СВОБОДА проти “реформ” !!!

Нещодавно газетою “Джерела Трускавця” було опубліковано статтю, в якій “Свободу” звинуватили у перешкоджанні міському голові, котрий твердо взяв курс на реформи в місті.

Беручи до уваги діяння реформаторів і їхні реформи (податковий кодекс, пенсійна реформа, реформи з цінами на продукти), то ми бачимо, що тепер модно стало, слова “обдирати, обдурювати, красти” замінювати словами “реформа”, а тому ВО “Свобода” завжди буде активно виступати проти таких реформ, які призводять до неефективного, а в більшості випадків і злочинного витрачання людських грошей.

Трускавецька міська організація ВО “Свобода” підготувала відповідь на твердження Джерел Трускавця:

Опублікування статті в газеті“Джерела Трускавця”СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ /23-9/ 2011 №26 /474/ Як є насправді
Чи добре, чи зле, чи робить щось міська влада, чи не робить, а представники однієї з політичних сил завжди залишаються незадоволеніими. Насправді, не тільки політичні сили, а й жодна свідома людина не може радіти з того, що її міська влада нічого не робить, або робить завдання покладенні на неї громадою – зле.
Дивлячись на політичну «роботу» цієї організації, розумієш значення слів «не словом, а ділом», правда, у випадку з цими добродіями – «не ділом, а словом». Якщо Ваша організація у всіх діях активних Трускавчан спрямованих на покращення життя громади, на чесність і прозорість міської влади завжди вбачає політику, а що заважає Вашій організації зайнятись такою  політикою. Мабуть для Вас “неправдивим словом та газетою” краще, як ділом.
Змиритися з тим, що мером став Руслан Козир «свободолюбивці» досі не можуть, а разом з ними і деякі журналісти. Якщо Ви так стверджуєте, то, мабуть, у вас на те є вагомі підстави, а для нас важливо, щоб міський голова (хто б він не був) дбав насамперед про місто і добробут мешканців міста, а не за бізнес-інтереси своїх спонсорів і збагачення за рахунок Трускавчан.
Тому своїми діями всіляко перешкоджають міському голові, котрий твердо взяв курс на реформи в місті. Ми, кожному хто буде зловживати владою і під видом реформ займатись розкраданням бюджетних грошей – будемо всіма силами перешкоджати.
Хорошим прецедентом стало виділення з обласного бюджету 17 млн. грн. на ремонт доріг в межах підготовки до «Євро-2012». Кошти виділили не з обласного бюджету, а з державного. А хорошим цей прецедент може назвати лише той, хто «нагрів» на, так званих, “ремонтах” доріг руки. Це типовий приклад ганебної практики не господарського використання і «освоєння» людських грошей.
Виділення коштів – хороша новина, місто отримало шанс покращити дорожній фонд, оновити дороги за рахунок обласного бюджету. Погоджуємось, – це хороша новина, якби не кілька зауважень:

 • Гроші виділяють не кожного року, в нашому випадку це кошти до Євро 2012 субвенція з Державного бюджету;
 • Ці гроші виділили на завідомо добрі дороги, які їм вказала та погодила міська виконавча влада;
 • Насправді місто не виграло, а ПРОГРАЛО від такого виділення коштів. Чому? Тому, що у Трускавці  були погані дороги, так і залишились поганими. А кошти уже виділяти не будуть декілька років, скажуть “ми вже вам виділяли, хватить з вас”. І від такого “господарювання” виграли лише ті, хто погодився на таку – спецоперацію і дав добро на проведення робіт.
Мабуть, жителі Турки або ж Червонограда зраділи б таким коштам. Жителі Трускавця теж зраділи, але представники «Свободи» на чолі з обласним депутатом одразу ж розгледіли тут махінації і зловживання. На озброєння взяли вірних журналістів та революційні методи відстоювання своїх інтересів – 18 серпня блокували підрядникам ремонтні роботи на вул. Дрогобицькій.Роботи відразу припинилися. Справді, ВО “Свобода” ніколи не буде стояти осторонь, коли злодії та аферисти обкрадають і так знедолений Український народ. І ми всіма можливими способами будемо цьому перешкоджати. Запрошуємо і вимагаємо аби й інші, так звані, “демократичні” сили долучались до того аби дати відсіч окупантам-злодіям.Щодо блокування вул.Дрогобицької, то до того не дійшло, підрядна організація яка виконує роботи сама припинила проведення роботи, зробивши відповідні висновки. А ВО “Свобода” заблокувала вул.Суховоля-Героїв УПА (див.відео:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3tJ5lV_Uipo)
Причиною такої реакції стало те, що деякі вулиці випали з переліку, як то вулиця Бориславська, а також депутати переконані, що ремонт вул. Суховоля не варто проводити, адже вона у відмінному стані. Одразу ж посипались звинувачення, що хтось хоче нажитись, що це все запланована акція. З поданого первинного переліку вулиць почали «випадати» ті вулиці, які насправді вимагають ремонту.А Трускавчанам, ніяк не зрозуміло, як можна було в перелік вулиць для ремонту включати ті вулиці, яким ремонт не потрібен???!І тому ВО “Свобода” не могла не відреагувати на це, а саме:

 • «пошкодження» фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття вул. Суховоля, вул. Героїв УПА, для так званого, “освоєння” коштів;
 • «закатування» людських грошей в асфальтобетонне покриття;
 • ігнорування насправді поганих доріг, а саме (частина вул. Бандери – біля сан. «Шахтар», вул. Данилишиних, вул. Річки, вул. Воробкевича, вул. Бориславська, вул. Лисенка, та інші)
Хлопцям-патріотам важко було зрозуміти, що в силу, найперше, фінансових причин, подорожчання будівельних матеріалів, скоротилося  фінансування, і Трускавецька міська влада до цих процесів немає жодного відношення, адже замовником не виступає. Ми знаємо, що “хлопцям – не патріотам” з міської влади, все зрозуміло. Воно і не дивно, адже лише за їхньою вказівкою у перелік вулиць для ремонту було включено вулиці яким ремонт не потрібний. Іншими словами, коли пишуть що: “Трускавецька міська влада до цих процесів немає жодного відношення, адже замовником не виступає”, то це значить, що коли до нас до дому хтось прийде без запрошення замінювати паркет чи сантехніку, і візьме за це гроші, ми будемо з цим згідні, і будем казати, що до своєї квартири ми не маємо ніякого відношення. Цікаво, а хто у Трускавці має відношення до процесів які відбуваються в місті?
Чому ніхто з ОДА не питав у Трускавця, чи варто вилучати вулицю Бориславську, це вже інше питання і питання до губернатора або ж його заступників. Однак міський голова та його апарат неодноразово зверталися до губернатора з проханням переглянути рішення та включити вулиці, які потребують ремонту, до переліку. А чому міська виконавча влада не проінформувала депутатів Трускавецької міської ради по даному проблемному питанні? Які реально могли вплинути на визначення кінцевого переліку вулиць які потрібно ремонтувати, прийнявши ще до моменту проведення процедури тендеру відповідне рішення вимогу до Львівської обласної державної адміністрації (п. Цимбалюка М.М.) про перелік вулиць які насамперед потрібно ремонтувати.Це наш дім, і ми повинні бути господарями в своєму домі.
Окрім цього на рівні ОДА було затверджено 5-ть основних туристичних об’єктів, де розміщатимуть іноземних гостей. Згідно з цим формувалася схема доїзду до цих об’єктів і, відповідно, перелік вулиць, що ремонтуватимуться. Відтак на вулиці Суховоля знаходиться аж 3 об’єкти з цього переліку, тому цю вулицю туди і включили. Щодо вулиці Воробкевича, про яку теж точилися суперечки, то там ще не завершено реконструкцію водоканалу, тому про ремонт покриття поки що рано говорити. Виходить те, що ЛОДА затвердила перелік вулиць які їм подала Трускавецька міська виконавча влада, а управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради не заперечувало проведення вищезазначених робіт по поточному ремонту асфальтобетонного покриття ву. Суховоля, вул. Героїв УПА, …(Див. додатки: копії документів).
Вдавшись до радикальних дій, протестуючі поставили під загрозу проведення подальшого ремонту доріг у місті. Нам стало відомо, що після політичних акцій керівництво Служби автомобільних доріг Львівської області готове було забрати всю важку техніку, в тому числі і дорожні фрези у Львів, де дорожники не вкладаються у графік. Та на їхню велику прикрість, пізно схопились, уже подане депутатське звернення обласного депутата Балицького О.М. в Львівську обласну прокуратуру по даному питанню та інші органи..
Що це означає для міста? Що ремонт запланованих вулиць затримається, мешканці Трускавця відремонтовані дороги отримають набагато пізніше. І кому тут треба дякувати?  Думаю, ви розумієте кому. До слова, в Дрогобичі ремонт доріг мали розпочати ще 10 серпня, однак турецька фірма досі не може завезти техніку. В Трускавці, як бачимо, все йде, як і було заплановано, лише б ніхто не заважав, використовуючи подібні акції для своїх політичних інтересів. Це означає лише одне, що “Свобода” не дала до кінця розікрасти гроші які виділені були на дороги і зробить все для того, щоб притягнути до відповідальності винних в таких аферах.А кому треба дякувати, люди знають і зроблять відповідну оцінку.
їНаступного дня, 19 серпня, в приміщенні ТМР засідала комісія  з питань ЖКГ  під головуванням Руслана Крамара. Питання ті ж самі: чи можна вплинути на дії ОДА і внести в перелік вулиці, які потребують ремонту. Комісія вирішила скликати позачергову сесію, на яку буде запрошено вище керівництво області. Також планується офіційними зверненнями закликати фракції «Фронту змін» та ВО «Свободи» в обласній раді взяти під контроль питання, пов’язані з ремонтом трускавецьких вулиць. Але, … так як “запахло жареним”, міський голова відмовив у скликанні позачергової сесії, мотивуючи це тим, що не потрібно  надавати надто великого резонансу цим справам, бо це вплине на імідж міста-курорту.
Про подальший перебіг «дорожніх подій» ми будемо вас оперативно інформувати.Олег Дьорка По сьогоднішній день, відсутня будь-яка публікація на цю тему. Ми розуміємо, що “хлопці не-патріоти” пробують відмовчатись і закрити цю незручну для них “дорожню подію”

P.S. Копію цієї статті, ми відправили редакції газети Джерела Трускавця, після того як тиждень її вивчали нам повідомили, що оскільки наша стаття містить купу неправдивої інформації, то її розміщати в газеті не будуть, так як є загроза судових позовів. На прохання назвати бодай речення чи слово неправди, ми отримали відповідь, що там все неправда…

Читаємо разом і знаходимо неправду, про знайдене повідомляємо на сайті, а за бажанням і в редакцію “Джерел Трускавця”.

Додаток 1( Хто підписував дефектні акти:)

Також читайте

Tags: ,
 • Комунальник

  “ставилася позитивно до мера….тепер в шоці” – таких, як ira зараз багато є…

 • ОБ’ЄКТИВНО

  ДО Таксист:
  Зовсім ніякого впливу на прокуратуру немаю,-ми з нею осторонь живемо)))) ,просто якщо озвучити які ще б мали бути документи то вони чомусь появляться у міській раді , а так по їхній неграмотності вони нароблять купу документально-процесуальних помилок і скоріше наше місто почне нормально жити. Бо після того що влада міста робить (насилує…) з мешканцями міста та нашими коштами вона зобовязана на них женитись або заміж вийти.

 • ira

  ставилася позитивно до мера….тепер в шоці. Бутенко 2 раз написпав заяву на звільненння. Бодак бар знесунь за 3-4 роки. Гарантія. Накопала собі баба

 • ira

  Пропоную Свободівцю Габшію віддати місту відкати по Мазепи в будинках ( ремонт під’їздів та багато іншого), по клумбах в парку ( посадка квітів і багато іншого, грошей купа документи є) по басейну ( плитка, дільож з Лобиком, документ є). Хлопці тримайтеся. Кримінал наступає

 • Таксист

  “але я дам шанс органам прокуратури упіймати їх на фальсифікації.”

  виходячи з коментаря у Вас серйозні можливості, якщо маєте вплив на прокуратуру. А хто з депутатів написав в прокуратуру, якщо ті проводять перевірку ?

 • ОБ’ЄКТИВНО

  у відповідь Таксисту

  За депутатським зверненням органи прокуратури проводячи перевірку оцінюють наявність чи відсутність підстав для проведення таких ремонтних робіт по вул.Суховоля. Підставами для проведення таких робіт у першу чергу мав би бути саме “Дефектний Акт” а не “Акт обстеження” бо лише у дефектному Акті на відміну від опублікованого містяться дані про розмір, відсотковість пошкоджень(ямковості) стану дорожнього покриття за підписами компетентних посадових осіб. Крім цього дефектного Акту повинні б були бути ще окремі процедурні документи….але я дам шанс органам прокуратури упіймати їх на фальсифікації.

  Але повернусь до початку: хтось мав би подати ініціативу для проведення прокурорської перевірки із залученням КРУ, УВДБЕЗу, ДПІ. Найкращим виступив би Депутат із відповідним зверненням.

 • Таксист

  До ОБ’ЄКТИВНО
  Судячи з Ваших слів
  “носить характер перевищення влади і безпідставного і нецільового розтрачання державних коштів у дуже великих розмірах і тягне за собою кримінальну відповідальність теперішніх мужновладців”
  це як розуміти ? Хлопці попали ?

 • ОБ’ЄКТИВНО

  П.С. Комунальнику

  Міський голова вправі прийняти рішення і як прояв волі викласти це у письмовій формі у виді розпорядження, вказівки тощо.
  Це як варіант… процедурно висловився , але я на форумній дискусії-тому читаю “між рядками” і коментую так само.

 • ОБ’ЄКТИВНО

  До:Комунальник on 14.09.2011 at 18:34
  дещо спростую а з дечим непогоджусь:
  1.”- мер не може в межах своїх повноважень видавати будь-які рішення окрім розпорядження та доручень;” = а ви не припускаєте такого варіанту що була створена певна комісія і головою такої комісії, припустимо був мер. Тоді по результатам засідання комісії складається протокол а тоді на підставі якого комісія приймає певне рішення, і підписує голова комісії…, хоча в принципі ви десь маєте рацію, проте і мій варіант має право на існування. Але я мав на увазі розпорядження, письмові вказівки, тощо, просто не висловлювався процедурно, а так як це личить тут , на форумі…

  2.- питання “винесення рішення мера до відома виконкому” взагалі відсутнє в нормах Закону “Про місцеве самоврядування…”;
  =в порядку денному на кожному нормальному виконкомі у останніх пунктах мер доводить до відома (оголошує)членів виконкома про розпорядження, тощо (вам пора заїхати у Стебник, Дрогобич, Трускавець на виконкоми) тут ви не праві.

  3.- відділ державного комунального майна (напевне завідувач п. Габшій М. Д.) жодного відношенння до Ваших наведених “процедур” не має ніякого, так як він не являєтся балансоутримувачем даної дороги;= мушу частково не погодитись: трускавець поділений на певні зони-території житлова, відпочинкова та ін. Оскільки вул. Суховоля не відноситься до жилової зони, саме із того і виходив даючи коментар. Проте саме ТМР вправі прийняти рішення і щодо передачі комусь іншому…по АКТу-приймання дороги із відповідними паспортами.

  4.- балансоутримувачем вул. Суховоля являєтся управління ЖКГ і Б, в якому і знаходяться облікові паспорти вулиць, в т. ч. і вул. Суховоля; = тут незнаю-не спорю, можливо й так… (ви ж у МР а не я..)
  5.- дефектний акт, підписаний з двох сторін (БАЛАНСОУТРИМУВАЧА І ЗАМОВНИКА ВИКОНАННЯ РОБІТ) являєтся первинним документом щодо складання попередніх кошторисних відомостей ремонтних робіт і може бути невід”ємною частиною договору.
  = ПОВТОРЮСЯ для такого випадку: “Цей (опублікований) Акт не дає підстави для зняття(фрезерування) поверхневого шару дороги. Цей Акт що тут опублікований не надає право навіть просити грошей у держави на такі роботи і носить характер перевищення влади і безпідставного і нецільового розтрачання державних коштів у дуже великих розмірах і тягне за собою кримінальну відповідальність теперішніх мужновладців.”
  я мав і маю на увазі ОПУБЛІКОВАНИЙ АКТ ОБСТЕЖЕННЯ !!!! ви самі не розумієте що пишете а що саме опубліковане…продивіться що саме опубліковане, і що я написав. Я також можу вийняти словар Даля і процитувати послівно, але чи доречі буде сказано?…

  P.S. До ОБ”ЄКТИВНО: будьте консультативнішими в своїх довгих коментарях.=Спасибі брате.Мир Вам!

 • Левко

  Дуже високо взяли, от мешканцы вул. Котляревського ходять по болоті і просять вже декілька років владу міста покрити дорогу твердим покриттям , погоджуються і просять хоча-би зрізаного старого покриття. Поки що жодної реакції.

 • Комунальник

  До ОБ”ЄКТИВНО:

  Хоч абсолютно не являюся прихильником мера-паразита міста хочеться відмітити:
  - мер не може в межах своїх повноважень видавати будь-які рішення окрім розпорядження та доручень;
  - питання “винесення рішення мера до віома виконкому” взагалі відсутнє в нормах Закону “Про місцеве самоврядування…”;
  - відділ державного комунального майна (напевне завідувач п. Габшій М. Д.) жодного відношенння до Ваших наведених “процедур” не має ніякого, так як він не являєтся балансоутримувачем даної дороги;
  - балансоутримуваче вул. Суховоля являєтся управління ЖКГ і Б, в якому і знаходяться облікові паспорти вулиць, в т. ч. і вул. Суховоля;
  - дефектний акт, підписаний з двох сторін (БАЛАНСОУТРИМУВАЧА І ЗАМОВНИКА ВИКОНАННЯ РОБІТ) являєтся первинним документом щодо складання попередніх кошторисних відомостей ремонтних робіт і може бути невід”ємною частиною договору.

  В принципі, п. Грабовський абсолютно правий – міська влада протокольно зробила все вірно, але ж коли брехня про непогодження виходить з вуст “чесної влади” – це бридко…

  P.S. До ОБ”ЄКТИВНО: будьте консультативнішими в своїх довгих коментарях.

 • ігор

  Депутат Габшій краще хай відвідає курси логопедії та пройде курси виступів перед аудиторією. Глухарь страшний. Мурчить під ніс. У них там купа криміналу, на ЗІКу пише

 • Таксист

  Зі слів мера “Поставили нас перед фактом”
  Нормально, так скоро Бог знає що можуть зробити, а потім поставити нас перед фактом.
  Серйозні аргументи у Козира ))
  Депутат дуже вічливо веде розмову як на мене,
  треба валити і все.

 • Грабовський

  Депутат від “Свободи” Богдан Габшій пояснює голові, що рішення по дорогам потрібно було донести до депутатського корпусу, ще у березні

 • ОБ’ЄКТИВНО

  Мої вітання на теренах міста!
  Прохання до депутатського складу:
  До Акту обстеження вулиці Суховоля мали б бути наступні документи:
  1.Рішення голови про скликання комісії у складі…..чол. і кого саме.(місцезнаходження-архів рішень)
  2. Це рішення мало б бути у переліку рішень “До відома” міським головою для виконкому….який мав би бути наступним після винесення такого рішення міським головою.(місцезнаходження-архів рішень)
  3. Проект рішення для затвердження такого Акту мав би готувати відділ державного комунального майна, де у відповідному зошиті реєстрації мав би бути відповідний запис про прийняте рішеня щодо проекту погодження Акту.(місцезнаходження-відділ держ.комун.майна)
  4. Акт сам мав би реєструватись у відділі державного комунального майна.(місцезнаходження-відділ держ.комун.майна)
  5. Про наявність/відсутність такого Акту і факту проведення обстеження мали б знати депутати земельної комісії, які б мали по ньому прийняти рішення і це б мало відображатись у протоколі зборів такої земельної депут. комісії. (місцезнаходження-архів депут.комісій)
  6. Цей Акт мав би затверджуватись виконкомом проектом рішення відділу державного комунального майна, який мав би бути попередньо оприлюднений 20 діб. (місцезнаходження-архів рішень)
  7. І саме цікаве: це є лише Акт обстеження, так звана думка про обєми робіт, аналіз майбутніх проведених робіт у випадку якщо такі будуть необхідні !!!!!!, але це похідний документ, а де сам “ДЕФЕКТНИЙ АКТ” ????? про стан дорожнього покриття яке непридатне для експлуатації…де вказані кількість, розміри, % ямкового-дорожнього ремонту. Цей (опублікований) Акт не дає підстави для зняття(фрезерування) поверхневого шару дороги. Цей Акт що тут опублікований не надає право навіть просити грошей у держави на такі роботи і носить характер перевищення влади і безпідставного і нецільового розтрачання державних коштів у дуже великих розмірах і тягне за собою кримінальну відповідальність теперішніх мужновладців.
  Завтра сесія-депутати рухайтесь!!! Свобода рухайся!!!
  З повагою. Пишіть.

 • М.В.

  “Свобода” – молодці, почали вас поливати брудом, значить бояться! ) так тримати!!! не дайте їм знищити місто!

 • Грабовський

  До речі, пан Голова – все таки проявив інціативу і майже за місяць після дорожніх подій підготував звернення до області: http://www.youtube.com/watch?v=_RnnOWtQVh8
  Може, зроблять і погані дороги також у Трускавці?..

 • admin

  Васько ти сам то поняв що сказав?

 • васька

  шо одні дураки, шо другі
  який хрен вам журналісти між собою за биків-олігархів чуби дерти
  ви про Грицака і козира пишіть а не міжусобицю розпалюйте

 • Грабовський

  Нічого депутати не знали, взнали після того, як “Свобода” перекрила дорогу по Суховоля, щоб припинити “варварство”.
  Аж тоді було зібрано термінову нараду по цьому інциденті.
  Ось що каже секретар ради:
  http://www.youtube.com/watch?v=omCt-tJi74I

 • Таксист

  Чому так пізно цей документ зявився ? Чи знали про це депутати ?

 • Таксист

  Тут я вважаю краща інформація ))
  http://djerela.com.ua/index.php?dn=ukraine&to=art&id=562
  і мова відповідна і тематика.
  Націоналістичного мера сайт причому )

 • Грабовський

  Ось як редакція “Джерел Трускавця” відреагувала на правду:
  http://djerela.com.ua/index.php?dn=news&to=art&id=498

  Типовий приклад “незангажованого” видання, власники якого “не втручаються” в редакційну політику.

  СПРАВЖНІ НЕЗАЛЕЖНІ ЖУРНАЛІСТИ

 • васька

  та Сан Павлович шо хоч підпише
  старий продажний пес
  а Козир його чогось тримає,
  хлопаки попали круто

 • Таксист

  Хто ж таке опублікує, звичайно що вони будуть кричати
  що це все не так.
  Співчуваю тим свободівцям ))
  А Козир реально попав.

 • Левко

  Та без влади в місті нічого не робиться. І це правильно але чи правильно робиться судити нам мешканцям.

 • Грабовський

  А казали, що голова не вказував де робити добрі дороги, в акті мабуть, не його підпис.

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви