Пропозиції Трускавця Дрогобич вважає неприйнятними

By  | 17.03.2015 | Filed under: Новини

На щотижневій апаратній нараді в дрогобицькій ратуші 16 березня начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала поінформував, що минулого тижня він звітував про діяльність підприємства за останні пів року перед членами Національної комісії у місті Києві, де ознайомив високопосадовців про проблеми у стосунках з Трускавцем. Нині Р. Шагала очікує відповіді від Києва щодо подальших дій на місцевому рівні. У п’ятницю, 13 березня, на зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою дане питання знову було порушене, оскільки покриття боргу Трускавця перед Дрогобичем є нагальним питанням, а відносини Дрогобича з Трускавцем переростають у політичну площину. Щодо пропозиції Трускавця відносно створення спільного підприємства, то, за словами Р. Шагали, такі дії є неприйнятними через те, що КП «Дрогобичводоканал» погашає кредит і реструктуризація підприємства на даному етапі є неможливою. На 23 березня заплановано чергову нараду в ЛОДА.

Натомість секретар Дрогобицької міської ради, в.о. міського голови Дрогобича Тарас Метик поінформував, що умови, які пропонує Трускавець є неприйнятними, оскільки трубопровід з с. Гірне, а також майно КП «Дрогбичводоканал», є власністю громади Дрогобича. Нині, як громада, так і депутатський корпус не згідні з тим, щоб створювати спільне підприємство з трускавецьким водоканалом. Навпаки, дрогобичани вважають, що згадане підприємство з сусіднього міста має сплатити борг за спожиту воду. Інформація надана відділом забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви