Просимо вибачення за введення в оману

By  | 10.02.2012 | Filed under: Новини

Інтернет-видання «Трускавецький вісник» мало необережність повірити словами міського голови Трускавця та подати інформацію про те, що у Трускавці – цілоденне водопостачання. Інформація була розміщена в № 105 «ТВ» від 17 жовтня 2011 року. Оскільки вода всюди подається за графіком і є певні перебої з її поданням на верхні поверхи будинків на вулицях Мазепи та Сагайдачного, то просимо вибачення у всіх трускавчан, що ми подали таку дезінформацію. Наступного разу постараємося всі слова міського голови ретельно перевіряти. Цього разу не пройшло і півроку, як стало видно, що до завершення вирішення питання цілоденної подачі води на місто потрібно зробити ще немало.

Нагадаємо, що «ТВ» вже один раз «проколовся», коли нами було подано інформацію, яку озвучив Руслан Козир, що сумлінні платники, котрі вчасно оплачуватимуть комунальні послуги, матимуть знижку. Цього не сталося.

Також читайте

Tags:
 • ветеран

  Немає цілодобово води – винна погода. Аварія в 2-й школі-гімназії – винен підрядник, який два роки назад встановлював опалення. Не гріє 3-я школа – винен Грицак, що відключив котельню. Не гріють будинки 47, 49. 51 по вул.Данилишиних – винні голови ОСББ, що не умовили Грицака не відключати котельню. Позамерзали будинки – винні люди, які не закрили двері в підвал. Супер.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви