Різдвяно-Новорічне привітання

By  | 29.12.2018 | Filed under: Публікації

Шановні українці, дорогі друзі та знайомі, милі моєму серцю трускавчани та гості нашого курорту!

Дозвольте мені від щирого серця привітати Вас з прийдешніми святами – Новим 2019 Роком та світлим празником Різдва Христового!

В кінці кожного року заведено робити підсумки старого року і плани та настанови на рік новий. Хочеться вірити, що 2019 рік принесе Україні довгоочікувані перемогу та мир, економічну та політичну стабільність, розвиток, процвітання та гідне місце у світовій спільноті незалежних та сильних держав.

Бажаю миру та добробуту нашій рідній Україні, успіху та процвітання Трускавцю, затишку та злагоди всім родинам!

Різдво Христове – це унікальна можливість почати зміни з самого себе, перестати нарікати, а почати працювати, стати кращими, добрішими, людянішими, пробачити ворогів, здобути нових друзів, піднести вгору наші серця та помисли.

Нехай цей особливий святковий час очистить нас від усякого зла, ненависті та неправди, а Новонароджений Ісус Христос благословить нас на краще життя та дарує всім нам мудрості, віри, добра та любові!

З Новим 2019 Роком!

Христос народився! Славімо Христа!

З повагою, Лев Грицак,

голова МГО «Рада Старійшин» м. Трускавця,

генеральний директор ТзОВ «Готельно-курортний комплекс «Карпати»,

міський голова Трускавця 2002-2010 рр.,

Заслужений лікар України,

лауреат Державної премії України

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Ставь лайки и получай за это деньги! – Выплаты по требованию!
  21.03.2019 | 17:57

  Наш сервис осуществляет живые лайки на фото заказчиков, которые обязуются платить за качество. Именно по этому мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять данную задачу, то есть проставлять лайки и получать за Ваш труд деньги. Для того чтобы быть нашим удалённым работником и начать ставить лайки, и зарабатывать при этом 45 руб. за 1 [...]

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви