Слідами не озвучених запитань до екс-мера Трускавця

By  | 18.11.2015 | Filed under: Публікації

Трускавець, ПК ім. Т. Шевченка

03.11.2015 р.

За декілька днів перед виборами (25 жовтня 2015 р.) до місцевих рад у ПК ім. Т. Шевченка відбувались дебати між претендентами на посаду міського голови.

Модератор події відразу попередив, що запитання з залу до претендентів особисто не приймаються.

При вході у зал я все ж передав декілька наступних запитань до діючого голови п. Р. Козира, бо при попередніх зустрічах далеко до виборів п. голова чомусь уникав від конкретних відповідей по суті на деякі питання або переводив відповідь у площину жартів.

Тому виникла потреба озвучити згадані запитання в ЗМІ, оскільки деякі з них є актуальними й тепер, відтак бажано, щоб виборці оцінили їх актуальність і важливість.

Зрозуміло, що відповіді від п. Руслана Козира нам тепер не дочекатися, однак про ці проблеми мусять знати виборці.

1. Чому Ви, п. екс-голово, казали неправду фронтовикам з АТО (ГО «Меч Арея»), що у Трускавці немає земельних ділянок під індивідуальні будівництва житла, навіть не зупинили вашу архітекторку, а також заступницю, які пояснювали (не червоніючи), що ділянка №1 і 2 – це не міська власність і це при факті, що два роки тому ці ділянки від «Арко» до заправки і далі до лісництва Ви змобілізували, сесійно проголосувати під 31 індивідуальний елітний план з конкретним розплануванням кожного особняка? (Див. листи відмови міськради від 11.09.15 №18\28-2266\1 і 11.09.15№18\28-2267\1).

2. З якою метою Ви утаїли від громадськості факт відсутності вищої освіти у Вашого секретаря ради п. Шумина (оскільки у тодішній пресі надруковано – «вища освіта», коли відомо, що він закінчив лиш середній учбовий заклад) і брехуна Шумина в додаток обрали секретарем ради, незважаючи на очевидні ознаки шулерства в його діях? Чи мають тут місце ознаки корупції?

3. Керуючись якими національно-патріотичними мотивами в той час, коли Ви брутальними методами протиправно «отжалі» приміщення книжкового магазину, викинули людей і право на це приміщення з центра міста до стебницького кільця, чим порушили законне право на приватизацію цього приміщення колективом книгарні? Ви просто безкарно і ганебно змавпували «кращі риси» і поведінку щодо ліквідації з центру міста книгарні від київського горезвісного мера Л. Черновецького.

4. 16.09.2015 р. на Ваше ім’я М. Бучацьким, головою Трускавецької організації УДКППБ Товариства. «Меморіал» ім. В. Стуса була вручена скарга щодо недопустимості паркування кінних екіпажів біля пам’ятника Папи Римського Івана Павла II, що встановлений біля римо-католицького храму у Трускавці. Впродовж півтора місяця до виборів Ви не реагували і проігнорували нашу скаргу. Що це означає? (Див. скаргу на ім’я міського голови від 16.09.2015 р.)

5. Чотири місяці тому на розгляд сесії у сесійну залу я вніс пакет документів про незаконність реєстрації у Києві Трускавецького ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт». Чому Ви не розглянули на сесії, з прийняттям обґрунтованого рішення про незаконність цього утворення з відправкою на сесію облради на підтвердження, опісля на ВР України? До яких пір ця наскрізь з кримінальними ознаками структура ЗАТ грабуватиме державу і Трускавець?

6. Чому у Трускавці на сотні скарг громадян, в тому числі і моїх десятки скарг на протиправне підвищення ціни на перевезення пасажирів у міському і міжміському маршрутному транспорті у 2,5 рази, ігноруються владою скарги громадян на обмеження права у пільговому проїзді пільговиків, бо якийсь нахалюга придумав собі можливість брати пільговиків одного, або двох, або трьох тоді, коли в законі про перевезення пасажирів записано, що пасажири-пільговики заходять в салон без обмежень. Це означає – скільки пільговиків є на зупинці, то вони всі мають право на безоплатний проїзд. Другий нахалюга, тепер вже від обласної до місцевої влади, пристав на пропозицію першого і обидва грабують та утискають пасажирів звичайних і пільговиків. Тут без корупції і солідного хабарництва, звичайно, не обходиться. Коли це припиниться? На жаль, Ви, п. екс-голово, штовхнули мене якось в глибокий смуток, бо сказали: «А що я йому зроблю, то його власний автобус». А я сподівався від Вас справедливого рішення…

Мирон-Ігор Бучацький, екс-депутат і член президії Львівської обласної ради першого демократичного скликання, кандидат медичних наук

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №85790 Девять тысяч руб в день на заполнении профилей!
  20.08.2018 | 13:22

  Зарабатывайте до девяти тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Более подробная информация на нашем сайте. >> profil-money.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і [...]

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви