Суд зобов’язав трускавецьку газету спростувати недостовірну інформацію та вибачитися

By  | 03.09.2018 | Filed under: Новини

Трускавецький міський виніс ухвалу, якою зобов’язав редакцію газети «Джерела Трускавця» спростувати опубліковану нею недостовірну інформацію.

Сільський голова с. Добрівляни Дрогобицького району Іван Карпінський подав у суд позов про захист честі, гідності та ділової репутації в зв’язку з оприлюдненням анонімної статті «Браконьєри залишились не покараними. А врятував їх сільський голова. І не тільки…». Стаття підписана «Миколою Петрівим», є всі підстави вважати, що за цим псевдо, як і за рядом інших ховається колишній мер Дрогобича. В анонімній наклепницькій статті війта Добрівлян названо «рум’янощоким в гумових чоботях … власником автомобіля», який «вів себе хамовито», а згодом «притих і присів». В газеті категорично стверджували, що «сільський голова відвіз друзяк-браконьєрів» і «браконьєри … завдяки сільському голові Добрівлян вийшли сухими із води».

Справу № 457/245/17 війт Добрівлян Іван Карпінський виграв. Ухвалою від 22.05.2018 р. Трускавецький суд зобов’язав наклепників спростувати брехливу інформацію, котра не відповідає дійсності, порушує права та свободи, ганьбить честь, гідність та ділову репутацію сільського голови. «Джерела Трускавця» змушені були вибачитися перед Іваном Карпінським.

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви