Руслан Цехмейстер: «Кожен, хто має владу, отримав її від Бога і буде нести відповідальність перед Творцем»

By  | 20.01.2017 | Filed under: Публікації

Ми продовжуємо цикл інтерв`ю з депутатами Трускавецької міської ради і сьогодні нашим гостем є голова фракції «Народний Контроль», депутат Руслан Цехмейстер.

- Пане Руслане, Ви вперше в своєму житті балотувалися в органи влади і перемогли. Як це Вам вдалося? Чому люди повірили саме Вам, а не комусь іншому на окрузі?

- Так, я вперше балотувався до органів влади. Цей крок я довго обдумував, молився, оскільки відчував в своєму серці, що мені потрібно йти щось змінювати в Україні. А зміни починаються з рідного міста.

Насправді моя передвиборча кампанія виглядала таким чином: мажоритарку відмінили і я думав взагалі, що на вибори йти не буду. Напрошуватися до когось в партію не дуже хотілося, це суперечить моїм поглядам. Я християнин і тому молився до Бога і просив – якщо на це є Його воля, то щоб Він влаштував це, вирішив. Я повністю поклався на Нього.

Відповідь прийшла – мене запросили до лав «Народного Контролю». Побачивши простих людей, які на той час були в партії, я дав свою згоду йти на вибори разом з цією політичною силою.

Своїм виборцям я нічого не обіцяв. Можливо я такий один, як то кажуть, з іншої планети. Єдине, що я казав – коли пройду, то буду діяти в межах своєї компетенції та допомагати на окрузі, що і роблю по мірі своїх сил та можливостей.

- Робота депутата займає багато часу, зусиль, причому вона не оплачується. Чому, на Вашу думку, так багато людей все-таки хочуть стати депутатом?

- Люди прагнуть влади, грошей та нових можливостей для задоволення власного «Я». Як відомо, в Україні люди, які побували в депутатах різного рівня, в більшості своїй збагачуються в декілька разів, примножують свої статки, відкривають нові бізнеси. Лише у рідкісних випадках люди йдуть до влади з чистою совістю та в надії змінити щось у суспільстві. І лише одиницям вдається досягнути поставленої мети і не зламатися перед системою, яка вже багато років існує в нашій країні.

- Ваш округ – кілька будинків на вулиці Стуса (парна сторона). Які проблеми округу, людей, які там живуть, Ви піднімали у своїх запитах? Що вдалося вирішити, а що ні, і чому?

- Ремонти сходів, дашків, дахів, поштові скриньки в під`їздах, допомога у вирішенні поточних питань моїх виборців і не тільки моїх, а й тих, хто живуть на інших округах.

Насправді через бюрократію деякі питання не вирішені по цей день, але є надія, що все-таки по невідступності моїй та мешканців округу ми разом зможемо це вирішити. Не все так просто, як здається.

- Як Ваші виборці оцінюють Вашу депутатську діяльність? Чи є невдоволені, такі, хто критикує Вас?

- Звісно, що є різні думки. Хтось підтримує, хтось осуджує, і я не дивуюся цьому. Люди є різні. Деякі думають, що депутат – це панацея у вирішенні всіх питань.

Важко пояснити людям, що життя в Україні, в місті, на окрузі чи в будинку залежить від кожного з нас. При одній умові – якщо ми всі разом будемо змінюватися та змінювати те, що є навколо нас. Починаючи з маленького – зі своєї квартири, під`їзду, подвір`я.

Я не раз говорю людям, що двері моєї квартири відкриті для людей, люди можуть в будь-який час прийти до мене. Деякі так і роблять, приходять зі своїми проблемами, які я допомагаю вирішувати. Але все-таки багато хто не бажає звертатися до депутата, пробує вирішувати сам, а потім звинувачує, що депутат нічого не робить.

- Ви – член земельної комісії. Наскільки прозоро та публічно працює ця комісія?

- Рішення комісії носять рекомендаційний характер, але до її рекомендацій дослухаються як міський голова, так і депутатський корпус. Звісно, присутній людський фактор і, мабуть, були помилки в роботі комісії – від цього ніхто не застрахований. Але ми стараємося підходити до кожного питання виважено та не розкидуватися майном громади наліво й направо. Стараємося, щоб робота нашої комісії приносила максимальну користь мешканцям Трускавця.

- Що Вам найдужче не подобається в роботі органів влади, в процесі проведення сесій чи комісій?

- Не подобається бюрократія та ускладнення життя людей від зайвої писанини, паперів, бігання по кабінетах. Але це не проблема Трускавця, це проблема всієї України. Якщо ми йдемо в Європу, то, навпаки, маємо ліквідовувати ці перепони.

Не подобається мені, що існують такі речі, коли люди підходять і просять за своїх рідних, просять посприяти у вирішенні – я до такого ставлюся негативно і відмовляю. Депутатство – це не вирішення сімейних питань, а робота на благо всієї громади. Тому, можливо, є дехто ображений на мене, але ми маємо працювати незважаючи на обличчя.

На сесіях не подобається, що окремі депутати затягують роботу сесії, роблячи безглузді заяви, щоб пропіаритися та потрапити в об’єктив камери, щоб показати «Який я молодець!».

- Пане Руслане, паралельно з депутатською діяльністю Ви куруєте напрям журналістських розслідувань на ресурсі «Трускавець-Онлайн». Розкажіть детальніше про цю агенцію журналістських розслідувань. Для чого вона створена і хто її фінансує?

- Насправді це громадська організація, яка створена для висвітлення подій у Трускавці та регіоні. Хочемо, щоби трускавчани були більш поінформовані та знали про те, що відбувається у їхньому місті.

Наша мета найперше полягає в тому, щоби розбудити людей, щоб суспільство не було апатичним, байдужим. Ми хочемо, щоб про місто-курорт Трускавець дізналося якомога більше людей, тому випускаємо промо-ролики, робимо цікаві сюжети про Трускавець та його пам’ятки, визначні місця та цікавинки.

Ми не маємо постійного фінансування, але є небайдужі люди, які підтримують нас та всіляко допомагають.

- Яка Ваша особиста думка щодо майбутнього формату Трускавця після проведення адміністративно-територіальної реформи?

- Я думаю, що трускавецька громада має виглядати наступним чином: Трускавець, Станеля, Модричі, Доброгостів, Уличне, Орів, Зимівки. Багато людей, можливо, думають, що Трускавець після такої реформи перетвориться у село, але це не так. Насправді місто-курорт розширить свої межі не тільки територіально. Покращиться добробут мешканців сіл та міста, налагодиться інфраструктура, ми зможемо залучати більше коштів для різних проектів в галузі освіти, медицини. Я думаю, що тоді Трускавець стане більш привабливим в інвестиційному плані, бо він не буде обмежений тісними адміністративними кордонами. На сьогоднішній день ми навіть не можемо зберегти ліс, який вирубується навколо Трускавця, бо він знаходиться в підпорядкування Дрогобицького району.

Після адмінреформи Трускавець як курорт зможе отримати друге дихання. Навіть трускавецькі підприємці, які сьогодні мають велику конкуренцію один з одним та з заїжджими бізнесменами, зможуть зайняти свою нішу у розширеній громаді.

- Крім депутата, журналіста, батька сімейства Ви ще є помічником пастора церкви «Добра Новина». Християни у владі – рідкість, тож чи використовуєте свій статус депутата, щоб поширювати християнські цінності в середовищі нашого міста, в середовищі трускавецького політикуму?

- Так, насправді я маю сан диякона і належу до церкви «Добра Новина». На першому місці для мене є Бог, моя сім`я та Церква Христова.

Деколи буває важко у прийнятті рішень, і майже завжди я шукаю поради в Господа, бо знаю, що кожен, хто має владу, отримав її від Бога і буде нести відповідальність перед Творцем. Про це говорю досить часто своїм колегам, міському голові та іншим людям, які займають ті чи інші посади.

Ми маємо зрозуміти, що Бог один і жоден священослужитель не має монополії на істину. Бог любить кожну людину і в Нього немає поділів, які існують між людьми, що вказує на те, що люди мало знають Бога та рідко звертаються до Його Слова.

Фактично щодня я говорю з людьми про Бога, про спасіння через Ісуса Христа. Хтось приймає, хтось ні, але завдання кожного християнина – говорити людям про кінцеву ціль. Людина має спастися і бути з Богом.

Все мине. Кожен депутат, кожен посадовець рано чи пізно скине свої «погони». І взагалі, кожна людина від свого народження прямує до свого кінця. Всі ми багато помиляємося, але є Бог, який прощає та змінює життя людини. Тому хочеться побажати всім більше шукати Бога та роздумувати про вічність.

- Дякую за розмову.

Спілкувався Володимир Ключак

Також читайте

Tags:
 • Михась

  То шо той шо трускавецкий в камеру дивится ы всых знымаэ по вулиццы і воно депутати йшов то пипка де ви всі дивитесь. в дупло. хай скаже як він вмолодості життя жив!!!

 • http://protruskavets.org.ua/ Андрій Пристай

  Влада від Бога. Ок. Коли хтось прийде проситись – проголосуй, буду тепер казати Бог подасть)

 • Петро

  Дурню ! Поки дійде до суду Божого можна наламати такі дрова
  що мало небуде нікому ! А такі думки тільки від людей близьких
  до тої нещасної влади , яка привикла брати конверти
  за голосування . А цю практику вніс вельми нешанований п.Левко!
  Дуже шанований у нашого священства і душпастирства !
  Кому дзвони , кому іконку , кому гроші от і гріхи прощені !
  Так папа Лев продавав ідульгеції за прощення гріхів

 • Назар

  Цирк на дроті… Як тут у вас всьо заплутано….

 • МТ

  Найкращий вихід вважати, що в Україні влада від лукавого. Тоді все стає на свої місця, не будуть мати гріха ті, хто противиться владі, і влада цілком законно зможе брехати, грабувати і знущатися над людьми.

 • Віктор Пиців

  Ще один мессія. Навіщо міняти шило на мило? Незрозуміло,що стало мотивацією для Грицака поміняти Кирилича на Цехмейстера..?Це не надовго..

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Трускавець запрошує на День молоді
  20.06.2018 | 16:10

  Також читайтеМузей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на турнір повітряних куль (0)

 • Підтримаймо християнський табір у Стебнику!
  20.06.2018 | 11:11

  У Стебнику при греко-католицькому храмі Успення Пресвятої Богородиці в парафії Христа Чоловіколюбця (настоятель о. Володимир Лужецький) запрацював дитячий християнський табір. З понеділка, 18 червня, по суботу, 23 червня, дітки стебничан мають можливість поєднувати оздоровлення з відпочинком та християнською наукою. Всього в таборі оздоровлюється 60 дітей, з ними працює 20 волонтерів, а також катехити, вчителі, священики [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви