні погодні умови призупинено виконання робіт із замощення бруківкою дворика ЗСШ №1 м. Трускавця. Про це 27 травня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик. Завезені матеріали для ремонту даху ДЮСК «Спортовець», але розпочинати роботи неможливо через затяжні дощі. Хоча сьогодні на вулиці сонячна погода, але від завтра синоптики знову прогнозують опади, і то рясні, говорилося на нараді.

Орест Лобик повідомив, що школи Трускавця готуються до літнього сезону. Біля 480 учнів оздоровиться в пришкільних таборах, котрі діятимуть на базі трьох трускавецьких шкіл. Вартість харчування 1 дитини в день – 35 гривень. Біля НВК «СЗШ №2-гімназія» відкриють оновлений стадіон, щоб урізноманітнити дозвілля школярів.

Також Орест Павлович повідомив про плановану закупівлю нових комп’ютерів. В майбутньому кількість комп’ютерів у школах Трускавця становитиме по 1 комп`ютеру на 10 учнів.

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви