Спільна сесія Дрогобича і Трускавця ситуації з водою не прояснила

By  | 17.04.2015 | Filed under: Новини

Сьогодні, 17 квітня, відбулося засідання сесії Дрогобицької міської ради, на яке були запрошені міський голова Трускавця Р. Козир та представники депутатського корпусу міста-курорту. Обранці двох міст вирішили спільно обговорити ситуацію з водопостачанням, що останнім часом постійно ускладнюється. Як доповів на засіданні сесії міської ради начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, вчора в результаті складних перемовин з керівництвом ПАТ «Львівобленерго» електроенергія до водозабору с. Гірного була відновлена. Однак, як зауважив пан Шагала, йому довелося знову взяти на себе низку фінансових зобов’язань, зокрема, «Львівобленерго» поставило чітку вимогу щодо поточного платежу за борги 24 та 30 квітня. Якщо грошей не буде – 24 квітня Дрогобицький регіон знову буде без води. Окрім того, керівництву Дрогобицького водоканалу довелося до кінця вчорашнього дня вишукати і заплатити  300 тис. грн.. Таким чином, вчорашній борг перед ПАТ «Львівобленерго» з 2,4 млн. грн. зменшився до 2,1 млн. грн.

Трускавецький міський голова у своєму виступі неодноразово повторював, що борги Трускавця не знімуть проблеми КП «Дрогобичводоканал», назвавши підприємство банкрутом через кредит Світового банку. Також трускавецький очільник заявив: «Якщо хтось має претензії щодо заборгованості, то хай подає до суду».  Нарікав Р. Козир на несправедливий тариф, мовляв перш ніж подавати його на затвердження до НК, Дрогобицький мав обговорити його з ТзОВ «Трускавецький ».

Деструктивною позицію Р. Козира назвав депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.  Своє бачення коріння цієї проблеми окреслив член робочої групи, попередньо  створеної на спільному засіданні виконкомів Дрогобича та Трускавця, Володимир Кондзьолка. З його слів, уся біда в тому, що Трускавецький водоканал є неплатоспроможним підприємством. Такий висновок дрогобицькі делегати робочої групи зробили на підставі опублікованих на сайті Трускавецької міської ради фінансових документів. Також Володимир Кондзьолка розвінчав слова про банкрутство Дрогобицького Каналу, мовляв, цього не відчуває ні підприємство, ані такої тенденції не зауважили фахівці Світового банку, які прискіпливо  придивлялися перш ніж надати КП «Дрогобичводоканал» кредит.

 У залі лунало безліч думок, підсилених шквалом емоцій як обранців Дрогобича, так і Трускавця, які в результаті двогодинного жвавого обговорення до жодної чіткої погодженості не дійшли.

На правах господаря завершальне слово взяв в. о міського голови Дрогобича Тарас Метик, який констатував, що з початку квітня Трускавець заплатив лише 30 тис. грн. Вчорашній порятунок ситуації аж ніяк не зняв напруги з водопостачанням, сказав урядник Дрогобича. На завершення розгляду цього питання Тарас Метик звернувся до трускавецьких колег із закликом: «Давайте не ламати списи, а жити на рівних умовах і повертати борги».

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

Також читайте

Tags:
 • Марко Федоренко

  одразу видно хто статтю писав)))

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви