Прогулянка без задоволення вулицями Трускавця (фотофакт)

By  | 11.06.2014 | Filed under: Публікації

А Васька слухає та й їсть… Це прислів`я дуже добре пасує до теперішньої трускавецької влади, яка ласує освоєнням громадських коштів, наче Васька сметаною – в час хаосу та розрухи, в час фактично воєнних дій в Україні, в час, коли нормально не функціонують ні вищі державні органи, ні органи правоохоронні. Чи не ця нестабільність є причиною безкарності та вседозволеності для міського голови Трускавця?

…Гуляти Трускавцем – сама приємність. Але якщо приходиться гуляти і уважно щось вивчати, то ця приємність поволі вивітрюється. Так було з нашою прогулянкою 10 червня, коли ми поставили собі за мету вивчити стан вулиць нашого міста-курорту. Невже в нас всі вулиці у такому прекрасному стані, що нічого не треба ремонтувати, а кошти варто витрачати на безглузде замощування бруківкою вулиці Шевченка?

Гадаємо, міський голова не тільки їздить на ровері по курортному парку та сварить торгівців, але і їздить вулицями міста. Ми ж без ровера та без авто, на своїх двох обійшли значну частину міста – не кваплячись, фіксуючи те, що, на нашу думку, вартує показати нашій владі. Якщо вона не бачила стану вулиць міста, то нехай подивиться зараз, перебуваючи за наші з вами кошти в тепленьких кабінетах, сидячи у м`яких кріслах, отримуючи окрім зарплати ще різні надбавки, премії та матеріальні допомоги. Отже, вперед, пішли-поїхали.

1. Вулиця Воробкевича.

2. Вулиця Лисенка.

3. Вулиця Роксолани.

4. Вулиця Гоголя.

5. Вулиця Шашкевича.

6. Вулиця Симоненка.

7. Вулиця Івасюка.

8. Вулиця Стебницька і Стебницьке кільце.

9. Вулиця Різняка-Макомацького. Давно пора так звану вулицю Проектну (нині вона має назву вулиці Різняка-Макомацького) перевести зі статусу «проектної» у статус «вулиці». Але, очевидно, комусь дуже не до вподоби ім`я нашого легендарного трускавецького розвідника, воїна УПА Романа Різняка (псевдо-Макомацький) – настільки не до вподоби, що розвиток цієї вулиці гальмується. А, до речі, власне запуск цієї вулиці в повноцінну експлуатацію вивільнив би вулицю Стебницьку, розвантажив би її від транспорту, позбавив би її теперішнього вигляду напіввулиці-напівпарковки. Та, бачте, вулицю Шевченка треба забрукувати і то конче в цьому році, а вулиця Різняка-Макомацького в окремих місцях є звичайнісінькою стежкою – і нічого.

10. В курортному парку. Якщо влада має таке велике бажання облаштовувати пішохідні зони, то чому б їй не зробити це в курортному парку? Окремі місця так і просяться це зробити.


Не тільки вулиці, але і тротуари потребують ремонту. Ось куди би пасувало покласти бруківку замість вул. Шевченка – на фото частина тротуару з вулиці Сагайдачного (цю вулицю, до речі, робили до Євро-2012, а тротуари які були нещасні, такі й залишилися).

Добрий господар принаймні постарався б до своєї приватної фірми зробити нормальний заїзд. На фото бачите заїзд на фірму «Арко».

Поза цим фоторепортажем залишилися вулиці Городище, Бандери, Данилишиних, Крушельницької, Помірецька, не кажучи вже про ряд дрібніших (Довбуша, Садова, Заньковецької, Котляревського, Пристая, Бойківська, Кравченко та інші). Гадаємо, жителі цих вулиць та водії теж мають свою думку з того приводу, чи доцільно саме вулицю Шевченка і саме зараз закладати бруківкою, а чи, може, треба хоч трішки підремонтувати їхні вулиці.

На закінчення вкотре скрушно похитаємо головою – ну хіба Трускавець чимось провинився перед Богом, що має аж таку владу? А Васька слухає та й їсть…

Підготував Володимир Ключак, всі фото зроблено 10 червня 2014 р. у Трускавці

Також читайте

Tags:
 • Надія

  Ямковий ремонт- це абсурд ! Його вже робили два роки тому по вулиці, яка веде до залізничного вокзалу.Через півроку дорога стала непроіздною! Яма на ямі! Всі дороги потрібно робити так, як зробили біля Укртелекому, за допомогою новоі шляхобудівноі техніки, а не вручну видовбувати геометричні фігури і заляпувати іх ! Кошти списали на такі роботи страшні, а зробили ноль! ГАНЬБА!!!

  • Стефан

   Треба ямковий ремонт робити чіпсіллером ! І бажано тоді, коли ямки малі чи тільки тріщини – хватає надовго. Якщо немає можливості зробити так, як біля Укртелекому.

 • Люся

  За ті гроші, що витрачають зараз на вул.Шевченка – зробили б ямковий ремонт всіх вулиць Трускавця !

 • Віталій

  Зато наш мер ідіот робить вул.Шевченка пішохідною,цікаво скільки грошей вже відмив зі своєю командою???

  • Люся

   А ще скільки отримає, розставивши там кіоски ! Всі знають що просто-так і хто-небудь існуючі кіоски не отримав ! Ідіот не він…,а ми що все це знаємо і мовчимо ! Можливо, надіючись, що так легше і собі взяти ?!

 • Віталій

  Зато наш ідіот мер робить вул.Шувченка пішохідною,чи тупо відмиває гроші?

 • Надія

  Дуже “гарний” коментар Ваш, Андрій! Можете і Ви організувати, Ви ж не вкрадете??? Зробити доступним всім прихід і розхід коштів, виставити на прозоре і загальне обговорення в газеті і на сайті! Прозвітуватися чесно про кожну гривню !ЗРОБИТИ АКЦІЮ “НІ БЕЗДОРІЖЖЮ В М ТРУСКАВЕЦЬ” Думаю, що знайдуться небайдужі громадяни, які віділять по можливості якусь сумму грошей. Я, особисто, можу дати 500 гр, і вперед! З сучасною технікою за місяць можна з міста зробити картинку Або ж вибрати на посаду голови міста -мерa м. Стрий!!! Він покаже як це робиться! А так все тільки розмови!!!

  • Пристай Андрій

   Ідилічна картина, та є одне але – нафіга тоді мер , виконком і 46 депутатів? Це виконувати роботу замість дармоїдів.

   Отже , я згідний очолити аккумулювання коштів на ремонт доріг, забезпечити прозорість, з моменту заяви чинного мера про відставку.

   • Василь Крукевич

    Йой
    Це все за мкнуте коло – я дам 500, фонди-шмон дм.
    Є міський бюджет – його формує податок із зарплати та земельний податок. Місто має забезпечит дороги, рекламу, сприяння, житловий фонд та інше. Але є одне але – приклад. Мій друг Сергій ресора – платить податки із зарплати ( при чому мінімальні) у стебнику , а заземлю місту, ну і курортний збір напевно частково ( а нашо)
    От і з чого робити дороги і промоцію курорта? 0
    Ну добре збере козир гроші на ремонт дороги і відремонтує – і тут є одне але – її треба утримувати або місто або підрядник( ямки та прибирання сміття щоб не нищила сь покриття ) і що робе місто? 0
    Якщо 0 додати 0 вийде нуль те що і є. Щодо доріг грицака – йому поперло трохи зробив , а трохи лишилося від срср. І далі буде гірше. От давайте зайдемо на будову будь-яку і що? Все лівак. Зайдемо до базарників і що лівак, крім того вони прописани стебник, Дрогобич та Борислав . Зайшов демо в ЗАТ 0,5 ставки. Ми вже практично використали здобутки срср і нічого не створили з інфраструктури. Розрив власник інтексмаркету чи той що по Лисенко тягнув водопровід – асфальтуй за собою, але є ж одне але. Моджна отримати суму податків по спаданню по місту, що побачимо? А яка офіційна зарплата в дольчевіті, ріксосі? Всі старі фірми такі як Укртелеком де було біло дуже мало залишається. Ті ж Карпати яка офіційна зарплата у гендиректора, персоналу?

 • Надія

  Я думаю, потрібно відкрити рахунок, на якому аккумулювались би внески; “Податок на дороги” , “Курортний збір”, взяти кредит під мінімальний відсоток , гарантом погашення якого була б міська рада , так як дороги знаходяться в комунальній власності.Потім знайти підрядиника, який з обовязковою гарантією якості виконаних робіт мінім на 10 років, заасфальтує дороги .І потрібно це робити терміново!!! А так вода в ступі буде товктися безкінечно !!!

  • Пристай Андрій

   Ага, заккумулювати і вкрасти)

 • Остап

  А в 2004 році ти не ходив вулицями Трускавця? А в 06, 08, 10 рр не ходив??? Ці дороги від тих років не ремонтовані були! Зате в Трускавці е базари, дворики левів і інша хрінь. Дорослися і дорозвивалися.

  • WOLODYMYR

   Остапе, будь чесний перед собою і перед людьми – ні в 2008, ні в 2010 році дороги у Трускавці АЖ ТАКИМИ СТРАШНИМИ не були! Так, в 2010 році Річки були гірші ніж зараз, памятаю у 2007 яка страшна була вулиця Данила Галицького, Воробкевича зараз дійсно ліпша, ніж у 2010. Але!!! 18 мільйонів на ремонт доріг у 2011 році пішло! 18 мільйонів!!! Так, і Лисенка, і Роксолани потребували ремонту ще в 2010 році, але хіба вони були в такому страшному стані??? А зараз пріоритет – зробити пішохідною Шевченка. Це в той час, коли в парку на деяких доріжках можна собі в`язи скрутити… А те, що є базари, то ти просто не знаєш планів теперішнього мера,скільки ще і то яких у ширину та висоту тих базарів має бути. Нових! Крім тих, що вже є. Отак.

   • Остап

    Влодку, давай не будемо вдаватися в непотрібну дискусію, коли і де були кращі чи гірші дороги. Їх немае вже як мінімум 12 років!!! В нас е дворики лева, базари, дельфінарії, фуршети і всяка інша херня, але доріг, води, каналізації НЕМАЕ!!!

 • Панас Мирний

  Козир балабол! Дороги робить тільки языком! Ганьба такому меру!

 • Марині

  Такі дороги-лице не влади, а випадкових людей, які цю владу осідлали.

 • Надія

  ПОЗОРИЩЕ!!! Це ж потрібно ще й вміти зробити таке з міста !!!Мітлою треба гнати таких керівників і не чекати 4 роки! Після першого ж року головування, якщо дороги і місто не буде приведене до належного стану, робити висновки, а не тримати поки не розграбує все!!! Мене цікавить, що думає мер коли іде такими вулицях міста???

  • місцевий

   він думає де ще можна базарчик зробити

 • Марина

  Вот и познакомилась с Трускавцом ! Дороги – лицо власти ?! Не так ли ?

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви