Потерпімо ще трішечки

By  | 15.12.2017 | Filed under: Новини

До завершення 2017 року Трускавець матиме нову лінію енергопостачання. Про це інформує інформаційний відділ Трускавецької міської ради з посиланням на ПрАТ «Львівобленерго».

Перебої з електропостачанням, які останнім часом почастішали у Трускавці (сьогодні теж були проблеми в ряді мікрорайонів), пов’язані з будівництвом нової лінії ЛЕП-35, яку проводять замість зруйнованої через провалля поблизу Стебника.

Відтак основну лінію місто отримає вже до кінця грудня, що дасть можливість уникнути проблем із перенавантаженням резервних мереж та забезпечить безперебійне постачання електроенергії.

Також читайте

Tags:
 • Левко

  Напевно скоро терпець закінчиться бо ми отримали квитанції сплати за газ де нам нарахували та стягнули з кожного майже по 900 грн. “рекомендованого платежу” без нашої згоди . Ще терпимо ?

  • Vasyl Kyrylych

   Раджу зробити так, як мені порадила знайому з газової у Дрогобичі. Підвищені рахунки, які прийшли людям за газ, вона пояснила просто: монополісти просто хочуть перед новим роком наповнити свою казну. Треба заплатити реальну вартість і все, а це, що є у квитанції – викреслити. Якщо нема ще квитанції, то треба зайти на сайт: https://easypay.ua/ua/utility/lvovgaz увести свій номер рахунку і дізнатися, скільки нараховано. Мені також прийшла завищена цифра для оплати.
   Тепер пораджу, як я економлю газ. Я купив собі індукційну плиту. Польську, нову. Вона електрична, нагрівається моментально. Можна купити вживану німецьку. Газом користуюся зрідка, за місяць спалюю на плиті в середньому три куби. Електрики на приготування їжі йде куди менше.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №84627 До 9000 руб в день на заполнении профилей!
  24.06.2018 | 15:20

  Зарабатывайте до девяти тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. >> www.rabotaprofily.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори [...]

 • №84626 Требуются работники. Обработка заказов на дому.
  24.06.2018 | 09:57

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> www.obrabot-zakaz.tk << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви