«Рада Старійшин» б`є на сполох: що з водою?

By  | 09.07.2019 | Filed under: Новини

Інформація про арешт рахунків ТОВ «» та подача у водопровідну мережу м. Трускавця неякісної води викликали хвилювання багатьох небайдужих трускавчан. Запитань більше, ніж відповідей, особливо зважаючи на те, що тема водопостачання впродовж десятиліть є однією з найболючіших на нашому курорті.

Тож темі водопостачання міста Трускавця та ситуації, яка склалася на підприємстві «Трускавецький водоканал», буде присвячено чергове засідання Президії міської громадської організації «Рада Старійшин» м. Трускавця. Засідання відбудеться у четвер, 11 липня, о 16.00 в конференц-залі ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2).

На зустріч офіційно запрошені керівництво міста в особі міського голови Андрія Богдановича Кульчинського та профільного заступника міського голови, депутата облради Олексія Михайловича Балицького, а також керівництво ТОВ «Трускавецький водоканал» в особі генерального директора Марченка Віктора Миколайовича і виконавчого директора, депутата міськради Мицька Мирослава Івановича.

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви