Різдвяно-Новорічне привітання

By  | 29.12.2018 | Filed under: Публікації

Шановні українці, дорогі друзі та знайомі, милі моєму серцю трускавчани та гості нашого курорту!

Дозвольте мені від щирого серця привітати Вас з прийдешніми святами – Новим 2019 Роком та світлим празником Різдва Христового!

В кінці кожного року заведено робити підсумки старого року і плани та настанови на рік новий. Хочеться вірити, що 2019 рік принесе Україні довгоочікувані перемогу та мир, економічну та політичну стабільність, розвиток, процвітання та гідне місце у світовій спільноті незалежних та сильних держав.

Бажаю миру та добробуту нашій рідній Україні, успіху та процвітання Трускавцю, затишку та злагоди всім родинам!

Різдво Христове – це унікальна можливість почати зміни з самого себе, перестати нарікати, а почати працювати, стати кращими, добрішими, людянішими, пробачити ворогів, здобути нових друзів, піднести вгору наші серця та помисли.

Нехай цей особливий святковий час очистить нас від усякого зла, ненависті та неправди, а Новонароджений Ісус Христос благословить нас на краще життя та дарує всім нам мудрості, віри, добра та любові!

З Новим 2019 Роком!

Христос народився! Славімо Христа!

З повагою, Лев Грицак,

голова МГО «Рада Старійшин» м. Трускавця,

генеральний директор ТзОВ «Готельно-курортний комплекс «Карпати»,

міський голова Трускавця 2002-2010 рр.,

Заслужений лікар України,

лауреат Державної премії України

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви