Ще раз про друге засідання Літературного клубу (+ відео)

By  | 07.10.2015 | Filed under: Публікації

У неділю, 4 жовтня, в малому залі Дрогобицького міського Народного дому відбулося друге засідання Літературного клубу «Pro Patria!». Цього дня автори Степан Яким і Галина Жубіль презентували свої книги та читали вірші у музичному супроводі. Прочитав свої нові вірші дипломант Всеукраїнського літературного конкурсу «Pro Patria!» Юрій Гарник, а виступ піснярки Наталії Руденко зворушив душі багатьох присутніх.

Зі своїми пропозиціями до членів літературного клубу звернулася старший науковий працівник музейного комплексу «Дрогобиччина» Марія Головкевич. Про нові заходи патріотичного характеру, які здійснюватиме клуб у жовтні-грудні цього року, обговорила з присутніми Оксана Рудавська. Свої бачення щодо життя і розвитку Літературного клубу окреслив редактор Інтернет-сайту Drohobyczer Zeitung – Олег Стецюк. На засіданні клубу були присутніми також наші інформаційні партнери: Володимир Ключак – редактор сайту «Трускавецький вісник» та Сергій Матійко – редактор Дрогобицького Інтернет-телебачення.

Музичний подарунок для митців виконали викладачі музичної школи № 1 Віра Лужецька (фортепіано) та Наталія Книш (скрипка), за що висловлюємо музикантам величезну вдячність.

На сьогодні у Фейсбуці створена спільнота «Літературний клуб «Pro Patria!», до якої запрошуємо долучитися всіх бажаючих.

Юрій Федчак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви