Реквієм за “Трускавецьжитло” на Алсеті (відео)

By  | 31.03.2012 | Filed under: Акценти

Час Місцевий з Ігорем Пільком-Гості, Теодор Дяків-правозахисник, Богдан Андроник-юрист комунального підприємства “Трускавецьжитло”

Також читайте

Tags:
 • фіст

  PS А відповісти достойно минулим рекордсменам-добрим “господарям” і дати їм гідну оцінку можна тільки одним способом-28ЖОВТНЯ!
  Слава Україні!

 • фіст

  Хлопці
  Чого жертися?Незалежно від того,хто побив рекорд у створенні ОСББ,висновок один-всіх банально обдурили,кинули,на…ли!
  І це головний висновок із всієї цієї афери.
  Зате в місті повиростали сучасні прекрасні маєтки!
  Слава лохотрону!

 • Левко

  Звичайно , що в ідеалі та згідно закону ( якщо його останнім часом не змінили) після створення ОСББ передача будинку з балансу на баланс проводиться після капітального ремонту. Так виконання закону будете чекати “коли рак на горі свисне” бо відповідальності за невиконання даного закону немає.
  Мене дивує інше, що більшість мешканців хочуть жити як і раніше у бруді та недоглянутих належним чином будинках сплачуючи КП квартирну плату чим взяти управління будинками у свої руки і слідкувати за порядком та витратами з яких складається квартирна плата.
  Багато критики до ОСББ , так не все так просто але зрозумійте , що ЖЕК – це утопія, це колгосп якого проконтролювати неможливо хіба надіятися на порядного та чесного керівника. От і надійтеся ……

 • Де правда?

  На жаль немає ні думки ні слова…Одні матюки та граматичні помилки…

 • Трускавчанин

  Трускавчанин до Ветерана та іншої швалі.
  Зо два тижні спостірігав зі сторони. все таки піст. Тепер знову заділи мене. Не можуть без моєї думки та слова.
  Повторюю для тупих та не тупих, ветеранів та іншої швалі.
  Дупу ДУПАтатам та міському голові лижити ви.

 • ветеран

  Проколовся, нічого страшного. Але все стає на своє місце, Тепер зрозуміло, чиє замовлення виконує “Трускавчанин-правник” і якому “ДУПАтату” лиже дупу.

 • Де правда?

  Судячи з остатного комента трускавчанин та правник-то є один хлоп(чи кубіта)???

 • Правник.

  Трускавчанин доВетерана.
  Не треба нікого ображати. НЕ я, а ти ТУПИЙ. Бо тільки, тупий та продажний так настирливо може захищати ідею ОСББ. Більшгість проти створення ОСББ без проведення капітального ремонту і з думкою цієї білшості треба рахуватися.

 • ветеран

  До правника. Не віриш – перевір. В 2011 році була переєстрація. Але тупому пояснювати дуже тяжко.

 • Трускавчанин

  Думаю, що давно пора всяких клоунів на зразок козира р.я., ткачаенко, Крамара р. кульчинького а.б. гнати міської ради.
  Нічого доброго для трускавецької громади вони не зроблять.

  • Ann

   Зато ти я бачу так все добре робиш!!!

 • Правник

  Не хотів, не бажав включатися, але мушу.
  Рішення про реєстрацію ОСББ по будинках № № 3,5 та 7 по вул. в.Івасюка в м. Трускавці прийнято не в 2003 році, як це пише в своїх коментарях “Ветеран”, а в квітні минулого 2011 року, тобто за міського голови Козиря Р.Я.
  Це в черговий раз доводить, що так званий “Ветеран” виконує чиєсь політичне замовлення та в своїх коментарях лобіює створення ОСББ та надає завжли неправдиву інформацію.
  А чиє виконує замовлення, догадайтесь самі.
  Моя думка, що це замовлення самого Козира Р.Я. та так званого УПРАДОМА 5-ти ОСББ, а по сумісництву, ДУПАтата та головного лікаря Трускавецької міської лікарні Кульчинського А.Б.

 • ветеран

  Уточнення, яке я обіцяв. ОСББ в будинках на Івасюка №3(ОСББ “Галичина”), №5 (“ОСББ “Світанок”) та №7 (ОСББ “Прикарпаття”) зареєстровані 01.07.2003 року. Козирем ще і не пахло. А збори відбувалися ще до того. Так що і не дивно, що багато людей уже і не пам’ятає чи ставив він підпис чи ні і кого обирав головою (вже майже 10 років пройшло). ОСББ “Затишне” по Івасюка, 10 зареєстроване 21.04.2009 року. Ще Грицак правив містом. І ще одне. При Грицаку було створено, зареєстровано і почали функціонувати біля 25 ОСББ. За каденції Козира створено десь 2-3 ОСББ, але жодне з них ще не почало функціонувати. Робіть висновки.

 • Де правда?до правника

  Господи!Як ти мені вже надоїв!І навіщо я з тобою звязувався!Я вже з тобою попрощався,а ти дальше своєї гнеш!На рахунок мого звернення до тебе на ти-вся Європа,весь світ на ти!Ну ти ж європейський правник! Якщо ні,то вибачаюсь!Хто обирав Кульчинського головою ОСББ-НЕ ЗНАЮ!!!Спитай про це у Кульчинського,або прочитай комент ветерана до тебе-генія сьогодні зранку в06:53,де він чітко тобі пояснює,що Кульчинський став головою всіх ОСББ за ГРИЦАКА!!!І це ж легко перевірити!!!Щодо мого страху зустрітися з тобою-ти вже з страху обісрався,коли писав про це-порахуй скільки помилок наробив в одному реченні!!!І,до речі,там за тобою вже громада полює!Якщо після зустрічі з нею та Сашою залишиться цілим хоч один палець-даш ся знати!І останнє(надіюсь,що ти все таки залишиш мене в спокої)-ТИ НАЗВАВСЯ ГОРДО І КРАСИВО-ПРАВНИКОМ,а в коментах почав городити як та бабця,що продає на ринку насіння!ЦЕ МЕНЕ І ОБУРИЛО !І Я ВТЯГНУВСЯ З ТОБОЮ В ПОЛЕМІКУ!Все! І нічого більше!Зрозумів?Юрист,правник повинен,як ніхто,зважувати кожне слово,кожну букву згідно закону!А втебе одна демагогія та безпідставні звинувачення!БУВАЙ!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Трускавець Встановлення та ремонт ГБО
  22.06.2018 | 15:09

  Індивдуальний підхід до кожного клієнта. Намагаємось вирішити навіть найскладніші проблеми Вашого авто. Встановлення та ремонт ГБО Діагностика ГБО Компютерна діагностика Ремонт електропроводки та електричних елементів Дрібний ремонт оптичних систем та елементів салону м. Трускавець вул. Бориславська, “Бориславські гаражі” +38 099 162 8988 +38 097 732 8957 Головна сторінка http://avtospotlv.com.ua/ avtospotlv@gmail.com Також читайтеТрускавець відсвяткував (0)Спацер по [...]

 • Трускавець запрошує на День молоді
  20.06.2018 | 16:10

  Також читайтеМузей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на турнір повітряних куль (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви