Рагулі

By  | 09.03.2017 | Filed under: Публікації

Незважаючи на розвиток сучасного українського суспільства, процент бикоти у ньому все ще досить високий!

Роман Чайка

Час від часу в житті ми стикаємось з особами, яких людьми назвати практично неможливо, вони живуть за своїми власними законами, не рахуючись ні з ким. Спробую викласти свій погляд на деяких таких суб’єктів.

«Рагуль Звичайний» (або латиною Raguli Vulgaris), є людиноподібною істотою, і на відміну від «Людини Розумної» (Homo Sapiens) не є істотою суспільною.

Зміст життя рагуля полягає у забезпеченні своїх найпростіших інстинктів: їсти, спати, ср…ти, статевий потяг. Це виключний перелік! Все, що в житті робить рагуль – це тільки для того, щоб краще їсти, м’якіше спати, ср…ти на фінський унітаз, зняти «круту тьолку»! Для цього він навіть може гарно заробляти за кордоном на заробітках, або «мамапродалакоровуізапхалавінститут». Все одно все життя рагуля крутиться навколо головних інстинктів.

Найгірший та найнебезпечніший вид рагуля – рагуль при владі! Він тупий, обмежений, зарозумілий та переконаний у власній правоті і безгрішності, незважаючи навіть на те, що дав наказ розстрілювати беззбройних людей!

Відмінність Raguli Vulgaris від Homo Sapiens є в одному – рагулю нас…ати на суспільство, на суспільні закони і взагалі на інших людей! Він любить тільки СЕБЕ!

Рагуль дуже любить «шансон», вважаючи це ниття бідних бандитів про їх нещасне життя чимось «романтичним»! І до одного місця те, що потрапляючи до «цюпи» рагуль на 100 % стає «пєтухом», або в кращому випадку «мужиком», все одно він любить сльозливі злодійські пісеньки «за жизнь»!

Рагуль ніколи не піде на фронт добровольцем і взагалі буде активно «косити», бо йому нас…ти на Україну! Він буде шукати купу тупих «відмазок», на кшталт: «Я не піду воювати за олігархів!», або: «Якщо вони до нас прийдуть – ми всі підемо!». До дурня не доходить, що якщо російські «Гради» накриють Тернопіль, Львів чи Борислав, то вже можна йти нахер, а не на фронт!

Рагулі смітять собі прямо під ноги, кидають недопалки, залишають після себе в лісі купу сміття, с…уть там, де живуть! Їм взагалі пофіг цілий світ! Вони живуть інстинктами, тому я називаю їх людиноподібними істотами!

Рагуль кілька днів тому підрізав кору дерев в Бориславському парку, бо йому «падала тінь». І тепер дерева, які росли собі сотню років, помирають! На їх життєвому шляху «трапився» рагуль! Сцуко!

Рагулі палять траву навколо себе, і пофіг, що згорить хата сусіда, або нафтопереробний завод! Пофіг шкода, завдана природі і тваринам, головне, щоб для його кози виросло 10 квадратних метрів нової трави!

Люди! Про яку Європу ви мрієте, говорите? Про який «безвізовий режим»? Потрібно зробити все, щоб не відкрились кордони і то болото не потрапило до цивілізованого світу! Для того, щоб хоч би щось у світі залишилось без спаленої трави для «моєї кози» і зас…аних вулиць! Навіть араби з Сирії цивілізованіші, ніж наші рагулі!

Леонід Федевич, Фейсбук

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви