Ще раз про друге засідання Літературного клубу (+ відео)

By  | 07.10.2015 | Filed under: Публікації

У неділю, 4 жовтня, в малому залі Дрогобицького міського Народного дому відбулося друге засідання Літературного клубу «Pro Patria!». Цього дня автори Степан Яким і Галина Жубіль презентували свої книги та читали вірші у музичному супроводі. Прочитав свої нові вірші дипломант Всеукраїнського літературного конкурсу «Pro Patria!» Юрій Гарник, а виступ піснярки Наталії Руденко зворушив душі багатьох присутніх.

Зі своїми пропозиціями до членів літературного клубу звернулася старший науковий працівник музейного комплексу «Дрогобиччина» Марія Головкевич. Про нові заходи патріотичного характеру, які здійснюватиме клуб у жовтні-грудні цього року, обговорила з присутніми Оксана Рудавська. Свої бачення щодо життя і розвитку Літературного клубу окреслив редактор Інтернет-сайту Drohobyczer Zeitung – Олег Стецюк. На засіданні клубу були присутніми також наші інформаційні партнери: Володимир Ключак – редактор сайту «Трускавецький вісник» та Сергій Матійко – редактор Дрогобицького Інтернет-телебачення.

Музичний подарунок для митців виконали викладачі музичної школи № 1 Віра Лужецька (фортепіано) та Наталія Книш (скрипка), за що висловлюємо музикантам величезну вдячність.

На сьогодні у Фейсбуці створена спільнота «Літературний клуб «Pro Patria!», до якої запрошуємо долучитися всіх бажаючих.

Юрій Федчак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви