Поки влада спить, може загинути ціла родина

By  | 30.03.2018 | Filed under: Публікації

Відображення на знімках зруйнованої покрівлі житлового будинку – це не фото з передової АТО, а реальний факт з вул. Дрогобицької, 6 в м. Трускавець сьогодні. Так громадянин Німеччини (Магола Б.І. (в минулому житель м. Борислав), який займається в нашому місті житловими забудовами, руйнує житловий будинок старої забудови, що є єдиною цільною спорудою та в якому живе моя, тобто Багрія Олега Володимировича, сім`я з малолітньою дочкою. Це не єдиний метод «боротьби» даного пана та створеного ним синдикату будівельників, який вдається і до погроз та залякувань стареньких батьків моєї дружини Галини, щоб вплинули на зятя, бо інакше, як каже Магола Б.І., «в нас є гроші, то всі суди і всі справи будуть наші».

Все те, що діється з сім`єю Багрій з 2005 року по сьогоднішній день, є дзеркальним відображенням свавілля чиновників, корупції, прийняття неправосудних рішень судами…

Після залякування стареньких батьків моєї дружини Магола Б. та його команда, не отримавши від мене дозвіл на розріз будинку навпіл (що є загрозою знищення будинку старої дерев`яної забудови до 1900 р.), вдався до конкретних дій.

В 2010 році в суді м. Трускавець було скасовано моє право власності на будівлю по вул. Дрогобицькій, що було підтверджене та обгрунтоване двома експертизами на вимогу даного суду. Підставою став висновок двох спеціалістів з Харкова, хоча єдиним доказом є експертиза, яка робиться на вимогу суду, що і підтверджує висновок Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, який дав відповідь на запит мого адвоката.

В Україні судять не тільки президента Януковича заочно, але такий же процес пройшов в 2015 р. в суді м. Трускавець з вилучення майна малолітньої Багрій Лілії Олегівни, моєї дочки. Все робилось по добре відпрацьованій схемі: до нас як до батьків повістки в суд не надходили, а орган опіки і піклування Трускавецької міської ради не реагував на повістки суду (хоча наділений великими повноваженнями, що видно з довіреності, виданої міським головою). Не викликався в судове засідання і представник прокуратури. Все це дало суду підстави позбавити мою дочку належного майна.

Розпочавши будівельні роботи під стінами старенького будинку по вул. Дрогобицькій, 6 наче злодій зранку, з виходячими звідси порушеннями техніки безпеки почали екскаватором валити дерева. В цей час моя дитина ще мирно спала. Гуркіт важкої техніки та падаючі на дах гілки підняли її зранку на рівні ноги, після чого вона зателефонувала мені як батькові. До речі, це теж один із методів боротьби Маголи з непокірними шляхом психологічного тиску.

Нам вдалось зупинити забудовника, але ненадовго, а все через суди, до яких недовіра в населення сьогодні дуже висока. В 2013 році Апеляційний суд м. Львова скасував рішення Трускавецького суду через 7 років після його прийняття та вступу його в законну силу, взявши за основу висновки двох писак з Харкова, які не мають ніякої юридичної сили, без нашої участі та нашого повідомлення.

Після цього наступив ганебний процес з нашого виселення в суді м. Трускавець: «виселити з займаного житла без права надання житлової площі». Так звучали позовні вимоги, але втручання журналістів, зокрема «24 каналу», не дало змогу як місцевому суду, так і Апеляційному у м. Львові нас виселити. У Львові процес свідомо затягувався до вечора, щоб всі були стомлені, а коли зачитувалось рішення в присутності журналістів, весь зал стоячи аплодував. І коли в виданні «Франкова криниця Підгір`я» читаєш інтерв’ю з головою місцевого суду, який дає пояснення, що немає легких чи складних справ, бо за кожною справою стоїть доля людини, стає страшно і смішно, і виникає запитання: «А як же наша доля, де верховенство права, де право на справедливий суд?!!».

Не останню скрипку в цих кричущих діях відіграють і наші чиновники, які ідуть на все, аби комусь догодити. На мою думку, це робиться не задарма.

Як пояснив в суді головний архітектор Трускавця Зеновій Кушнір, маючи 10 днів на розгляд заяви Маголи Б. для видачі будівельного паспорта, що регламентує закон, він видав йому його в той же день, щоб його не образити. А сьогодні пан Кушнір пише відписки депутату міської ради, мені, відмовляється брати участь у комісії по обстеженні існуючої будівлі, в якій проживає родина Багрій, а саме житлової площі малолітньої Лілії Багрій, яка підтоплюється внаслідок будівлі, яку збудував Б. Магола у м. Трускавець по вул. Дрогобицькій з порушенням будівельних, пожежних та санітарних норм, на що в нашому місті не звертається увага.

Також відмовляється від проведення інспекторської перевірки і начальник архітектурно-будівельної інспекції міста, пишучи відписки. Такі ж відписки я отримував від даного пана в час, коли він був прокурором нашого міста.

А в цей час не дрімає Магола Б. та весь його заможний синдикат: розбирає дах, заливає водою існуючу будівлю для повного її знищення, щоб позбутися родини Багрій.

Але ми будем іти до кінця. В цьому будинку я народився, створив сім`ю. Якщо він має завалитись, то нехай завалиться з нами, якщо наша місцева влада спить і у себе під носом не бачить, що діється, або ж займає позиція страуса.

Коли неправосудні рішення приймаються або фальсифікуються, то стає боляче. Але найстрашніше, що виносяться ці рішення «іменем України. Коли нас лякають кремлівським слідом, москалями або жидами, то хто ж ви, «шановні» головні архітектори, судді, голови міст, що дозволяєте, щоб таке творилося у вас під носом. А це ж належить до питань вашої компетенції, які ви повинні розглядати і приймати справедливі рішення.

Шановний пане голово, звертаюся до Вас як до лікаря, якому відомо, яку загрозу здоров`ю несе вологість в приміщеннях, пліснява, грибок, які після цього виникають алергічні реакції та захворювання. Чому Ви не хочете допомогти мешканцям Трускавця, сім`ї трускавчан? Чекаєте, поки злочинці завершать робити свою чорну справу і наша сім`я загине під уламками? Дайте відповідь!

Олег Багрій, корінний трускавчанин, лікар, мешканець буд. 6 на вул. Дрогобицькій

P.S. До речі, на сьогоднішній день Верховним Судом України зупинено дію рішень Трускавецького міського суду та Апеляційного суду м. Львова, що є підставою для заборони місцевою владою надавати дозволи на проведення будь-яких будівельних робіт по Дрогобицькій, 6, про що я неодноразово письмово повідомляв як міського голову Трускавця, так і головного архітектора.

P. P.S. 28.03.2018 р. о 15.45 мною, Багрієм О.В., було виявлено та зафіксовано на мобільний телефон, як Грицай А.Р., П`єх Ю., будучи напідпитку, за вказівкою Зелінського Павла, що проживає м. Трускавець, вул. Котляревського, 26 і є довіреною особою Маголи Б., не маючи дозвільних документів на дані роботи, демонтували дах та розпочали руйнувати стіни.

Зелінський П. вів переговори з викликаними мною працівниками міліції виключно по телефону та відмовлявся представити документи на здійснення даних робіт.

До сьогоднішнього дня (30.03.2018 р.) довіреною особою забудовника п. Зелінським документи не представлені.

Також читайте

Tags:
 • Левко

  Законної несправедливості є дужебагато . І цьому зарадити дуже важко
  а деколи маже неможливо .

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Комерційна пропозиція від Львівської майстерні вареників
  07.02.2019 | 14:14

  Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • У Трускавці вшанують пам`ять Небесної Сотні
  05.02.2019 | 14:55

  Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви