Приміщення нової автостанції трускавчани сприйняли неоднозначно

By  | 21.06.2019 | Filed under: Новини

У четвер, 20 червня, у Трускавці відбулося відкриття приміщення нового автовокзалу. Розмістилася споруда неподалік «старої» автостанції, де зараз функціонує супермаркет мережі «АТБ». Споруду відкрили, хоча деякі роботи всередині приміщення ще слід завершити.

В новій автостанції є каси продажу квитків, приміщення для бухгалтерії та персоналу, зал очікування з кафе, туалети. Власники планують облаштувати накриття над перонами.

Сам по собі факт відкриття автостанції – річ позитивна. Але в соцмережах багато трускавчан обурюються зовнішнім виглядом «будки», як охрестили новий автовокзал. Одним не подобається колір, другим – архітектура об’єкту, третім – невелика площа. В той же час критики забувають, що стара АС теж була звичайним сірим «кубиком», зведеним в типовому совковому стилі, а всередині споруди жодного затишку не відчувалося. Те, що зараз поряд з АС є магазин «АТБ», додає території плюсів.

Як на Трускавець, то нова автостанція цілком прийнятна, відповідає своїм функціям і є чудовим поєднанням мінімалізму та комфорту. Власником АС є ТОВ «Фаворит Дизайн».

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви