Суддю Рибачука переводять до Львова

By  | 14.11.2011 | Filed under: Новини

Суддя Трускавецького міського суду Львівської області Рибачук Андрій Іванович рекомендований на посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду. Про це інформує наше джерело в трускавецькому суді із посиланням на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 8 листопада 2011 р. Нагадаємо, що після скандальної “справи Зварича” Львівський апеляційний адміністративний суд вирішено укомплектувати порядними та фаховими людьми.

Таким чином наразі у Трускавці залишиться тільки два судді – голова суду Віталій Грицьків та суддя Володимир Марчук. Поки що нікого на місце Андрія Рибачука до Трускавця не надіслали.

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Арт-ресторан «Я і Ти» запрошує на свято Івана Купала
  03.07.2015 | 10:59

  У понеділок, 6 липня, напередодні свята Івана Купала, в арт-ресторані «Я і Ти» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) відбудеться дійство «Відшукай свою долю». У програмі – ворожіння, стрибання через ватру, жива музика, нічні купання, призи та інше. Дрес-код – українська вишиванка. Спеціальним гостем арт-ресторану в цей день буде відомий артист Михайло Грицкан. Деталі святкування [...]

 • Збираємо команду
  02.07.2015 | 17:14

  Ресторан-піцерія «Дворик Лева», що у Трускавці запрошує на роботу цікавих, життєрадісних людей, які люблять смачно куховарити. Головне – Ваше бажання, а все інше – навчимо! Деталі за телефоном: 067-320-53-56. Також читайтеАрт-ресторан «Я і Ти» запрошує на свято Івана Купала (0)Безкоштовні курси англійської мови для дітей та підлітків (0)Податкова запрошує на семінар (0)Запрошує цирк «Каскад» (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви