Результати виборів

By  | 03.11.2010 | Filed under: Переможці

По всьому регіоні змінилися керівники міст. У Трускавці перемогу здобув Руслан Козир, в Бориславі – Володимир Фірман, в Дрогобичі – Олексій Радзієвський. Зі Стебника маємо інформацію, що мером став Василь Пецюх. Таким чином, «Фронт змін» на мерських виборах святкує перемогу в Трускавці та Бориславі, НДП – в Дрогобичі, а НРУ – в Стебнику.

Розрив по Трускавці невеликий, фактично перша четвірка вималювалася таким чином: Козир – Юник – Грицак – Матолич, хоча до останнього шанси стати мером мали представники першої трійки. За представника «Фронту змін» Козира проголосувало 2372 виборці, за представника «Європейської партії України» Юника – 2249, за представника Партії Регіонів Грицака – 2186 (дані попередні).

Станом на ранок, 3 листопада, офіційних результатів ще не було. Євген Юник, можливо, оскаржуватиме результати виборів, принаймні по дільниці в СШ № 3 (№ 26009). Кажуть, що там могли бути порушення.

По мажоритарному округу № 15 в Трускавці до Львівської обласної ради перемогу здобув Олександр Чебаненко, по № 16 – Петро Іванишин (за іншими даними – Олексій Балицький). До міської ради пройшли нові партії, серед них – «Фронт змін», «Права воля України», до трійки лідерів входить і ВО «Свобода». Це попередні дані, інформації з ТВК ми ще не отримували.

По мажоритарних округах пройшли: Андрій Юник (№ 1), Олег Ярема (№ 2), Василь Вовчанський (№ 3), Юрій Беднарчук (№ 4), Михайло Малащак (№ 5), Петро Шумин (№ 6), Ігор Пілько (№ 7), Олександр Біліченко (№ 8), Олег Кіселичник (№ 9), Михайло Кіселичник (№ 10), Андрій Кульчинський (№ 11), Ігор Стасик (№ 12), Ігор Гарванко (№ 13), Юрій Алієв (№ 14), Михайло Хомич (№ 15), Володимир Наконечний (№ 16), Василь Белз (№ 17), Євстахій Буняк (№ 18), Богдан Стасишин (№ 19), Іван Герльовський (№ 20), Наталія Пономаренко (№ 21), Володимир Чапський (№ 22), Богдан Габшій (№ 23).

Таким чином, за попередніми даними, ситуація в міській раді виглядатиме наступним чином (по партіях).

ВО «Свобода», 5 депутатів: Швець Павло, Струбіцький Ігор, Данилюк Тарас (список), Буняк Євстахій, Габшій Богдан (по округах).

«Батьківщина», 5 депутатів: Крамар Руслан, Гладкий Михайло (список), Беднарчук Юрій, Герльовський Іван, Пономаренко Наталія (по округах).

«Фронт змін», 4 депутати: Бодак Валентина, Мицик Сергій, Мойсеєв Сергій (список), Стасишин Богдан (по округах).

«Права воля України», 4 депутати: Ткаченко Олександр, Павлик Віктор, Калічак Роман (список), Кіселичник Олег (по округах).

«Народна Самооборона», 4 депутати: Процишин Богдан, Возняк Володимир (список), Кульчинський Андрій, Чапський Володимир (по округах).

«Європейська партія України», 4 депутати: Юник Євген, Зануда Валентина (список), Юник Андрій, Біліченко Олександр (по округах).

Партія Регіонів, 3 депутати: Павлечко Святослав, Симович Володимир (список), Белз Василь (по округах).

«Наша Україна», 3 депутати: Шиманська-Карп’юк Галина (список), Ігор Пілько, Петро Шумин (по округах).

«УДАР» Віталія Кличка, 3 депутати: Стародуб Анатолій, Саліженко Сергій (список), Кіселичник Михайло (по округах).

«Пора», 2 депутати: Яворський Юрій (список), Вовчанський Василь (по округах).

«Відродження», 2 депутати: Наконечний Володимир, Стасик Ігор (по округах).

ХДС, 2 депутати: Алієв Юрій, Хомич Михайло (по округах).

«Жінки за майбутнє», 1 депутат: Пилат Олена (список).

УНП, 1 депутат: Ярема Олег (по округах).

Народна партія, 1 депутат: Малащак Михайло (по округах).

КУН, 1 депутат: Ластовецький Ігор (список).

Рідна Вітчизна, 1 депутат: Гарванко Ігор (по округах).

9 дільниць здали всі документи по виборах ще 1 листопада після обіду та ввечері і вночі. Проблеми з документацією та скарги є тільки по дільниці № 26009.

Підготував Володимир Ключак

Також читайте

Tags: , , ,
 • komentator

  а куди подівався Мацишин, так цікаво було його читати, такий красивий бред ніс

 • rekviem

  АПОСТОЛ on 05.11.2010 at 23:22
  ДЛЯ пісатілів прохання почитати : АПОСТОЛ on 05.11.2010 at 23:22

  http://protruskavets.org.ua/2010/11/02/rezultaty-vyboriv-v-truskavetsku-misku-radu-po-bahatomandatnomu-vyborchomu-okruzi/

 • rekviem

  ДЛЯ-Гість on 05.11.2010 at 14:19
  Відповідаю: як мені відомо, вони не із тих які готові ближнього втопити заради свого блага.
  п.с. ще неотримавши мандатів вони почали помагати двом простим бідним сімям, причому абсолютно безоплатно, і це інформація 100%, мені самому аж дивно стало і я глибше поцікавився чи це так,- дійсно так…. читав особисто письмові прохання, …і бачив як вже дехто з низ піднімали свій зад почали помагати…простим і бідним….
  ЗАПИТАННЯ до User,sofia, і тд.: а чим Ви, пісатілі можете похвалитись? окрім того як обісрати ближнього грішучи при цьому, адже це гріх, чи знали Ви це…дивно, мені здавалось це всі дорослі люди знають, можливо у Вас неприйнято ходити до церкви, як ми прості люди це робимо…чи можливо Ви відноситесь до тих, які багаті гаманцем але дуже бідні душою.
  Я бажаю Вам, шановні мої друзі, зустріти Бога і впустити його в своє зачерствіле серце. І нарешті станьте дорослими людьми, перестаньте займатись пустослівям. З повагою і любовю, завжди ваш,я.

 • Гість

  До sofia

  Думаю що ПВУ доктора Калічака потім красиво випхають з депутатського корпусу і слідуючий зайде Марченко В

 • гість

  Як вдалося “нашій україні” протягнути в депутати Галину Шиманську, яка в минулій каденції прогуляла більше половини сесій, не спромаглася подати жодного депутатського запиту, та ще не є член партії “ну” ???

 • sofia

  Найцікавіше що основний спонсор ПВУ в депутати не пройшов…

 • Freedom

  Як тут завидують молодим і перспективним людям!)))Я тільки за молодь!)))

 • Вованчик

  якось дріб’язково виглядає все це

 • Шановний

  вперше в міську раду прорвались планокури та трамадольщики

 • yuranya

  До Герльовський І.І. on 03.11.2010 at 12:26

  Ти закочуй руки і до роботи, по всіх пунктах що людям наобіцяв буде жорсткий контроль обіцяного.

  Такщо я думаю треба тобі купувати мітлу і починати вже від завтра вулиці читстити підвали прибирати стіни в підїздах малювати.

  І це тільки початок…..

  Ті хто тебе вибрали так просто з тебе не злізуть тепер – не надійся !!!

 • Герльовський І.І.

  Я радий за молодь,що трохи прорвалася!І дякую тим людям які мене підтримували і голосували за мене!Молодь Вас не підведе!Ми за зміни на краще!Дякую!)

 • sofia

  Зрозуміло, будемо писати – так званих “патріотичних” партій…

 • User

  На західній Україні патріотичних партій завжди більше, а корупція тільки найвища.
  Чого варта хіба Свобода і Народна самооборона

 • не Грицак

  Хочу побачити спектакль: як Юник з Грицаком боряться за друге місце

 • sofia

  Як не крути – патріотичних партій представлено більше…

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви