Станиля не хоче давати землю під новий трускавецький цвинтар

By  | 17.09.2018 | Filed under: Новини

У неділю, 16 вересня, в Народному домі села Станиля Дрогобицького району пройшли громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до містобудівної документації «Детальний план для відведення КП «Парк Курортний» Трускавецької міської ради земельної ділянки під облаштування міського кладовища». Мова йде про 8,7 га землі для трускавецького цвинтаря із земель, які перебувають в постійному користуванні ДП «Дрогобицьке лісове господарство». Земля знаходиться в адміністративних межах Станильської сільської ради. Розробником проекту містобудівної документації по цвинтарі є Державне підприємство Державний інститут проектування міст «Містопроект», а замовником детального плану території – Дрогобицька РДА.

Вів громадські слухання сільський голова Станилі Михайло Сащук. На збори громади прийшло 32 станильчан, у тому числі й деякі депутати сільської ради. Всі вони категорично виступали проти виділення землі під новий цвинтар. Аргументи були найрізноманітніші – від «не треба було свою землю розпродувати» до «нас не приймають в міській лікарні», від «робіть цвинтар собі біля колії чи в Орові або Доброгостові» до «Трускавець нам і так вже зробив багато зла зі сміттєзвалищем, забрудненням води, забрав у нас біля 80% станильської землі, а тепер ще й хоче здорові дубки повирубувати». Найпростішим аргументом було «Та лишіться ви вже нарешті Станилі!».

Владу Трускавця на слуханнях представляли міський голова Андрій Кульчинський, заступник міського голови Олексій Балицький, депутати ТМР Юрій Наконечний, Іван Герльовський, Віра Сазонова, головний архітектор міста Зіновій Кушнір. Всі аргументи, які висловлювали мер Трускавця та його заступник, станильчани до уваги не брали. Після годинних дебатів присутні 32 мешканців с. Станиля одноголосно сказали «Ні!» новому трускавецькому цвинтареві на станильських землях. В мерії Трускавця подумують над подальшими своїми кроками.

Питання нового цвинтаря є досить актуальним для Трускавця, бо на існуючому місця залишилося не більше, ніж на півроку поховань.

Також читайте

Tags:
 • Іван

  ДУРАК ти коваль!!!

  • Коваль

   Козій іван, в українській мові не має такого слова “ДУРАК”. А от дурень, яке якраз характеризує твій розумовий розвиток, є.

 • Коваль

  Як продавати землю трускавчанам – козії перші, летять задерши, а як не мають з цього зиску – одразу байґарі починають своїми цапячими мордами крутити, панство твою мать…а за чиї гроші ви не миті селю стали “людьми”?. Що б ви засмальцовані байґарі робили, коли б вагше село було десь за Оровом чи Зимівками?. Тихенько б сопіли у свою волохату морду…Знайте своє місце, хто ви і кому завдячуєте добробутом, бо коли Трускавцю буде зле – вам буде взагалі торба. Ферштейн смердючі козіїї?

  • Світлана

   Пане Коваль перш ніж щось говорити потрібно знати ситуацію.Ваші героі Кульчицький і Балицький хочуть вирубати 8 га дубого лісу.і ще заробити на цвинтарі . А по друге лікар на хворого неображаеться. І ображати людей Вам ніхто не дав права. Звинувачуйте свою мерію в цьому. Тому що для цього розробляють генплан і думають про роботи,які проводитимуть. А пан Балицький нехай відповість за екологічні чудеста.

   • Коваль

    “перш ніж щось говорити потрібно знати ситуацію” – цілком з Вами згоден. Тому хочу козіям пригадати, як у 1953 році Трускавецький колгосп ім. Тараса Шевченка (було таке при “асвабадітєлях”) передав УСІ свої землі колгоспу в Станилі.

    • John Bang

     а пізніше 1953 р і “асвабадітєлєй” історію ви знєте “пане доктор” з величезною пихою

    • Коваль

     До чого ? . При поляках Трускавецька гміна мала площу 23,16 км² (нині Трускавець має площу 7 км²). Ну чому ж ви козії такі телепні ?

    • Коваль

     А “центрове село” станиля входило до Стебницької гміни при поляках. Хочете повернути історію, позбутися землі та повернутися у лоно Стебника ?

   • Коваль

    І з другим Вашим судженнямя цілком згоден…як лікар щодня маю справу з такими як Ви :)

   • Коваль

    Ви баба Ванґа ? Звідки Вам знати, що Кульчицький з Балицьким для мене герої ?. А може вон для мене негідники, чи просто райці ?. Проблема ваша козійська – завищена самооцінка та величезна пиха…і недотримання гігієни…митися потрібно, особливо вуха та очі, щоб чути та бачити те, що є насправді, а не те, що Вам хочеться.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви