Спалах і сплеск

By  | 12.02.2016 | Filed under: огляд книг, Публікації

/На книжковій полиці/

Леся Мудрак. «Спалах». Поезії-рефлексії. Йосип Фиштик. «Сплеск». Перегук медитацій.

Книжечка під такою назвою вийшла в кінці минулого року у дрогобицькому видавництві «Посвіт», щоб подарувати радість та насолоду поціновувачам поезії. Про живий перегук поетичних візій Лесі Мудрак та Йосипа Фиштика розповів у передмові до видання доктор філологічних наук Микола Зимомря.

Еротичне начало та емоційне напруження є настільки потужними в кожному з поданих віршів (а їх небагато – по сім від кожного з авторів збірочки), що закривши книгу ще довго не можеш прийти до тями, перебуваючи в полоні слова. Поетичного слова.

Легка гра словами «хочу», «голівка», «шийка», «спиваючи», «вигини», «лоно», «вершник» – це у пані Лесі. І паралельно «крапля», «простирадло», «розкрилюється», «пуп`янок», «контакт», «солодкий», «гніздечко» – у пана Йосипа. Ці слова можна не тільки слухати чи говорити, їх можна уявляти та відчувати, їх можна пережити в тому, що Леся Мудрак називає «Спалахом», а Йосип Фиштик «Сплеском».

Вишукана поезія – для тих, хто вміє не просто споживати, а смакувати…

В.К.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви