Щоб було де і було чим

By  | 21.03.2011 | Filed under: Новини

Веселий тост говорить: “Щоб їлося і пилося, щоб хотілось і моглося, щоб було як і було з ким, щоб було де і було чим”. Схоже, що працівники КП “Наше місто” матимуть тепер можливість чим працювати – їм закупили нові граблі, повідомив на понеділковій нараді 21 березня в. о. генерального директора КП “Наше місто” Теодозій Копко. Головне, щоб люди не наступали на ці граблі.

 Вже півтора року працівники комунального підприємства не отримували нового інвентарю, а от тепер після нових мітел отримали ще й нові граблі. Швидше за все, ця техніка перейде в спадок новому комунальному підприємству “Трускавецьжитло”, яке постане на руїнах “Нашого міста”. “Мы свой, мы новый мир построим”, напевно цим гаслом керуються у трускавецькій владі. Руслан Козир дав доручення Олександру Ткаченку, керівнику “Трускавецьжитло” та Руслану Крамару, керівнику “Трускавецьтепло” активізувати свою роботу. Паралельно КП “Наше місто” має надати меру міста інформацію про стан оплати за комунальні послуги та заборгованість по кожному будинку Трускавця.

Також читайте

Tags:
 • ОБ’ЄКТИВНО

  А на факти , як і завше наша влада тільки мовчить…інакшої відповіді від влади годі й очікувати,-мабуть тому що й відповісти нема що. Цирк згорів а клоуни лишились-всі пішли у владу. Цирк і годі!!!!

 • ОБ’ЄКТИВНО

  П О С Т А Н О В А
  від 20 травня 2009 р. N 529
  Київ

  Про затвердження Порядку формування тарифів
  на послуги з утримання будинків і споруд
  та прибудинкових територій і Типового договору
  про надання послуг з утримання будинків
  і споруд та прибудинкових територій

  репліка: Ви що взагалі нас, громаду тримаєте за бидло? ви у нас спитали чи ми взагалі хочемо якісь послуги і чи нас влаштовують ваші “низькі” тарифи при наших “над високих” зарплатах із вашими постійними затримками?!!

  витяг: “Виконавець доводить розрахунок тарифів до відома власників
  житлових будинків (гуртожитків), власників квартир (житлових
  приміщень у гуртожитках), власників нежитлових приміщень у
  житлових будинках (гуртожитках) та інших споживачів послуг шляхом
  проведення щодо кожного будинку громадських слухань. ”

  Може ви нам поясните пане МЕР, як це так, що ви, будучи при владі вже 100 днів так і несоєзволили у нас, громади міста спитати чи потрібні нам ВАШІ (і вашої команди) комунальні послуги і за вашими тарифами при наших надшироких фінансових можливостях, адже ця постанова не має “рекомендаційного” характеру а “ОБОВЯЗКОВОГО” для порядку нарахування. А виходячи із цього і формування заборгованостей у населення. Чи у вас є дещо нове пояснення недбалості ваших обовязків???? Чи може знову винен КП Наше місто??? вони керуються вашими, ТМР актами…а не своїми!!!
  Ай…я…яйййй , хто ж цього разу мав би бути винен???? З нетерпінням очікуємо від вас, і вашої команди офіційних поснень!!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви