Сергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»?

By  | 20.12.2013 | Filed under: Публікації

Я, громадський діяч Сергій Петрович Розора, був активним учасником на Євромайдані, зняв відео в якому показано завіз двох автобусів у двір Адміністрації Президента за 3 години до сумнозвісних провокацій 1 грудня, яка привела до кровопролиття невинних людей. (див. вікіпедія). Ми, з моєю дружиною і сином, з  1-го грудня брали участь в налагодженні роботи революційного табору у КМДА (м.Київ). Протягом 3-х днів дружина і син працювали по 12 годин в секторі громадського харчування, а я в цей час допомагав налагоджувати роботу прес-центру.

Тут і виник конфлікт з Володимиром Свєнтицьким, який, як виявилось, був представником ВО Свободи і втягнув у конфлікт інших представників ВО Свободи. Суттю конфлікту були організаційні питання по налагодженню роботи прес-центру. Я звернувся до організаторів з проханням роз’яснити ситуацію по організації нормальної роботи прес-центру та налагодження озвучення для телетрансляції через проектор у зал КМДА. З цього відео видно, що в КМДА було влаштовано відпочинкову зону. Після цього керівник охорони КМДА звинуватив мене в тому, що я чіпляюсь до людей і є провокатором, бо я попросив аби поставили нормально працюючі комп’ютери, які я пропонував, як варіант, привезти з їхніх партійних офісів з Києва. Вони відповіли – «тобі потрібно – ти і принось».  Вони попросили мене представитись і я представився, як Сергій Розора засновник громадської організації «Клуб щасливих людей» у м. Трускавці, мені відповіли, що це клоунада, хоча організація офіційно заснована групою однодумців у 2011 році, має сотні членів по Україні і за кордоном, і діє по нині. На повторне прохання  допомогти оргтехнікою з яким я звернувся до Левченка, вмішався депутат ВО Свобода, Володимир Свєнтицький і сказав, що мене треба гнати звідси, бо я хочу керувати і щоб я самостійно шукав комп’ютери для роботи. Ми своїми силами налагоджували роботу прес-центру, я мобілізував комп’ютерщиків з Одеси,  Херсону, організували підключення звуку. Давав інтерв’ю з приводу знятого мною на Банковій відео французьким і німецьким журналістам, берлінському радіо, Штефану Шоллю  ( Sudwest Press).

Не зважаючи на те, що ми відповідально і постійно працювали для блага Євромайдану, і я особисто залучав листівками нових людей, мене відсторонили від робочого місця на якому я друкував листівки на майдан та за власний кошт заправляв картриджі до цього принтера.

Приврдом для Свєнтицького стало те, що комп`ютер і принтер потрібен був для того, щоб надрукувати таблицю де вказував скільки тапочок та іншого  треба в даний момент в КМДА. Це він набирав 2 дні так як  практично не сидів за комп’ютером, але й мені працювати не дав.

Потужностей принтера бракувало, тому я одночасно, коштом Трускавецької громади і частково власними коштами надрукували 25 тисяч листівок на різографі і особисто розповсюджував їх. Одразу після мого вигнання, Свєнтицький  заклеїв інформацію про наші контакти у фейсбуці і виставили свої, та одразу почали писати звіти  про виконану роботу у FaceBook по пропаганді, яка ними не велась і навіть не починалась. Коли Свєнтицький сів за комп’ютер, зверху на прес-центр, випадково, впав стяг України і ледь не пошкодили йому голову та оргтехніку. Організатори в залі через цю подію почали істерично кричати в мікрофон звинувачуючи в падінні прапора невідомо кого. Не зважали навіть на присутність телезнімальних груп різних відомих телеканалів. (відео1, відео2).

Потім мене схопила охорона, за розповсюдження листівок, які я вже роздавав два дні і привела в оргкомітет. Левченко сказав, що ці листівки бачив і вони нормальні див. (відео). Після нашої розмови з Левченком він пообіцяв протягом півгодини, ще раз їх подивитись. Пройшло пів години і до мене знову підійшла охорона і сказала, щоб я збирав речі і йшов геть з прес-центру. Коли в черговий раз мене попросили щоб я представився я представився, а на моє прохання назватись охорона відмовилась (відео). Левченко погодив листівку, а Свентицький почав кричати до мене і однопартійців, щоб мене вивели з території прес-центру, де я працював і де знаходилися мої листівки.

Обернувшись довкола, я зрозумів, що ВО Свобода захотіла повністю домінувати в КМДА своєю символікою, а не роботою. Потім, юрист за освітою, директор Фундації Юридичних Клінік, однопартієць лінгвіста-філолога Ірини Фаріон, свободівець Володимир Свентицький сказав на «загальнодоступній»  мові що я маю зробити…, ось мова оригіналу

На другий день, коли я прийшов у КМДА Володимир Свентицький нагадав, що ми вчора посварились з ним і звинуватив мене у крадіжці його фотоапарата і послав мене на три букви (бачу це звична мова у керівника фундації юридичних клінік). (відео1) (відео2)

Після того, як озвучення було нами налагоджене, що видно з відео, звуки за кадром (відео), Свєнтицький викликав охорону, щоб мене з листівками вигнати з території прес-центру. Через кілька хвилин він підійшов і провокуючи мене кинув мою кепку в зал, і сказав, щоб я знову представився. Я показав паспорт і назвався. Я просив щоб він представився, а він замість того, щоб назвати своє прізвище почав вимагати у моєї дружини паспорт, аби вона довела, що вона моя дружина. Звинувачуючи мене у неадекватності під тиском Свєнтицького, охорона, яка складалась з представників Свободи, заборонили мені входити на територію прес-центру, де я працював 3 дні від початку революційних подій.

Хто дав право представникам однієї політичної сили одноосібно вирішувати  питання хто провокатор, а хто ні?! Може окремі особи, використовуючи патріотичні гасла в Україні, хочуть сформувати нову неофашистську силу.  Цього не буде!!!

Окрім того, він кричав в істериці аби я виходив і використовував нецензурну лайку, чим продовжував компрометувати політичну силу ВО Свобода (відео). Потім на виході зустріли депутата ВР Едуарда Леонова і поскаржились йому на те, що Свєнтицький не нормально поводиться відносно громадських активістів, матюкається, чим дискредитує національну ідею і зокрема ВО Свободу. Та Едуард Леонов сказав, що більше вірить слову однопартійця ніж мені. Як пізніше стало мені відомо, їхній тандем вже не раз відзначався у різного роду провокаціях:

1. (Свободівців просять позбавити недоторканності за бійку в будівлі Головпоштамту) (відео).

2.12 грудня у КМДА групою представників “Свободи” у складі близько 30 осіб в масках, якими керував народний депутат від ВО “Свобода” Едуард Леонов, було здійснено силове захоплення одного з приміщень КМДА, за яке відповідали представники громадянського руху “Спільна Справа”

Громадянський рух “Спільна Справа”, який є одним з організаторів Євромайдану і бере участь в акції з першого дня, переконаний: безперервні провокації з боку ВО “Свобода” та напади на активістів “Спільної Справи”, які тривають понад тиждень, є цілеспрямованою кампанією, скерованою на розколювання патріотичних сил, посіяння ворожнечі та міжусобиць, що повністю вкладається у сценарій влади по нівелюванню всього протесту.

“Спільна Справа” звертається до Комітету національного спротиву з вимогою негайно вжити заходів до припинення насильства та провокацій з боку ВО “Свобода” та дати таким діям належну політичну оцінку. http://www.spilnasprava.com/wp/?p=17424

Мене вигнали з трьома коробками листівок з залу КМДА і я продовжив свою діяльність на Хрещатику роздаючи листівки. Загалом, з допомогою Трускавецької громади, я надрукував 25 тис. листівок і роздали разом з дружиною (відео). На наступний день, я зайшов в зал КМДА з товаришем військовим, щоб показати йому де знаходиться оргкомітет, бо він хотів залишити сформовані пропозиції по протидії водометам, яку він з друзями підготував. В цей момент мене помітив В.Свєнтицький і викликав охорону для того щоб мене вивели з залу та вихопив мою фотокамеру і кинув об підлогу. Потім мене представники Свободи тягнули по залу, сходам і виштовхнули на вулицю, як останнього злочинця . (відео)

Прошу пояснити мені, хто такі Едуард Леонов і Володимир Свєнтицький – це патріоти і націоналісти чи просто провокатори, які свою «збочену» психіку переводять в елемент політики? Чекаю офіційних вибачень від представників ВО Свобода та виключення даних осіб з рядів партії, як таких, що дискредитують національну ідею  і Свободу, як політичну силу.

Ми не хочемо, захистивши свої права на Євромайдані від «банди», знову боронити власну свободу від «неофашистів»!

Автор: Сергій Розора

Також читайте

Tags:
 • Texnar Texnar

  Це лиш доказує що націоналісти і ліберали – вороги, і в них не може бути спільної мети. Але факт, за теперішній стан нашої країни, корупцію, провал реформ і тотальну бідність несуть повну відповідальність проєвропейські ліберали. І не варто пишатися тим що ти організатор Євромайдану. Результат негативний. Досягнень немає. На місце “банди” прийшла ще більша погань, без моралі і без тормозів. Абсолютно вільна.. Боронити свободу від “неофашистів”? Свободу обкрадати український народ? Свободу розпусти і вживання наркоти? А хто захистить українців від вас? Напевне “неофашисти”!

 • геннадий Кочуро

  Если бы такие классные менты были бы по всей Украине , тот и порядок бы был по всей Украине ! Молодцы !

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Пікетувати концерт Ані треба було. Може не в такій формі і не для піару Свободі. Люди на виборах вже показали їм свій рівень довіри. Хай перше розберуться з Махницьким, Кривецьким, Сех та іншими однопартійцями, а не влаштовують свої піар вистави.
  Мірошниченко також добре підігравав путінській пропаганді. Кожен з вас має свою пісню, за яку отримує гонорар. Такі засранці як Ющенко та верхівка Свободи паплюжать національну ідею і породжують зневіру у українців. А то що ваші клоуни люблять такий піар, то ми в курсі.

  • Петро

   Молодець
   Сергій логіка хороша, але ти на жаль не можеш осуджувати інших коли трішки подібний на них

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Вова Морда: Я дав ”Свободі” $48 мільйонів, вони брали у всіх …
  http://www.pravda.com.ua/news/2014/11/13/7044185/
  5 днів тому – Львівський бізнесмен і кримінальний авторитет Володимир Дідух (Морда), заявив, що дав ВО “Свобода” $48 мільйонів на політичну …

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   А ось і відео:

   «Вова Морда» заявив, що дав ВО «Свобода» 48 мільйонів …
   ► 5:44► 5:44
   http://www.youtube.com/watch?v=iI9-m2vjQ_Q
   6 днів тому – Автор відео tvzikua
   Скажи, хто тебе фінансує, і я скажу – хто ти. Гучний скандал навколо ВО « Свобода». Володимир Дідух, більш відомий, як «Вова Морда» …

 • Звернення до Розори

  Сергію,дуже хочемо щоб ти на наступних виборах(а вони можуть дуже скоро настати) ти виграв. Ми голосували за тебе.Чому? Бо вважали,що серед тих претендентів,яких нам запропонували,ти єдиний,хто був свій і з майдану. Але хочу,щоб ти знав,що треба:
  1-Не робити з друзів ворогів.( а ти це робив)
  2-Вмій розпізнати друзів серед людей, які тебе оточують.( ти нас не хотів бачити, а ми всі були поруч)
  3-Вмій із ворогів зробити друзів. І тоді ти виграєш!

 • роман

  Той Бздора кадр універсальний ,сам програв з сміхотворним процентом ,
  але хоче посміятись з інших!

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Вітаю Головних героїв моїх публікацій Тягнибоків, Сех, Фаріон, Леонова та інших з заслуженим результатом. В грудні минулого року я Свободі побажав такого результату. Вона старалася і наблизилась в парламенті до нуля. Тягнибоки хлопці здорові і роботу знайдуть. Досить пиzдіти, пора мішки носити.

  • Сергій Гіряк

   а то не ти часом підтримував жилЮлю?

 • роман

  Ти йому про Івана , а він тобі про Петра!Розора ! чи незаскоро ти почав
  займатись виликою політикою!

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   Та ні. Вже пора.
   Я часто беру участь в пікетах в Києві.
   9 серпня і 4 вересня під Верховною Радою за прийняття закону “Про люстрацію”.
   24 вересня пікет під ЦВК по зняттю 21 кандидата з нашої партії “Воля” з виборів Тетяною Лукаш секретарем ЦВК з партііі регіонів.
   25 вересня пікет під Адміністрацією Президента та перекривали з харків’янами Хрещатик.
   Набери в ютюбі: Сергій Розора
   Якщо виявиш бажання поїхати зі мною на якісь акції, то роман, чи як там всіх вас, зголошуйтесь та поідемо в Киів.
   А то раніше весь пар спускали в розмовах на кухні, а тепер в Інтернеті. Треба робити реальні речі.
   Приходь 16 жовтня в Дрогобичі на пікет сесііі в Дрогобич.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  В рядах Льовочкіна та Ляшка поповнення. Хоча яке це поповнення, це давній учасник команди Льовочкіна.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Для проведення люстраціі пропоную китайський варіант, який назвемо “депутатська сотня”. Почати з тих депутатів, які їздили в Росію на поклон, а продовжити тими, що проголосували за репресії 16 січня.
  Слава Україні !
  Смерть ворогам!

 • роман

  Як же Розора поїде на війну , кому майно залишить? Це хай лохи воюють
  а Розора піде в депутати там спокійніше і мойно при ньому і добрий
  зарібок!

  • Serg

   Та то зрозуміло. От цікаве питаннячко до нашого Сергія:
   Ви будете балотуватися до Верховної Ради від Волі?
   Після цього задам ще декілька, правда Сергій навряд чи буде відповідати.

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    Йду на вибори до Верховноі Ради від партії “Воля”. Тільки повернувся з з’ізду. Про з’їзд написав комент в іншій темі, де пише про об’єднання з Самопоміччю.
    Хто готовий йти в команду підходьте поспілкуємося.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Правий сектор чи комунальний ?
  Цікаву розв’язку отримала ситуація з захопленням міської ради в Дрогобичі, яку чомусь приписали мені. Молодь в масках захопила сесійну залу і вимагала зустрічі з Радзієвським. Коли я прийшов до них і спитав хлопців скільки вони готові чекати, то почув відповідь, що вони готові чекати хоч декілька днів. Я в той вечір спішив на київський поїзд, бо їхав на пікет в підтримку закону про люстрацію, який мав бути біля Верховноі Ради і тому не був присутній на оригінальній розв’язці. Зі слів Ростика Божика, коли прийшов керівник Правого сектора в Дрогобичі ( може по проханню міліціі) і впізнав серед присутніх в масках двох чи трьох хлопців з їх організації, то дав ім п’ять хвилин на те, щоб покинути приміщення міської ради. Після того як хлопці виконали наказ, невдовзі вийшли і решта п’ять десятків активістів. Я так і не зрозумів для чого вони приходили.
  Другий цікавий випадок стався в Бориславі в неділю, куди я приіхав на віче, яке на 15 годину скликав керівник Правого сектору в Бориславі Олег. Люди в черговий раз не прийшли. Присутніми стали до десятка пенсіонерів-політиканів, які там постійно зустрічаються.
  Олег попросив пом’янути загиблих за незалежність України хвилиною мовчання. Після цього він повідомив, що сьогодні будуть обговорювати якість надання послуг новим суб’ктом в одному з ЖКГ. Я не витримав і сказав, що в Україні війна, кожний день йдуть похорони воїнів і перше обговорюються центральні події, а потім в комунальному господарстві. Пан Олег сказав, що він мене на Віче взагалі не запрошував. Я йому відповів, що на віче приходять не по запрошенню, а люди з громадянською позицією і покинув іхне ОСББ.
  Після цих двох випадків я задумвся, чи то у нас Правий сектор, чи Лівий.

 • Serg

  Давно розора тут не писав. Треба Борд тут свій запостити.там розора пише що треба захищати Україну . Треба, а чого тут ?

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Радикальна партія Льовочкіна, ой Ляшка.
  Радикальні пі.араси, які рвуться до влади. Сраколизам пропонує роботу по спеціальності.
  Потім захочуть перефарбуватись, але ми запам’ятаємо.

  • Grek

   Таке враження що резора має ворога номер 1 ляшка. От все таки чого путівку в АТО розорі не несуть?

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    Бо я потрібен тут луйд різних штовхати.

    • Grek

     Луйд? А пишеш чому тут Ляшко? Ти маєш факти що він льовочкіна? Таке враження щоб об’єднатись ти воюєш проти українців . Та їдь в АТО і там штовхай луйд

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Ярослав Дубневич в передачі ZIK “Прямим текстом” 21.08 дуже емоційно обурювався зловживаннями в тендерах по закупівлі бронежилетів та іншої амуніціі для АТО. Дуже цікаво чи він не забув, як по схемах Кирпи, їх угрупування обкрадали бюджет України на мільярди гривень, тим самим довівши до зубожіння Україну і армію в тому числі.

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   Такий самий і співвласників WOG Єремеєв, який разом з Януковичем через тендери пограбував Україну на мільярди гривень. А по телевізору показали, як він допомагав обварювати захистним каркасом бронетехніку для АТО.
   На вкрадені в народу гроші олігархи можуть робити значно вагоміші внески в боротьбу з російськими окупантами. Забезпечити безпілотниками, тепловізорами, бронежилетами та іншим. А вони никаються та маланять.
   А влада зобов’язана мобілізувати матеріальні ресурси олігархів на потреби армії, а не перекладати весь тягар на простий народ, який вимушений боронити країну та ще й амуніцію за свій кошт купляти і проценти по кредитах виплачувати.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Президент Петро Порошенко звільнив Ірину Сех з посади голови Львівської обласної державної адміністрації.
  Це добре.

  • Тарас

   Добре кому? Сергій тобі чи Україні ? А хто на її місці? Для чого нав’язувати свої висновки?

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    Добре, бо так хотіла громада.

    • Тарас

     Сергій чого ти впевнений, що хотіла громада?

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    А ти Тарасе чиї інтереси захищаєш?

    • Тарас

     Я не захищаю інтереси бандитів. І сех і те що замість неї і було до того то шмати воюючі і злодії. Це нічого не міняє і нічого і не зміниться . Це все для лотів. Перерозподіл влади і бізнес янека пішов по руках на всіх. Якби не війна всі б були в шоколаді. І ти Сергій злодій. Багато того лайна тут. А писати чуш, що ти робиш, про ляшка, свободу , сех, козиря – пиши, але це просто воздух скидувати догори. Ви оті що кудась рвуться насправді лайно. Хоча ти не поймеш. Ти не знаєш чи вернувся процишин 7500 грн в касу майдану? Хто у місті голова ГО майдан? Як те падло зветься? Ідеали

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Підар@с Ляшко доповнив свою біографію, яка подібна до біографії зека Януковича, ще подібним випадком коли впав від стусана нардепа Шевченка. Нагадаю, що Яник впав від яйця.
  Два клоуни, що грають на публіку, а виконують завдання своїх господарів.

  • Тарас

   Для чого на міському сайті писати про ляшка и Шевченка? 2 прозорість Україну , розора робе висновки про ляшка чому я написав вище.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Скільки крові вартує піар Ляшка.
  “Війна Ляшка. За що поранені 11 бійців «Азова»
  Главная / Новости / 5 августа 2014 / Війна Ляшка. За що поранені 11 бійців «Азова»

  Вибори потребують крові. І звичайно ж новітніх Рембо, які не рятують світ, а збільшують свій політичний рейтинг
  На створенні батальйонів Нацгвардії найбільше політичних дивідендів отримало два політики – Ігор Коломойський і Олег Ляшко. Правда, треба зазначити, що на початках вони діяли спільно і батальйон “Азов” підтримувався групою Коломойського. Потім між Коломойським і Ляшком пробігла чорна кішка. Перший почав всерйоз думати про свій проект політичної партії ветеранів АТО. Другий, за деякими версіями, які він сам з піною в роті спростовує, не без допомоги Сергія Льовочкіна вирішив грати у “самостійну гру”, в якій партія ветеранів АТО йому заважає. Чи є в цій грі справді Льовочкін? Сказати складно, але несподівано, під час затримання мера Стаханова, на пляжі в Бердянську разом з Ляшком була знімальна група “Інтера”.
  Проте, ці політолігархічні справи не суть важливі сьогодні. Справа в тому, що вчора заступник командира батальйону “Азов” Мосійчук у себе у Фейсбуці розтиражував інформацію одного із старшин батальйону, що вони починають штурм Донецька. Потім батальйон потрапив до засідки, 11 людей поранено. Далі у себе в Фейсбуці заступник Коломойського Філатов написав наступне:
  “Ну что, ублюдки, попиарились?
  Сообщили, боевые идиоты – Ляшко и Мосийчук, что “Азов” с “Шахтерском” штурмуют Донецк? Порадовались, мрази?
  Вам, ничтожествам, неведомо, что такие операции не делают силами добровольцев без поддержки армии и в “Фейсбуках” об этом не кричат”.
  Сьогодні вранці Мусійчук заявив, що сам він в боях участі не брав, але знаходиться десь в зоні АТО і звинуватив (вчергове) Коломойського в тому, що він закуповує бронежилети по завищеним цінам.
  Можна тисячу раз погоджуватися з тим, що Коломойський не альтруїст і грає свою часто цинічну гру. Але при цьому не можна не погодитися з Філатовим, що причиною засідки цілком реально міг бути банальний піар Ляшка.
  А жаль, вибори-2014 потребують людської крові. Вони потребують Гелетея, якого всі бачать тільки під час підняття прапорів. Вони потребують Ляшка, який бере участь лише у завідомо переможних операціях. Вони потребують великої війни у Фейсбуці між прихильниками різних політсил. І зрештою, вони потребують тих моральних уродів, які розповідають про жахіття дій української армії. І насправді, нічого страшного в цьому не було б, аби не те, що через бажання наростити 0,1 % рейтингу не гинули і не калічилися люди.
  http://www.dsnews.ua

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Соромно, що люди знову ведуться на таких попклістів як пасивно-радикальний Ляшко, який є проектом певних людей для приходу до влади. Нас не навчило, що при владі був злодій і насильник, шістка КГБ Янукович, то ми випихаєм до влади підар&са і злодія популіста Ляшка, за яким також стоять непорядні люди. А з ним до влади захоче прорватися різна срань, яка готова і ” в рот ……..” , як говорив Ляшко на допиті:” ізвінітє мєня”.

  • http://Zik.ua Василь_К

   Поясніть слово – попклістів
   Хто стоїть за Ляшком?

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    А хто злочинця міг завербувати, амністувати та зняти судимість в 95-98 рр.?
    Ось що написано в вікіпедіі про Ляшка:
    Олег Ляшко неодноразово мав справу з українськими судами. Про перший серйозний досвід такого роду різні джерела повідомляють без прив’язки до журналістської діяльності. У 1994-му його заарештували і в тому ж році судили за кількома статтями КК України — в тому числі, за розкрадання державного та колективного майна у великих розмірах, самовільне присвоєння влади і т. д. Вирок — шість років з конфіскацією майна. Через рік був звільнений за амністією, а в 1998-му судимість було достроково погашено.

    Гей-скандал
    5 жовтня 2010 року в Інтернеті з’явилося відео 17-річної давнини, де Ляшко розповідає слідчому прокуратури про свій гомосексуальний зв’язок з високопоставленим чиновником, якого він називає Боря. Сам Ляшко спростував достовірність запису у письмовій заяві, назвавши її «фальшивкою», сфабрикованою завдяки «технічному прогресу» і «чудесам» монтажу. «Зараз я з’ясовую, кому вигідна ця фальшивка, і вже звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розібратися, хто автор цього відео», – сказав він газеті. У прес-службі Генпрокуратури України (ГПУ) підтвердили, що Ляшко звернувся до них із заявою. За інформацією газети, Ляшко особисто приніс до ГПУ заяву, в якій просить перевірити достовірність відеофрагментів, а також пояснити, яким чином вони потрапили у ЗМІ.[35][36].

    Слідчий Олег Матвєєв, який вів допит Ляшка на відео, нині працює заступником голови ДПАУ, підтвердив факт відеозапису:

    Це відео було в матеріалах слідства. Тоді щодо Ляшка Олега Валерійовича прокуратурою Києва розслідувалася кримінальна справа про шахрайство в особливо великих розмірах. Він отримав 5 років, відбув менше половини і звільнений умовно-достроково.

    На питання: «яким чином орієнтація Ляшка відноситься до предмету розслідування?», Олег Матвєєв відповів: «У Ляшка судимість погашена і розголошувати якісь факти некоректно. Не припускаю, хто це міг зробити. Тоді справа розслідувалася як звичайна рядова»[37].

    • http://Zik.ua Василь_К

     Тоді цікаво Сергій – ви проти свободи і ляшка, але в день виборів президента України висів на виїзді з міста біг-борд : Розора за Порошенка. Питання до Сергія – чи можна в день виборів розміщати рекламу? Чи тому всі погані , бо Сергій кохає Порошенка?

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Андрій Пристай
  30 липня о 8:13 ·
  Свободівці Сех та Мудрий хочуть дізнатись в СБУ, чи часом відомий журналіст Ostap Drozdov не є путінським агентом. Такі підозри викликані в партійців постами Остапа в фейсбуці.
  Тепер би Дроздов попросив СБУ дослідити правдивість відомостей в інтернеті , про співпрацю Львівської Свободи з сектою Догнала, яка публічно закликала ввести в Україну російські “миротворчі” війська .
  А я би на то всьо ся подивив.
  Джерело: Facebook

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Якщо Свобода і Правий сектор такі бойовики, то хай об’єднаються з Айдаром. А то Ярош, як Ляшко чи Гелетей, хіба красуються в амуніціі для піару.
  А хлопці з Айдару вже їм дали б об’єктивні оцінку.

  • Трясогуска

   То ти, підере, ще й великий полководець?

   • http://Zik.ua Василь_К

    То на розору наїхали ?

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Моє прізвище Розора. А ти носиш видумане, як і все що ти пишеш. Така між нами різниця тролю.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  ВСУПЕРЕЧ ВИСНОВКУ ЮРИСТІВ, СЕХ ВИДІЛИЛА ПІДПРИЄМЦЮ 75 ГА ЗЕМЛІ У БРОДАХ, – ІА ZIK

  • http://Ил Василь Крукевич

   Всупереч законів України Сергій ресора постійно не платить податки

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви