Спортивні секції чекають на спортсменів

By  | 17.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Ось і настав першовересень і школи радо прийняли своїх учнів. Для ДЮСШ «Атлант» теж розпочався новий навчальний рік і ми ради прийняли своїх вихованців.

Після ремонту відновили свою роботу спортивні зали. Радо приймають своїх вихованців тренери О. Загірський, І. Матієшин, Й. Польник, С. Гепалов та директор ДЮСШ М. Гопшта. А також запрошують тренери дітей в секції важкої атлетики, боротьби дзюдо, греко-римської боротьби, боксу, кікбоксингу, оздоровчі групи та групи загальнофізичної підготовки. Залишилось хіба залучити дітей до спорту. Бо наші діти стали пасивними: школа, дім, комп’ютер, телефон, пиво, сигарети, дискотека – ось чим займаються вони. Шановні батьки – ви самі колись займались спортом – невже вам байдуже, які ваші діти? Розумію, не всі можуть бути спортсменами, але здоровими, красивими і сильними наші діти будуть, це точно. Ви згадайте себе. Ми ходили на гуртки, займалися в секціях і встигали робити уроки. Ми всі знаємо, що фізкультура і це потрібно дітям, це корисно, це здоров’я наших дітей. То чому ми не приведемо дітей в секції? Ми зайняті своїми проблемами, як завжди, такий час, а коли він був інакший, скажіть мені? А діти ростуть і хворіють. А ми хочемо здорових дітей, онуків, здорове покоління. А звідки їх взяти? Тож беріть, шановні, своїх діток за руку як колись в 1 клас і приведіть в секції до тренерів. Ви не пошкодуєте, це точно. І колись скажете: «Дякуємо Вам».

Сергій Гепалов, старший тренер ДЮСШ «Атлант», газета «Нафтовик Борислава»

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви