Потерпімо ще трішечки

By  | 15.12.2017 | Filed under: Новини

До завершення 2017 року Трускавець матиме нову лінію енергопостачання. Про це інформує інформаційний відділ Трускавецької міської ради з посиланням на ПрАТ «Львівобленерго».

Перебої з електропостачанням, які останнім часом почастішали у Трускавці (сьогодні теж були проблеми в ряді мікрорайонів), пов’язані з будівництвом нової лінії ЛЕП-35, яку проводять замість зруйнованої через провалля поблизу Стебника.

Відтак основну лінію місто отримає вже до кінця грудня, що дасть можливість уникнути проблем із перенавантаженням резервних мереж та забезпечить безперебійне постачання електроенергії.

Також читайте

Tags:
 • Левко

  Напевно скоро терпець закінчиться бо ми отримали квитанції сплати за газ де нам нарахували та стягнули з кожного майже по 900 грн. “рекомендованого платежу” без нашої згоди . Ще терпимо ?

  • Vasyl Kyrylych

   Раджу зробити так, як мені порадила знайому з газової у Дрогобичі. Підвищені рахунки, які прийшли людям за газ, вона пояснила просто: монополісти просто хочуть перед новим роком наповнити свою казну. Треба заплатити реальну вартість і все, а це, що є у квитанції – викреслити. Якщо нема ще квитанції, то треба зайти на сайт: https://easypay.ua/ua/utility/lvovgaz увести свій номер рахунку і дізнатися, скільки нараховано. Мені також прийшла завищена цифра для оплати.
   Тепер пораджу, як я економлю газ. Я купив собі індукційну плиту. Польську, нову. Вона електрична, нагрівається моментально. Можна купити вживану німецьку. Газом користуюся зрідка, за місяць спалюю на плиті в середньому три куби. Електрики на приготування їжі йде куди менше.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви