РПЦ працює на розкол православ’я – Безсмертний

By  | 17.10.2018 | Filed under: Акценти

Російська православна церква своїм рішенням про розрив стосунків з Константинопольським патріархатом порушує церковні правила. Про це заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний.

«РПЦ не мала жодного права приймати рішення про розрив євхаристійного спілкування з Константинопольським патріархатом. Тобто, РПЦ порушує церковні правила, отже, працює на розкол православ’я», – сказав він.

Більше того, Безсмертний не виключає, що всередині самої РПЦ почнеться ділення, бо частина священнослужителів підтримають Константинополь.

Відповідаючи на питання, чому Синод РПЦ вперше за всю історію відбувся в Мінську, він сказав: «По-перше, щоб показати, чия це територія і хто тут головний. До речі, в Синоді РПЦ немає жодного білоруса, інтереси білоруських православних представляє рязанський митрополит».

По-друге, за словами Безсмертного, на території Білорусі, особливо у Гродненській та Брестській областях, де проживає багато корінних українців, середній і нижній клір священників – це переважно теж українці. І зараз у Москві розуміють, що ці приходи можуть перейти до єдиної української церкви.

«Те, що Лукашенко запевнив Кирила у вірності та засудив «розкол», – це ще одна ілюстрація того, хто такий Лукашенко. А от про який розкол він говорив, не дуже зрозуміло. Адже Київ, набуваючи автокефалію, навпаки стає центром єднання. І не лише православ’я. В майбутньому це може стати першим кроком вже до об’єднання усього християнського світу, подолання великого розколу між католицизмом і православ’ям», – наголосив політик.

Прес-служба Романа Безсмертного

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №88927 Первый заработок 60 минут. Без рисков законно!
  15.11.2018 | 11:05

  Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме. Мы гарантируем: - Первый заработок в течении 60 минут. - Стабильный доход 24 часа в сутки. - Поступление денег без задержек. - Для России, стран СНГ и Европы. - Без вложений и установки ПО. - Специально для новичков и [...]

 • Мы платим за лайки! – Оплата ежедневно!
  14.11.2018 | 22:43

  Мы платим за лайки! – Оплата сдельная! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви