Слідами не озвучених запитань до екс-мера Трускавця

By  | 18.11.2015 | Filed under: Публікації

Трускавець, ПК ім. Т. Шевченка

03.11.2015 р.

За декілька днів перед виборами (25 жовтня 2015 р.) до місцевих рад у ПК ім. Т. Шевченка відбувались дебати між претендентами на посаду міського голови.

Модератор події відразу попередив, що запитання з залу до претендентів особисто не приймаються.

При вході у зал я все ж передав декілька наступних запитань до діючого голови п. Р. Козира, бо при попередніх зустрічах далеко до виборів п. голова чомусь уникав від конкретних відповідей по суті на деякі питання або переводив відповідь у площину жартів.

Тому виникла потреба озвучити згадані запитання в ЗМІ, оскільки деякі з них є актуальними й тепер, відтак бажано, щоб виборці оцінили їх актуальність і важливість.

Зрозуміло, що відповіді від п. Руслана Козира нам тепер не дочекатися, однак про ці проблеми мусять знати виборці.

1. Чому Ви, п. екс-голово, казали неправду фронтовикам з АТО (ГО «Меч Арея»), що у Трускавці немає земельних ділянок під індивідуальні будівництва житла, навіть не зупинили вашу архітекторку, а також заступницю, які пояснювали (не червоніючи), що ділянка №1 і 2 – це не міська власність і це при факті, що два роки тому ці ділянки від «Арко» до заправки і далі до лісництва Ви змобілізували, сесійно проголосувати під 31 індивідуальний елітний план з конкретним розплануванням кожного особняка? (Див. листи відмови міськради від 11.09.15 №18\28-2266\1 і 11.09.15№18\28-2267\1).

2. З якою метою Ви утаїли від громадськості факт відсутності вищої освіти у Вашого секретаря ради п. Шумина (оскільки у тодішній пресі надруковано – «вища освіта», коли відомо, що він закінчив лиш середній учбовий заклад) і брехуна Шумина в додаток обрали секретарем ради, незважаючи на очевидні ознаки шулерства в його діях? Чи мають тут місце ознаки корупції?

3. Керуючись якими національно-патріотичними мотивами в той час, коли Ви брутальними методами протиправно «отжалі» приміщення книжкового магазину, викинули людей і право на це приміщення з центра міста до стебницького кільця, чим порушили законне право на приватизацію цього приміщення колективом книгарні? Ви просто безкарно і ганебно змавпували «кращі риси» і поведінку щодо ліквідації з центру міста книгарні від київського горезвісного мера Л. Черновецького.

4. 16.09.2015 р. на Ваше ім’я М. Бучацьким, головою Трускавецької організації УДКППБ Товариства. «Меморіал» ім. В. Стуса була вручена скарга щодо недопустимості паркування кінних екіпажів біля пам’ятника Папи Римського Івана Павла II, що встановлений біля римо-католицького храму у Трускавці. Впродовж півтора місяця до виборів Ви не реагували і проігнорували нашу скаргу. Що це означає? (Див. скаргу на ім’я міського голови від 16.09.2015 р.)

5. Чотири місяці тому на розгляд сесії у сесійну залу я вніс пакет документів про незаконність реєстрації у Києві Трускавецького ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт». Чому Ви не розглянули на сесії, з прийняттям обґрунтованого рішення про незаконність цього утворення з відправкою на сесію облради на підтвердження, опісля на ВР України? До яких пір ця наскрізь з кримінальними ознаками структура ЗАТ грабуватиме державу і Трускавець?

6. Чому у Трускавці на сотні скарг громадян, в тому числі і моїх десятки скарг на протиправне підвищення ціни на перевезення пасажирів у міському і міжміському маршрутному транспорті у 2,5 рази, ігноруються владою скарги громадян на обмеження права у пільговому проїзді пільговиків, бо якийсь нахалюга придумав собі можливість брати пільговиків одного, або двох, або трьох тоді, коли в законі про перевезення пасажирів записано, що пасажири-пільговики заходять в салон без обмежень. Це означає – скільки пільговиків є на зупинці, то вони всі мають право на безоплатний проїзд. Другий нахалюга, тепер вже від обласної до місцевої влади, пристав на пропозицію першого і обидва грабують та утискають пасажирів звичайних і пільговиків. Тут без корупції і солідного хабарництва, звичайно, не обходиться. Коли це припиниться? На жаль, Ви, п. екс-голово, штовхнули мене якось в глибокий смуток, бо сказали: «А що я йому зроблю, то його власний автобус». А я сподівався від Вас справедливого рішення…

Мирон-Ігор Бучацький, екс-депутат і член президії Львівської обласної ради першого демократичного скликання, кандидат медичних наук

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №76158 Требуются кассры в рестораны быстрого питания Москва и Мо.
  16.09.2017 | 02:47

  Кассир Рф, РБ, вид на жительство м/ж до 35 лет, без опыта, обучение в процессе работы, помощь в получении медкнижки (Можно без нее зделаем в процессе) график2/2, 6/1,5/2, смена 8-9-12 часов по желанию. подработки -карьерный рост до директора ресторана.(обучение бесплатное) Возможно проживание за счет работодателя общежитие как правило расположено недалеко от работы. Зароботная плата от [...]

 • Запрошуємо на роботу
  07.09.2017 | 12:23

  Готельно-курортному комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) на постійну роботу потрібні: - покоївки, - офіціанти (юнаки та дівчата), - кухарі 4 та 5 розрядів, - кухарі, - спеціаліст для виготовлення сирів, - кухонні працівники, - бармен, - касир у спортивний комплекс, - прибиральниця у спортивний комплекс, - працівник по догляду за тваринами, - тракторист-механізатор. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви