Школярі спробували себе в ролі суддів

By  | 10.12.2018 | Filed under: Новини

10 грудня суддя-спікер Трускавецького міського суду Львівської області Тетяна Василюк та керівник апарату суду Віталій Корчинський провели «Урок справедливості» присвячений темі правосуддя для учнів 2 класу середньої загальноосвітньої школи №1 м. Трускавця. Про це інформує прес-служба Трускавецького міського суду.

Школярі дізнались про діяльність суду, основні принципи судочинства, спрямовані на захист прав громадян, про притаманні судовій системі атрибути – символи судової влади,  а також про права та обов’язки дітей. Також діти з захопленням переглянули презентацію на тему: «Права дитини» та поділились своїми враженнями.

Під час уроку діти переглянули мультфільм про суд, знятий в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Крім дискусійного та цікавого діалогу, школярі змогли спробувати себе у ролі суддів та чесно вирішити спір. Діти вражають своєю допитливістю, кмітливістю та щирим бажанням усіх помирити!

Зустріч проходила невимушено та в дружній атмосфері. Діти залишились сповненими приємних вражень від проведеного заходу. На згадку про зустріч школярі отримали наліпки з серії «Справедливці» та буклети з основними правами дитини.

Проявили ініціативу та допомогли представникам Трускавецького міського суду в організації заходу в Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та в адміністрації СЗШ №1 м.Трускавця (директор Володимир Щигель).

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви