Сергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»?

By  | 20.12.2013 | Filed under: Публікації

Я, громадський діяч Сергій Петрович Розора, був активним учасником на Євромайдані, зняв відео в якому показано завіз двох автобусів у двір Адміністрації Президента за 3 години до сумнозвісних провокацій 1 грудня, яка привела до кровопролиття невинних людей. (див. вікіпедія). Ми, з моєю дружиною і сином, з  1-го грудня брали участь в налагодженні роботи революційного табору у КМДА (м.Київ). Протягом 3-х днів дружина і син працювали по 12 годин в секторі громадського харчування, а я в цей час допомагав налагоджувати роботу прес-центру.

Тут і виник конфлікт з Володимиром Свєнтицьким, який, як виявилось, був представником ВО Свободи і втягнув у конфлікт інших представників ВО Свободи. Суттю конфлікту були організаційні питання по налагодженню роботи прес-центру. Я звернувся до організаторів з проханням роз’яснити ситуацію по організації нормальної роботи прес-центру та налагодження озвучення для телетрансляції через проектор у зал КМДА. З цього відео видно, що в КМДА було влаштовано відпочинкову зону. Після цього керівник охорони КМДА звинуватив мене в тому, що я чіпляюсь до людей і є провокатором, бо я попросив аби поставили нормально працюючі комп’ютери, які я пропонував, як варіант, привезти з їхніх партійних офісів з Києва. Вони відповіли – «тобі потрібно – ти і принось».  Вони попросили мене представитись і я представився, як Сергій Розора засновник громадської організації «Клуб щасливих людей» у м. Трускавці, мені відповіли, що це клоунада, хоча організація офіційно заснована групою однодумців у 2011 році, має сотні членів по Україні і за кордоном, і діє по нині. На повторне прохання  допомогти оргтехнікою з яким я звернувся до Левченка, вмішався депутат ВО Свобода, Володимир Свєнтицький і сказав, що мене треба гнати звідси, бо я хочу керувати і щоб я самостійно шукав комп’ютери для роботи. Ми своїми силами налагоджували роботу прес-центру, я мобілізував комп’ютерщиків з Одеси,  Херсону, організували підключення звуку. Давав інтерв’ю з приводу знятого мною на Банковій відео французьким і німецьким журналістам, берлінському радіо, Штефану Шоллю  ( Sudwest Press).

Не зважаючи на те, що ми відповідально і постійно працювали для блага Євромайдану, і я особисто залучав листівками нових людей, мене відсторонили від робочого місця на якому я друкував листівки на майдан та за власний кошт заправляв картриджі до цього принтера.

Приврдом для Свєнтицького стало те, що комп`ютер і принтер потрібен був для того, щоб надрукувати таблицю де вказував скільки тапочок та іншого  треба в даний момент в КМДА. Це він набирав 2 дні так як  практично не сидів за комп’ютером, але й мені працювати не дав.

Потужностей принтера бракувало, тому я одночасно, коштом Трускавецької громади і частково власними коштами надрукували 25 тисяч листівок на різографі і особисто розповсюджував їх. Одразу після мого вигнання, Свєнтицький  заклеїв інформацію про наші контакти у фейсбуці і виставили свої, та одразу почали писати звіти  про виконану роботу у FaceBook по пропаганді, яка ними не велась і навіть не починалась. Коли Свєнтицький сів за комп’ютер, зверху на прес-центр, випадково, впав стяг України і ледь не пошкодили йому голову та оргтехніку. Організатори в залі через цю подію почали істерично кричати в мікрофон звинувачуючи в падінні прапора невідомо кого. Не зважали навіть на присутність телезнімальних груп різних відомих телеканалів. (відео1, відео2).

Потім мене схопила охорона, за розповсюдження листівок, які я вже роздавав два дні і привела в оргкомітет. Левченко сказав, що ці листівки бачив і вони нормальні див. (відео). Після нашої розмови з Левченком він пообіцяв протягом півгодини, ще раз їх подивитись. Пройшло пів години і до мене знову підійшла охорона і сказала, щоб я збирав речі і йшов геть з прес-центру. Коли в черговий раз мене попросили щоб я представився я представився, а на моє прохання назватись охорона відмовилась (відео). Левченко погодив листівку, а Свентицький почав кричати до мене і однопартійців, щоб мене вивели з території прес-центру, де я працював і де знаходилися мої листівки.

Обернувшись довкола, я зрозумів, що ВО Свобода захотіла повністю домінувати в КМДА своєю символікою, а не роботою. Потім, юрист за освітою, директор Фундації Юридичних Клінік, однопартієць лінгвіста-філолога Ірини Фаріон, свободівець Володимир Свентицький сказав на «загальнодоступній»  мові що я маю зробити…, ось мова оригіналу

На другий день, коли я прийшов у КМДА Володимир Свентицький нагадав, що ми вчора посварились з ним і звинуватив мене у крадіжці його фотоапарата і послав мене на три букви (бачу це звична мова у керівника фундації юридичних клінік). (відео1) (відео2)

Після того, як озвучення було нами налагоджене, що видно з відео, звуки за кадром (відео), Свєнтицький викликав охорону, щоб мене з листівками вигнати з території прес-центру. Через кілька хвилин він підійшов і провокуючи мене кинув мою кепку в зал, і сказав, щоб я знову представився. Я показав паспорт і назвався. Я просив щоб він представився, а він замість того, щоб назвати своє прізвище почав вимагати у моєї дружини паспорт, аби вона довела, що вона моя дружина. Звинувачуючи мене у неадекватності під тиском Свєнтицького, охорона, яка складалась з представників Свободи, заборонили мені входити на територію прес-центру, де я працював 3 дні від початку революційних подій.

Хто дав право представникам однієї політичної сили одноосібно вирішувати  питання хто провокатор, а хто ні?! Може окремі особи, використовуючи патріотичні гасла в Україні, хочуть сформувати нову неофашистську силу.  Цього не буде!!!

Окрім того, він кричав в істериці аби я виходив і використовував нецензурну лайку, чим продовжував компрометувати політичну силу ВО Свобода (відео). Потім на виході зустріли депутата ВР Едуарда Леонова і поскаржились йому на те, що Свєнтицький не нормально поводиться відносно громадських активістів, матюкається, чим дискредитує національну ідею і зокрема ВО Свободу. Та Едуард Леонов сказав, що більше вірить слову однопартійця ніж мені. Як пізніше стало мені відомо, їхній тандем вже не раз відзначався у різного роду провокаціях:

1. (Свободівців просять позбавити недоторканності за бійку в будівлі Головпоштамту) (відео).

2.12 грудня у КМДА групою представників “Свободи” у складі близько 30 осіб в масках, якими керував народний депутат від ВО “Свобода” Едуард Леонов, було здійснено силове захоплення одного з приміщень КМДА, за яке відповідали представники громадянського руху “Спільна Справа”

Громадянський рух “Спільна Справа”, який є одним з організаторів Євромайдану і бере участь в акції з першого дня, переконаний: безперервні провокації з боку ВО “Свобода” та напади на активістів “Спільної Справи”, які тривають понад тиждень, є цілеспрямованою кампанією, скерованою на розколювання патріотичних сил, посіяння ворожнечі та міжусобиць, що повністю вкладається у сценарій влади по нівелюванню всього протесту.

“Спільна Справа” звертається до Комітету національного спротиву з вимогою негайно вжити заходів до припинення насильства та провокацій з боку ВО “Свобода” та дати таким діям належну політичну оцінку. http://www.spilnasprava.com/wp/?p=17424

Мене вигнали з трьома коробками листівок з залу КМДА і я продовжив свою діяльність на Хрещатику роздаючи листівки. Загалом, з допомогою Трускавецької громади, я надрукував 25 тис. листівок і роздали разом з дружиною (відео). На наступний день, я зайшов в зал КМДА з товаришем військовим, щоб показати йому де знаходиться оргкомітет, бо він хотів залишити сформовані пропозиції по протидії водометам, яку він з друзями підготував. В цей момент мене помітив В.Свєнтицький і викликав охорону для того щоб мене вивели з залу та вихопив мою фотокамеру і кинув об підлогу. Потім мене представники Свободи тягнули по залу, сходам і виштовхнули на вулицю, як останнього злочинця . (відео)

Прошу пояснити мені, хто такі Едуард Леонов і Володимир Свєнтицький – це патріоти і націоналісти чи просто провокатори, які свою «збочену» психіку переводять в елемент політики? Чекаю офіційних вибачень від представників ВО Свобода та виключення даних осіб з рядів партії, як таких, що дискредитують національну ідею  і Свободу, як політичну силу.

Ми не хочемо, захистивши свої права на Євромайдані від «банди», знову боронити власну свободу від «неофашистів»!

Автор: Сергій Розора

Також читайте

Tags:
 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Ти василю – гордий анонімщик. Сталінські часи пройшли. Вилазь з підпілля ти ж не чмо якесь.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Те що допомогли розігнати фракцію комуністів у ВР – це плюс Свободі.

  • Василь Крукевич

   ти я бачу аналітик чудовий. підприємство в трускавці зареєстрував щоб тут платити податки? Ні? то вали до стебника коменти писати.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  У Свободи і Правого сектора є потужний конкурент.
  Ляшко – український аналог клоуна жириновського. Він говорить те і так, як сприйме простий народ, тобто грає на публіку. Можете переглянути і переконатися:
  http://www.youtube.com/watch?v=CaHT78OQbpo
  Людина, яка була звинувачена в гомосексуалізмі і за розкрадання державного майна є залежна. Ми вже мали злодія Януковича. Почув кожного.

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   А я думаю, що це за масовка проти мене все голосує? А як заступилися за Ляшка, то зразу зрозумів їх нетрадиційну орієнтацію. Як казав Ляшко на допиті:”Ізвініте меня”.

 • роман

  Вдумайтесь що це “чудо” пише!Ми на своїй землі повинні боятись,
  що про нас подумає Путін!Розора Розора ти крім рахування грошей
  нічог більше незнаєш!

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Росія передбачливо плекала образ фашиста-бандерівця, правосека, який не дає говорити на російській мові,
  а потім ще й вбиває мирне населення по наказу київської хунти.
  Це помогло Путіну оправдати війну з українцями, яку російські засоби масової інформації перевели в формат не війни з братським народом, а в боротьбу з озвірілими фашистами, яких треба зупинити і обергти російськомовне населення України від видуманоі загрози.
  Найбільше Путіну помогли в цьому Свобода і Правий сектор, які насправді нагадують “пусту бочку, що голосно гудить”.

  • Сергій Лоза

   Запущену форму шизофренії маєш – вже тобі і Путіну патріоти не до шмиги!

 • роман

  Цей Розора абсолютно комедійний пермсонаж!Він жодної теперішньої
  парламентської партії несприймає взагалі!”Свобода”- це зло
  “Батьківщина” -зрадники , “Удар”- корупціонери тількиодин
  п.Розора білий і пухнастий іжодних скелетів у шафі в нього
  немає.

  • Пристай Андрій

   Запишіть і мене до Розори, бо рахую теперішній склад ВР за негідників, хрунів корупціонерів і проституток (більше чим девядисять відсотиків, то є точно). Тому вибори цього року у ВР вкрай необхідні.

   • Георгій

    А Ви,Андрію,щиро вірите в те,що склад наступної Верховної Ради буде значно якіснішим від теперішньої?У негідників,хрунів,корупціонерів,проституток довга довга лава запасних…

    • Пристай Андрій

     Впевнений – гірших гівнюків чим є в цій Раді не буде.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Матеріал не з останніх, але по темі:
  За що бореться “Свобода”?
  Четвер, 15:08, 25/03

  Роман Соломонюк

  Після відверто дратівливих призначень в новому уряду, різко активізувалася ВО “Свобода”. Саме ця політична сила взяла на себе роль організатора “національної опозиції”, а з кількості матеріалів у ЗМІ, можна припустити, що саме “свободівці” стоять за всім “антитабачним” та “антирегіональним” рухом України. Проте глибший аналіз теперішньої і попередньої діяльності наводить на зовсім інші висновки.

  Хто сприяв приходу Табачника

  Як найпростіше подолати ворога, чи якусь ідеологію? Правильно, дискредитувати. Згадаймо історичний досвід. Після завершення Другої світової війни, радянська влада пішла на злочин заради того, щоб завдати удару по підтримці УПА серед населення Західної України. Як відомо, було створено спецзагони НКВС та НКДБ, що діяли “під УПА” і чинили найбільші звірства. Ці звірства спецагентів НКВС подавалися, як “докази” антинародної суті УПА. Можна взяти і пізніші приклади. У вересні 1980 року проти Вячеслава Чорновола було сфальсифіковано звинувачення у спробі згвалтування. Таку ж статтю “клеїли” і другому відомому учаснику дисидентського руху – Степанові Хмарі. Таким чином, радянський режим намагався переконати людей, що поборники незалежності — це злодії, вбивці і ґвалтівники. Варто відзначити, що ця політика була небезуспішною. І досі значна частина народу України вірить у міфи нав’язані ще радянським режимом.

  Це історія. А тепер повернімося до сьогодення, тобто до призначення, а точніше можливого обґрунтування призначення Д. Табачника. За кілька тижнів до створення нової коаліції і призначення урядовців, член ВО “Свобода” Ірина Фаріон провела “урок рідної мови” у львівському дитячому садку № 67. При цьому, представниця ВО “Свободи” дозволяла собі принижувати маленьких дітей за “неправильні” імена, і пояснювати куди і кому потрібно було б їхати, якщо ім’я звучить не “по-українськи”. Варто відзначити, що “філолог” Фаріон встигла вжити кілька русизмів, зокрема російського “медведика” замість українського “ведмедика”. Проте “навчальному процесу” це не завадило. Зважаючи на оперативність, з якою сюжет “про русофобів” і “нацистів, що ображають дітей” з’явився у російському та українському сегментах Інтернету, а пізніше і повідомленнях російських друкованих та електронних ЗМІ, можна сказати тільки одне — проти України, українського народу та самої ідеології українського націоналізму було вчинено грубу і цинічну провокацію на користь зовнішніх сил. Адже, справжній націоналіст та патріот працює на благо своєї батьківщини, а не бореться з дітьми та не робить “подарунків” для ворогів.

  Найбільш сумним в цій історії, стали подальші дії лідерів ВО “Свободи”, що замість вибачень, почали незграбно виправдовувати дії свого однопартійця, часто послуговуючись перекрученнями і неправдою, які легко спростовуються, коли переглянеш відео із сумнозвісного дитячого садка. “Відбілювання” відбувалося у кращих традиціях радянського агітпропу. Українську спільноту намагалися переконати, що саме “відредагований” сюжет з телебачення (з якого заздалегідь забрали всі компроментуючі моменти) є “правильним”, а те, що сказала “свободівка” у “нередагованому” варіанті є “неправдою” і “провокацією”. Тобто нам всім ніби сказали: “Люди, не вірте власним очам і вухам! Дивіться тільки “правильні” сюжети і читайте “правильні” газети!”. Все це повертає в радянське тоталітарне минуле, коли був такий самий підхід до роботи ЗМІ. Єдине чого не врахували у “Свободі” – це розвиток технологій, що дозволили багатьом подивитися саме “оригінал”.

  Як це пов’язано із Табачником? Дуже просто. Тепер будь-хто буде тикати на “урок пані Фаріон” і пояснювати, чому на посаді міністра освіти потрібен саме така особа, як Табачник. Для ілюстрації ситуації варто звернути увагу одну з цитат нового міністра. “Маю підкреслити, що “свідомі” галичани всі, як один, розділяють цю оцінку (що галичани і великоукраїнці не мають нічого спільного Авт.), пропонуючи насильно зробити з жителів південного Сходу (“східняків”, за їхньою термінологією) “справжніх українців”, – сказав Дмитро Табачник і додав – “…Я кажу, що єдина українська політична нація може відбутися лише в тому випадку, якщо галичани будуть ставитися до історії, культури, релігії та мови жителів Великої України так само толерантно, як останні ставляться до галичан”. Тобто маємо приклад “нетолерантного поводження галичан” у вигляді подарунку від “Свободи” новій владі. Очевидно, що саме такий міністр буде активно “стерегти толерантність”, посилаючись на дії “націоналістів”.

  Чому “Свобода” руйнує національну опозицію?

  Аналізуючи виступи лідерів цієї політичної сили під час різних мітингів, приходиш до висновку, що цей галас переслідує кілька основних цілей.

  По-перше, переконати всіх, що існує тільки “свободівська” “національна опозиція”. Разом з тим варто відзначити, що поза патріотичними мітингами, окремі представники такої “національної опозиції” такі, як Богдан Бенюк можуть зіграти “боягуза-українця” у псевдопатріотичному російському екшені “Кандагар”, а інші – готові образити маленьких дітей, котрі ще не навчилися захищатися від “повчать” дорослих.

  По-друге, розколоти проукраїнські сили, підірвати будь-яку віру людей у можливість формування нормальної європейської опозиції, що вміє не тільки критикувати, маршируватися, боротися з “жидами та москалями” але і пропонувати розумну альтернативу владі. Цього досягається постійною критикою інших опозиційних сил, звинуваченнями їх у співпраці з Партією регіонів, просто багато галасу і пошуку “неукраїнців” у владі. При цьому варто зазначити, що сама фракція “Свободи” у минулій Тернопільській обласній раді кілька разів синхронного голосувала з тією ж Партією регіонів, обґрунтовуючи такі рішення “потребами області”.

  Тобто нав’язується думка для зовнішнього спостерігача, що опозиція вміє тільки марширувати, при кожній нагоді бити своїх же потенційних союзників, наголошуючи на тому, що “вони зрадники”, зчиняти багато галасу без жодного ефекту. А ще така опозиція може бути тільки одна і повинна бути обов’язково авторитарною, бо “потрібен порядок”. Паралельно постійно ставиться під сумнів демократія, як ефективний механізм управління (до речі, дуже співзвучно з позицією окремих авторитарних режимів Сходу, включаючи Росію, де говорять про свій “варіант демократії” без сильної опозиції, вільних ЗМІ тощо) і говориться про потребу “сильної руки”.

  Є щоправда ще одна політична сила, котра теж прагне монополізації “опозиційної” діяльності — це БЮТ. Тут теж пропонують безальтернативний вибір – підтримувати єдину парламентську опозицію, “може не найкращу”, але “ліпшу за владу”. Тобто ставиться чергова дилема вибору між “двох зол”. БЮТ також відзначився реальною прямою співпрацею з Партією регіонів, коли це було продиктованими “державними інтересами” і так само безапеляційно критикував своїх колишніх союзників у “злочинній співпраці” з “регіоналами”.

  Як бачимо, між “опозиціонерами”, як у парламенті, так і поза ним є багато спільного. Це і спроби монополізувати опозиційний статус, і відсутність відчутних позитивних результатів у економічній сфері (БЮТ — у країні, а ВО “Свобода” – у області), і постійний популізм (соціальний – у БЮТ, національний — ВО “Свобода”), і постійні спроби радикалізувати ситуацію та все представляти у “чорно-білому” світлі, де біле — це тільки “правильна опозиція” чи “правильна влада”, і намагання приписувати чужі заслуги собі, і, зрештою, досвід успішної співпраці з тими проти когось постійно “ведеться боротьба”, тобто з Партією регіонів.

  Які висновки

  Висновки напрошуються не надто веселі. Обидві “опозиції” працюють в інтересах зовнішніх сил, або ж внутрішніх антиукраїнських. Аналіз діяльності обох політичних сил показує, що їхні публічні дії більше шкодять українській справі і загалом ведуть до дискредитації всього, що пов’язано з національною демократією чи ідеологією націоналізму. Наче спеціально демонструється, що демократ – це безвідповідальність, а націоналіст – це недоуки, які здатні тільки знущатися над дітьми, багато галасувати і нічого не робити. Але ж насправді – це лише підміна справжньої демократії і націоналізму стереотипами вигідними зовнішнім ворожим силам.

  Не секрет, що в радянські часи працювали цілі мережі законсервованих агентів, котрі у потрібний час робили все для дискредитації ідей та людей, що відстоювали інтереси саме української держави. Так от, складається враження, що сьогодні ця мережа продовжує діяти, а “агентів” з дискредитації України найбільше серед тих, хто найголосніше кричить про свою “опозиційність”.

  Протидіяти такій деструктивній діяльності можемо тільки ми громадяни. Слід пам’ятати, що “не все золото, що блищить” і бувають “вовки в овечій шкірі” та “брехливі” пророки. Українське суспільство повинно вчитися оцінювати політиків не поверхово, а прискіпливо аналізувати, до чого призводить та чи інша дія. Слід не забувати, що громадянське суспільство — це суспільство думаюче, котре контролює і владу і опозицію та не чекає простих і готових рішень, бо часто такі прості рішення є ілюзією з поганими наслідками.

  Роман Соломонюк

  http://ciptnews.blogspot.com/2010/03/blog-post_25.html

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Інна Богословська
  Народний депутат України
  Мародеры во власти, тартюфы в парламенте, агрессор на границе и общество в точке кипения
  03 липня 2014, 16:17
  Версія для друкуКоментарі158
  Такой формулой описывается сегодняшнее состояние моей родной Украины.

  Сегодня в Раде, наконец-то стало явным то, что последние месяцы делалось “под ковром”.

  Сговор. Презренный, плохо пахнущий сговор “Батькивщины”, “Свободы”, регионалов и коммунистов.

  Кто их собрал вместе? Тимошенко. Как всегда, она нашла самые низменные больные места у участников процесса – и сыграла на них.

  “Батькивщина” уже никогда не будет иметь такого числа голосов в парламенте, а “Свобода”, регионалы и коммунисты вообще могут туда не попасть.

  Турчинов наслаждается своим звездным часом. Уже никогда он не будет иметь столько и такой власти, а он так врос в теплое место спикера… Когда-то, по глупости, сказал, что взял власть временно, но сейчас точно понял правоту поговорки: нет ничего более вечного, чем временное.

  Тягныбок, который вместе со своей партией дорвался до кресел и потоков, совсем “обуржуазился”, прибарахлился, но еще так много денег светит впереди! Рано, ох как рано отрываться от корыта!

  Яценюк тоже не имеет никаких, совершенно никаких оснований желать перемен. Любимый лозунг его давнего друга и соратника “чем мы не клюев” к нему, Яценюку, не имеет никакого отношения! Правда, так считает только он, не осознавая, что все “смотрящие”, “откатывающие”, вымогающие и рекетирующие, прирастающие к нему так плотно, что их не отмоет и не отдерет не только украинское, но и любое иностранное мыло…

  Мародеры!!!

  О чем договорились?

  О том, что ни в коем случае не допускают перевыборов парламента, парламент “держат” минимум до весны следующего года, максимум – до 2017-го.

  О том, что “мочат” президента, “опускают его в парламенте”, добиваются снижения до минимума его рейтинга и сбрасывают на него всю вину за проблемы в стране.

  О том, что за это время полностью контролируют все теневые потоки денег, а к легальным деньгам не допускают никого, кроме “своих”.

  О том, что “скупают” все постмайданные военизированные подразделения, чтобы сделать их своими “частными армиями” и в час “ч” развернуть их против своих политических оппонентов. А тех, кто не продастся – объявить врагами народа и разоружить.

  Безумцы! Они так и не поняли, что появился и реально вырос новый субъект политики – общество! Именно за это стоял Майдан, именно за это сейчас бои на Донбассе – чтобы новое украинское Общество получило возможность строить новое украинское Государство! И те, кто опять будет пытаться обмануть, запутать или запугать – будут сметены!

  Так что давайте назначать досрочные выборы на 26 октября и вперед! Законопроект уже есть. Иначе – пеняйте на себя, горе-политики украинского прошлого!

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  До кого і куди?
  Дай номер свій телефону.

 • роман

  Уявімо собі на хвилину , що п.Розора став головою міста Трускавця!
  Всі місцеві жителі а також відпочиваючі повинні записатись вклуб
  “Скандинавських ходаків” і ходити з паличками!А також обов”язковий
  Тайський масаж та ходити на закупи в клубі “Щасливих людей”!
  Слухайте панове достатньо нам продавця унітазів що перетворив
  Трускавець на “Сорочинський ярмарок”

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   То ви маєте бажання ходити з паличками?

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  До Стефана. В нашому регіоні партія регіонів в місцевих радах ніколи не домінувала. Розвал економіки, погані дороги, дерибан бюджету і майна проводився під прапорами нібито патріотичних партій ( Наша Україна, Батьківщина, Фронт Змін, Свобода та інших ).
  В основному партії – це об’єднання за інтересами, часто – матеріальними.
  Свобода – це один з політичних проектів, який його спонсори і керівники використовують для приходу до влади задля шкурних інтересів.
  Це ми добре бачимо на прикладі Свободи по подіях останніх місяців.
  Основні військові дії зараз йдуть на Сході. Це так. Але не забуваючи, що ті люди, які були при владі в країні намагаються створити нові політичні проекти, щоб завуальовано ( як це у випадку з Свободою повернутись до влади ) повернутися до влади.
  Вони шукають нові обличчя. Парасюк – не піддався. Богомолець – не знаю. Ярош – не знаю. І т. д.
  Тому наш обов’язок, як громадян, не допустити у владу нових троянських коней, які будуть потім в Радах товкти воду в ступі, піарячись по ефірах, а одночасно прислуговуючи ворогам українського народу і розкрадаючи Україну.
  В 2012 році ми з Грабовським ганяли Ющенка в Дрогобичі. Я вважаю, що ще ні один президент не виконав своєї присяги і повинні за це відповісти. Так само і партії. Старі ганебно і тихо зникають, а на їх місце виникають нові, які йдуть по тому ж шляху.
  Я роблю те, що вважаю потрібним.

  • Василь Крукевич

   Почин платити податки в місті. І ще напиши за скільки купив будинок в парку і розкажи схему. Ти як той продавець унітазів !!!!!!!!!!!

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    Василю, то ти ще тут.
    А я думав, що ти виїхав на схід хлопцям допомагати.

    • Василь Крукевич

     Розора ти чого тут ? Гроші вариш?
     Ти правий – я виїхав, зараз перебуваю у Маріуполі, а з такими як ти після повернення поговорю – псевдо злодій – псевдо патроіот. Як кафе купив в парку? Злодій ти ресора

    • http://Truskavets.tv Сергій Розора

     Василь приїде героєм і перестане ховатись під псевдо, а
     почне підписуватись своїм іменем.

    • Василь Крукевич

     Не твоя справа ким я приїду. Ти чмо і це факт, ти чого не ідеш до нас? Плати податки і тоді не треба буде піаритись що купив бронежелет

 • Стефан

  Чому Сергій Розора так вперто піарить ту Свободу ?…

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Свобода узурпує керівництво екологічною службою у Львівській області. Звільняють спеціалістів і набирають своїх людей.
  Романа Дасюка від Свободи на цю посаду запхав Андрій Тягнибок. Я знаю випадки коли питання залишити на посаді керівника лісництва коштувало 50 000$. Питання рішали ті ж люди.
  Свободівці самі вирубують ліси і самі себе контролюють. Така собі екологічна мафія.
  Може скоро і людей почнуть вбивати.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Чи “Свобода” любить коли на неї лайно лиють?
  То така необхідність була ставити Сех головою Львівською ОДА і стільки вислухати?

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Тягнибоки тягнуть бакси за продані ними посади у підвладних їм міністерствах: прокуратура, екологія, лісове господарство та інших.
  Справжнє лице продажних псевдопатріотів.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Ганебні результати виборів Тягнибока та Яроша, (які в сумі набрали менше ніж Рабинович) показали що народ адекватно оцінив їх діяльність на Майдані і після нього. Треба врахувати, що ще не голосувало багато на Сході і в Криму. А то вони мали б трохи більше нуля. Піар-акції Свободи і Правого сектору, які використовувались для популяризації цих сил, вносили розкол в українське суспільство і активно використовувалися російськими засобами масової дезінформаціі для створення міфічного і страшного образу кровожадного бандерівця-фашиста, який хоче наступати на схід.
  Я з провокаторами від Свободи борюся активно від початку подій на Майдані, де вони очолили найбільші місця розміщення майданівців. Це в першу чергу КМДА, Жовтневий палац, Народний дім. Очоливши там владу, вони хотіли показати свою лідируючу роль у революції.
  Такий самий засранець і Ярош, який використавши молодих патріотів намагався прорватися до влади.
  А ще треба пам’ятати, що фінансування і Свободи і Правого сектору здійснюють кримінальні елементи, які пов’язані зі старою владою.
  Свободу і Правий сектор – в політичне небуття.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Пам’ятаю як Тягнибок виступав в Дрогобичі біля “Тустані” перед виборами в 2007 році і говорив, що наберуть в Верховну Раду 10% голосів. Я тоді ще викрикнув з натовпу що він брехун. Мені хтось сказав, що я провокатор. А я просто реально дивився на речі. Тоді Свобода не набрала і 1 %.
  Якщо вже Тягнибок пішов розпорошувати голоси на цих президентських виборах, то ми побачимо реальні цифри довіри до нього і його політичної сили, які експлуатуючи національну ідею, прийшовши до влади, показують свої принципи.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Популярність Свободи базується на піар-провокаціях і популізмі.
  Там де Свобода прийшла до влади, можна побачити її реалне лице.

  • Soso

   Пане Сергію, ви нас переконали, що Свобода за Г***О. Ще жодна стаття не набирала стільки коментарів, як ця. Але у світлі сьогоднішніх подій треба висвітлювати діяльність вже не Володимира Свєнтицького і Едуарда Леонова, а місцевих депутатів від Свободи, їхнього обласного депутата від Трускавця, їхні квотні призначення по Дрогобицькому та сусідніх районах, оборудки Свободи в області…
   А Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов на цьому сайті окрім вас, можливо ще 3 людини цікавлять. Тема – не актуальна.

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    На жаль я не буваю в міській раді та не спілкуюсь з місцевими депутатами, а тому не можу написати що там робиться. Якщо в когось є якась інформація, то розмістіть. Буду дуже вдячний.

    • Павло

     Трускавецька Свободо йде правильним курсом.Хлопці-патріоти держави і міста, мають свою думку, а не “лягли” під владу, як так-звана більшість що голосує за кинуту (кіоск, земельку….)

 • Неон

  Сергію, я тебе як людину поважаю і твої цінності, проте є одна проблема – невмієш піаритися. Доречі це також проблема Святослава Грабовського. Найчастіше ваші спроби накрутити бали виглядають як банальна провокація. Хоча десь в глибині душі вірю що ви не провокатори і цього не мали на меті. Проте є те що є. Піар штука тонка і треба знати де виступити, а де змовчати. Судячи з усього немаєте команди і фахівців, які б давали слушні поради. Повір усього в світі не осягнеш, а особливо у такій сфері, як громадська діяльність. Те що описано в публікації збоку справді змахує на провокацію. там в КМДА очевидно ситуація вимагала командної роботи, але незгода з якимись позиціями і спровокувала конфлікт. Ти як завжди не змовчав – ось і результат. Ціную твою настирливість але усі намагання губить неправельна методика досягання цілей. Шукайте в команду фахівців з піару допоки ще не пізно і ви не наламали ще більше дров.

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   А я і не хочу піаритись. Нема такої мети.
   І беру участь у виборах тільки як виборець.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Плюс Порошенка в тому, що він не розколює українське суспільство. А це в даний момент дуже важливо.

  • Перехожий

   Але ж він був в 1999 році один із організаторів Партії Регіонів. Пізніше перебіг до СДПУ(О). В Новорічну Ніч 2005 року на сцену Помаранчевого Майдану вивів Азарова та натянув на нього помаранчевий шалік. До недавно перебував на посаді міністра економіки того ж таки Азарова, тобто розкрадав нашу державу Україну та нас з вами. Має бізнес в Росії та Криму, тобто-знову ж таки, щоби зберегти свій бізнес буде виконувати вказівки Путіна. Обирати жидика порошенка, то знову ж таки – заганяти себе та свою державу в московську кабалу. Чи я не правий ?

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Сьогодні у Трускавці відбулася зустріч виборців з Тягнибоком.
  За 25 років він навчився говорити на загальні теми.
  Назвав Сех найкращим керівником і організатором, яка дала раду Львівщині.
  Хом’як – команда.
  Мірошниченка-героєм.
  Кривецького- спонсором-бандерівцем.
  Ігора Починка – продавцем сигарет.
  Гриценка – руйнівником армії.
  А тих хто задає незручні запитання – спеціально підісланими.

 • Перехожий

  Молдавский еврей Пётр Алексеевич Порошенко (урождённый Вальцман, взявший после свадьбы фамилию жены) – уроженец Одесской области. Клички – Порошок, Порох, Шоколадный Заяц. Миллиардер, один из богатейших людей на пространстве бывшего СССР, один из вождей и главный спонсор “оранжевой революции”, кум Ющенко.
  Свой первый капитал заработал на контрабандных поставках на Украину какао-бобов. За копейки приватизировал практически все кондитерские фабрики на Украине.

  Владелец олигархического концерна «Укрпроминвест», в который входят корпорация “Roshen” – крупнейшее на Украине предприятие кондитерской промышленности (Киевская, Винницкая, Мариупольская и Кременчугские кондитерские фабрики), корпорация «Богдан» (производство легковых автомобилей ВАЗ, Hyundai, Kia, автобусов всех классов, грузовиков; ОАО «Черкасский автобус», Луцкий автомобильный завод), ООО «Агропродинвест» (агрохозяйственное формирование ЗАО ПК «Подолье», ОАО «Крыжопольский сахарный завод», Погребищенский сахарный завод, агропромышленное формирование ДП «Новофастовское», ПК «Зоря Подолья», ОАО «Винницкий комбинат хлебопродуктов №2»), НАК «ISTA» (ЗАО «ІSТА-Центр», ООО ДОЗ «Энергоавтоматика», ООО «Укрсплав», ООО «Торговый дом «ISTA», ООО «Интерпласт») – производство аккумуляторных батарей, корпорация «Рідна марка» (производство соков, пива, кваса), ЗАО «Завод «Ленинская кузница» (судостроение, машиностроение, металлургическое производство, продажа военных кораблей), ООО «Укрзапчасть» (32 филиала по поставкам запчастей, комплектующих материалов, поставки тракторов), Липецкая кондитерская фабрика «Линкоф» (Россия), Клайпедская кондитерская фабрика «Klaipedos Conditerija» (Литва), Спортклуб «5-й элемент». Владелец 5-го телеканала, радиостанции “Нико-FM” и газеты “Правда Украины”, совладелец ООО «ТРК “Пилот-Украина» (Радио ONE).
  Подозревался в причастности к коррупции в особо крупных размерах, в открытом лоббировании, в фальсификации бюджета-2003 на посту председателя бюджетного комитета Рады (при перераспределении местных бюджетов Винницы, Винницкой области и Черкасс незаконно были увеличены нормативы на 11 млн гривен, при этом 4,5 млн гривен были направлены в округ, где избирался сам Порошенко), в уклонении от уплаты налогов, в незаконных операциях по скупке акций предприятий, в угрозах физической расправы в адрес политических противников и конкурентов в бизнесе.
  Тесно связан с Борисом Березовским, дружит с известным грузинско-еврейским мафиози Давидом Жвания.
  Полностью контролирует региональные элиты Винницкой, Волынской, Черновицкой и Запорожской областей.
  “Коронное” высказывание Порошенко:
  «Я не согласен с тем, что я чист формально. Я просто чист».

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Вибори в один тур – шанс для України.
  Вибори в два тури – шанс для Путіна і ще десятки або сотні вбитих співвітчизників.
  Я не ідеалізую Порошенка. Але така реальність.
  Я голосую за Порошенка.

  • Перехожий

   Шановний Сергію.
   А у вашого Порошенко в дитинстві прізвище було випадково не Вайцман і його батько в часи андроповської зачистки прогнившуї комуністичної еліти не був засуджений по ст. 80-1 Кримінального кодексу УРСР “Розкрадання державної та колективної власності” до 15 років позбавлення волі і тільки чудом уник розстрілу.
   Може я і помилився, тоді авансом прошу вибачення. Хоча … Це щодо помилки.

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    Треба боятися не євреїв,
    Треба боятися ідіодів і шизофреників при владі.

    • Василь. Крукевич

     Сергійко на мої питання у тебе є відповіді про податки ? Немає
     Боятися треба галицьких хрунів таких як ти – тіпа за родіну, АЛе не за Україну . Бо крадуть податки але пасилку в Слов’янськ. Зібрало
     Ти нечесна людина з матрасом на готелі

  • Перехожий

   Молдавский еврей Пётр Алексеевич Порошенко (урождённый Вальцман, взявший после свадьбы фамилию жены) – уроженец Одесской области. Клички – Порошок, Порох, Шоколадный Заяц. Миллиардер, один из богатейших людей на пространстве бывшего СССР, один из вождей и главный спонсор “оранжевой революции”, кум Ющенко.
   Свой первый капитал заработал на контрабандных поставках на Украину какао-бобов. За копейки приватизировал практически все кондитерские фабрики на Украине.

   Владелец олигархического концерна «Укрпроминвест», в который входят корпорация “Roshen” – крупнейшее на Украине предприятие кондитерской промышленности (Киевская, Винницкая, Мариупольская и Кременчугские кондитерские фабрики), корпорация «Богдан» (производство легковых автомобилей ВАЗ, Hyundai, Kia, автобусов всех классов, грузовиков; ОАО «Черкасский автобус», Луцкий автомобильный завод), ООО «Агропродинвест» (агрохозяйственное формирование ЗАО ПК «Подолье», ОАО «Крыжопольский сахарный завод», Погребищенский сахарный завод, агропромышленное формирование ДП «Новофастовское», ПК «Зоря Подолья», ОАО «Винницкий комбинат хлебопродуктов №2»), НАК «ISTA» (ЗАО «ІSТА-Центр», ООО ДОЗ «Энергоавтоматика», ООО «Укрсплав», ООО «Торговый дом «ISTA», ООО «Интерпласт») – производство аккумуляторных батарей, корпорация «Рідна марка» (производство соков, пива, кваса), ЗАО «Завод «Ленинская кузница» (судостроение, машиностроение, металлургическое производство, продажа военных кораблей), ООО «Укрзапчасть» (32 филиала по поставкам запчастей, комплектующих материалов, поставки тракторов), Липецкая кондитерская фабрика «Линкоф» (Россия), Клайпедская кондитерская фабрика «Klaipedos Conditerija» (Литва), Спортклуб «5-й элемент». Владелец 5-го телеканала, радиостанции “Нико-FM” и газеты “Правда Украины”, совладелец ООО «ТРК “Пилот-Украина» (Радио ONE).
   Подозревался в причастности к коррупции в особо крупных размерах, в открытом лоббировании, в фальсификации бюджета-2003 на посту председателя бюджетного комитета Рады (при перераспределении местных бюджетов Винницы, Винницкой области и Черкасс незаконно были увеличены нормативы на 11 млн гривен, при этом 4,5 млн гривен были направлены в округ, где избирался сам Порошенко), в уклонении от уплаты налогов, в незаконных операциях по скупке акций предприятий, в угрозах физической расправы в адрес политических противников и конкурентов в бизнесе.
   Тесно связан с Борисом Березовским, дружит с известным грузинско-еврейским мафиози Давидом Жвания.
   Полностью контролирует региональные элиты Винницкой, Волынской, Черновицкой и Запорожской областей.
   “Коронное” высказывание Порошенко:
   «Я не согласен с тем, что я чист формально. Я просто чист».

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   Дякую.

  • http://Truskavets.tv Сергій Розора

   Добре, що хоч на виборах проголосували правильно.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Хто стоіть за Богомолець ?
  “Чим Ольга Богомолець «лікуватиме» країну?
  Портал idbc
  02 Мая 2014, 17:12
  0
  44

  Днями у Центральній публічній бібліотеці Білої Церкви відбулася зустріч довіреної особи кандидата в Президенти України О. Богомолець Ігоря Куруса з виборцями, в ході якої була представлена передвиборна програма за напрямками. Пан Ігор ознайомив присутніх з тими кроками, які обіцяє здійснити Ольга Богомолець на посаді Президента.
  «Перші кроки будуть спрямовані на боротьбу з корупцією, – каже І. Курус. – Задля цього треба дати суспільству такі механізми впливу на корупційних чиновників, які б дозволяли проводити люстрацію, відкликати їх з посад. У зв’язку з цим розроблений законопроект «Про вотум недовіри посадовим особам», який дає змогу громаді реагувати на свавілля та бездіяльність чиновників, суддів, депутатів і високопосадовців, які перейшли межу закону та моральності».
  Представник Богомолець наголосив на тому, що держава повинна мати свої кошти, щоб не ходити по сусідах і просити у борг, тим паче, що борги треба повертати. Другим кроком він назвав розвиток бізнесу, підприємництва, вітчизняного виробництва: мовляв, необхідно створити для цього справедливі умови, які забезпечать нові робочі місця та розвиватимуть конкурентоспроможну економіку. «Не буду приховувати, що Богомолець – не спеціаліст в економіці, але в її команді працює група експертів, яка знає, як надати країні більш привабливого інвестиційного вигляду. Ми мали зустрічі з інвесторами, які погоджуються вкладати кошти, але вимагають гарантій, що цей бізнес завтра не відберуть прокуратура, суд або податкова. Якби правоохо ронні органи не грабували, а забезпечували порядок, ми жили б у процвітаючій країні. Те, що, маючи всі ресурси, ми ходимо з простягнутою рукою, зветься парадоксом», – зазначив пан Курус.
  Наступним кроком є розпуск Верховної Ради, котра не змогла утримати країну від тяжкого політичного конфлікту, під час якого пролилася кров. На це виборці додали, що дієвіше було б змінити її кількісний склад. «Нам у парламенті потрібна якість, а не кількість!» – кажуть вони.
  «Чи вистачить сил, щоб побороти корупцію у медицині?» – це питання особливо хвилювало виборців, адже сьогодні захворіти – це велика розкіш! На це Ігор Курус відповів наступне: «За китайською легендою, той, хто вб’є дракона, сам ним і стає. Завжди так було, що голова Антикорупційного комітету в результаті стає головним корупціонером країни. Вихід один: запустити новий механізм контролю за владою – принцип прямої демократії. Якщо дати людям право контро лювати чиновників, запрацює правоохоронна система, а коли так, то покращення відбудеться і в інших сферах».
  «Моя країна – хвора, і її потрібно лікувати. Діагноз зрозумілий – це корупція і безвідповідальність», – написала пані Богомолець у своїй програмі. Тож у якості рецепта для «лікування» країни вона, як лікар, пропонує: розширити права територіальних громад, створити пріоритетні умови для розвитку виробництва, забезпечити високий рівень освіти, створити доступну, ефективну та професійну систему охорони здоров’я і розвивати енергозбе рігаючі технології.
  Наталія Кудрявцева, газета “Тема”".

  • Василь Крукевич

   Сергій перестаньте передруковувати усіляки статті – кому треба то прочитає. Створіть сайт і збирайте той мусор. І взагалі краще приберіть матрас яким вікна заклали в готелі пгш клуб бо виглядає бичо. Діректор бляха

   • Василь Крукевич

    І краще напиши скільки податків ти платиш за кафе в парку? Забрав першу зону – вали у стебник. Побудували бздуру і ще триндить що за Україну. Чмо чмом

    • Василь Крукевич

     І ще чого сайт http://clubph.com має тільки російську? Знаково от і зразу видно бидлоту котра жаліє грошей на 2 мови. І ти за Україну?

    • http://Truskavets.tv Сергій Розора

     Я за Україну.
     Сьогодні будемо збирати посилку нашим хлопцям в Славянськ.
     Всі бажаючі долучитись дзвоніть мені на тел. 0672534999.
     Василю, можеш і ти долучитися до реальної допомоги.

    • Василь Крукевич

     Серій ресора не долучуся , у мене Зп 2500 плачу 19% ще податків, 2 дітей, комуналка. Нехай помагає тягнибакс, арко меч ( до речі котел ставлю і то арко має прибутки) та й ти злодій розора плати податки а не посилки збирай. Заплатиш податки тай посилок не треба . На посилки даш 100 грн а вкрав податків на 100 000. Злодій

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Хто стоіть

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  “Сепаратисти віддали тіло закатованого мешканця Львівщини

  06.05.2014 | 15:16

  Мне нравится
  8

  Тіло закатованого жителя Стрия Львівської області Юрія Дяковського вдалося забрати зі Слов’янська до Донецька. Зараз вирішується питання його перевезення додому.

  Третім закатованим з Рибаком і Поправком виявився мешканець Львівщини / gorlovka.ua
  Про це повідомила УНІАН голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех.

  «Учора пізно ввечері після тривалих переговорів тіло Юрія віддали представникам Донецької облдержадміністрації. Ми домовилися із головою Донецької ОДА Сергієм Тарутою, що тіло заберуть до моргу в обласному центрі, а вранці вирішуватимемо, як його повернути додому так, щоб не наражати на небезпеку рідних. Зараз народний депутат Михайло Блавацький замовляє машину для перевезення загиблого до Стрия. Брат Юрія Дяковського Олег перебуває в Києві, й ми з ним постійно контактуємо», – повідомила Сех.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖБіля місця виявлення тіла депутата Рибака і студента КПІ знайшли ще один труп
  Нагадаємо, третім загиблим, якого разом із тілами студента Юрія Поправка і депутата Горлівської міськради Володимира Рибака знайшли в річці Торець біля Слов’янська з ознаками тортур, виявився 25-річний житель Львівщини з міста Стрия Юрій Дяковський.”

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  “Парасюк: Поповнювати фракцію «Свободи» у Новояворівській міськраді не збираюся

  Представлення начальника УМВС у Львівській області Дмитра Загарії. Сотник Волидимир Парасюк вітає Дмитра Загарію із призначенням. Фото: Роман Балук/ZIK
  Знаменитий сотник Майдану Володимир Парасюк заявляє, що ВО «Свобода» розпочало брудну гру проти нього. Причиною цього він вважає те, що підтримав кандидатуру Дмитра Загарії на посаду начальника міліції Львівщини.

  Зазначимо, учора на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук свободівець Василь Стеблівський написав, що Володимир Парасюк нібито може поповнити фракцію ВО «Свобода» в Новояворівській міській раді.

  «Є інформація, що один із депутатів ради від ВО «Свобода» складе повноваження. На його місце у фракції приходить сотник Парасюк, оскільки він наступний у партійному списку ВО «Свобода» до міськради (на місцевих виборах у 2010-му він був під №8, а пройшло семеро депутатів)», – написав Стеблівський.

  Водночас, Володимир Парасюк у коментарі IA ZIK сьогодні заявив: поповнювати фракцію ВО «Свобода» у Новояворівській міськраді не збирається.

  Сотник розповів, що на попередніх місцевих виборах у Новояворівську була утворена ініціативна група молоді, частина якої справді певний час співпрацювала зі «Свободою».

  «Коли формували список, нам обіцяли, що ми будемо перші-другі у ньому, але в кінцевому результаті я мав опинитись аж восьмим, моїх друзів поставили ще далі. До того ж, повилазило чимало сумнівних ідей. Відтак, вже перед виборами я відмовився від цього, офіційно не вступав до списку, бо знав, що точно не пройду. Хоча, на усіх виборах голосував за «Свободу» – був глибоко переконаний, що це справжні націоналісти, які зможуть в країні щось змінити. Але після виборів і потім, згодом, вже на Майдані, я зрозумів, що це за персони. Що це чистої води популізм…», – зазначив Володимир Парасюк.

  «Тепер вони викладають, що відкликають свого депутата, натомість я йду восьмим у списку, тобто, наступним, – додав сотник. – Офіційно заявляю, що мене тоді включили у цей список попри мою волю. Я точно нікуди не піду, тому що питання «Свободи» взагалі не піднімаю. Я її не очорнюю, але мені не подобається, як вона працює і я говорю про це. Натомість зараз мене хочуть полити брудом, почали брудну гру, хоча я не є ні політиком, ні службовцем. Мені ж з ними війна не потрібна».

  На думку Парасюка, «Свобода» розпочала брудну гру проти нього, оскільки сотник підтримав кандидатуру Дмитра Загарії на посаду начальника міліції Львівщини, яка, до слова, не імпонувала голові ЛОДА Ірині Сех.

  «Я підтримав Загарію, бо його підтримала громада. Якщо свідома, аполітична громада завтра скаже, що Загарія нам не потрібен, то я прийду і скажу йому про це. Натомість мені закидають, що я лобіюю чиїсь інтереси. Це не так», – заявив сотник Майдану.

  Володимир Парасюк підкреслив: «Якщо свободівці і відкличуть свого депутата, який нібито у списку переді мною, я точно не піду туди працювати, бо дуже негативно ставлюсь до «Свободи» й не хочу мати жодного відношення до неї. І взагалі жалкую, що зв’язався колись з ними».

  Сотник Майдану розповів про ще один момент. З його слів, коли громадські активісти Львівщини від певних організацій вирішили написати звернення до Києва, аби в МВС начальником обласної міліції нарешті призначили Дмитра Загарію, якого підтримала громада й Люстраційний комітет, виникла проблема із тим, що представник Львівського Автомайдану Андрій Макар почав заявляти, що замість нього, нібито, хтось інший поставив підпис під цим зверненням.

  «Я перед ним вибачився, хоча немає за що, і просив, щоб ми були всі єдині і не сварились. Натомість потім був той цирк на представленні. На своїй сторінці у Фейсбук я виклав, що вважаю його представником «Свободи», натомість Макар заявив, що я маю скликати прес-конференцію і публічно вибачитись перед ним. Я відповів, що не робитиму цього», – підсумував Володимир Парасюк.

  Як повідомлялось, під час представлення Дмитра Загарії представник Львівського Автомайдану Андрій Макар заявив, що низка підписів громадських активістів під зверненням до міністра Авакова щодо підтримки кандидатури Дмитра Загарії на посаду начальника міліції Львівщини була сфальсифікована. Макар попросив розслідувати цей злочин.

  Як відомо, раніше голова Львівської ОДА Ірина Сех зізналася, що кандидат на посаду начальника міліції Львівщини Дмитро Загарія їй не імпонує. На її переконання, керівником такої структури, як МВС Львівщини має бути людина з відповідними чеснотами, критеріями. «Я особисто Д.Загарію не знаю. Я пам’ятаю лише 2012 рік, що він був правою рукою в команді Олега Сала, Віктора Медведчука. Ця компанія чинила певний тиск на підприємців та депутатів, коли ті висловлювали недовіру голові ОДА», – сказала І.Сех.

  Нагадаємо, у зверненні комітету Майдану Львівщини, прийнятому 25 квітня, йдеться про те, що саме позиція голови Львівської ОДА Ірини Сех є основною перешкодою для призначення головного міліціонера області. Комітет Майдану Львівщини вважає, що І. Сех повинна терміново припинити затягування реалізації кадрової політики на Львівщині, а в першу чергу сприяти негайному призначенню Дмитра Загарії на посаду начальника ГУМВС України у Львівській області.”

  • Василь Крукевич

   Сергій Ви б показали свої декларації про доходи, самі заявили плачу плачу – от не розумію плечете чи платите?
   І ще пропишіться в Трускавці і платіть податки тут, або готель там побудуйте у Стебнику є готелі?
   А то пишете про швободу – ну гамнюки вони – але мером вам ж не бути

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Трагедія, яка сталася в Одесі на совісті Путіна і його прихвостнів.
  Звичайно мені шкода кожного хто постраждав, чи загинув.
  Антимайданівців, яких використали як гарматне м’ясо політтехнологи Путіна, хотіли зірвати ходу за єдність України. Перші жертви з боку проукраінських учасників ходи призвели до адекватноі відповіді по відсічі нападникам.
  Не виключено, що були іпроросійські провокатори.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  Тягнибок, своїми заявами про озброєння населення, напередодні провокацій, які готують вороги України на травневі свята, діє на руку антиукраінським силам.

 • http://Truskavets.tv Сергій Розора

  “Депутат-свободівець Ханенко, який за майданівські гроші купив собі заміський маєток, шукає тих, хто «злив» про це інформацію

  http://uainfo.org/yandex/312742-deputat-hanenko-yakiy-za-maydanvsk-grosh-kupiv-sob-zamskiy-mayetok-shukaye-tih-hto-zliv-pro-ce-nformacyu.html

  Депутат Ханенко намагається з’ясувати, хто повідомив журналістам про його заможну хатинку під Києвом та присягається, що вона коштує “усього лише” 600 000 грн.
  В коментарі “Взгляду”, щодо учорашньої публікації на ІНФОРМАТОРі, про те, що головлікар Майдану на отримані від продажу гуманітарної допомоги кошти придбав собі небідний заміський будиночок він коротко розповів: “Дружина взяла будинок у кредит на 5 років. Він коштує 600 тис гривень. Подробиці не хочу обговорювати, я зараз хочу зрозуміти, звідки взявся витік цієї інформації”.
  ІНФОРМАТОР ніколи не розголошує своїх джерел, проте можемо наголосити на тому, що дана інформація була доступна усьому селу Дмитрівка, де і розташований вищенаведений маєток.”

  Ганна СІНЬКОВА

  • Василь Крукевич

   А Сергій розгорається брехун- каже, що податки платить. А ще хвалився що купив фабрику і продав у 7 разів замість відновлення виробництва. Сергій ви на своє дивіться і документи про сплату податків коли ми побачимо?

   • http://Truskavets.tv Сергій Розора

    Мало того, що я заробив на цьом ( хоча планував почати там виробництво, але якраз добудовував готель і потрібні були гроші для завершення), я ще й непросто продав, а привів єдиного в Трускавці інвестора-виробничника (а не тих наших інвесторів, які в Трускавці інвестують свої корупційні мільйон , хоча і за це ви їм маєте дякувати) датську компанію “Мільтекс”, яка займається пошиттям одягу.
    Датчани мені одразу сказали, що вони сюди на 5-7 років, а потім все одно в Азію.
    Але треба їм і за це подякувати, бо настроєне виробництво вони віддали в оренду нашим і робочі місця збереглися, що в такий тяжкі часи важливо. Бо створення нових робочих місць – основна задача влади в даний момент.
    Але можете мені не дякувати, бо я своє взяв доларами.

    • Василь Крукевич

     Головне з тіх доларів було податки сплатити – що не було зроблено.
     Ну це показує справжнього януковичо-розору

    • Василь Крукевич

     Я думаю що розора чи грабовшкий хочуть бути мером
     Це файне бажання бо треба щось вкрасти

    • http://Truskavets.tv Сергій Розора

     То вас аж семеро.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви