Свято на нашій вулиці

By  | 17.08.2017 | Filed under: Новини

16 серпня на літньому майданчику URBAN-бібліотеки було справжнє вуличне свято, звучала її величність Музика на всю округу.

Кожен з присутніх мав змогу не тільки доторкнутись до неповторного світу музичного мистецтва, а й розкрити свої таланти, показати свої здібності. Талановиті сестрички Костюк Саша і Євгенія виконали пісні «Перлина Україна», «Лише у нас на Україні». Аня Луцишин і Ірина Болоховецька виконали танець «Бог усе створив». А Нанівська Діана, Вернієвська Катя, Луцишин Аня, Болоховецька Ірина виконали всі разом танець «Сонце літо». Виступила перед присутніми і Діана Кубай з піснею «Батьківщина». Хороший настрій подарувала сім’я Кондратик, які разом з мамою виконали пісню, а Кондратик Марта і Євеліна ще зіграли на скрипці музичний твір «Бабак». А ще всі разом розгадували кросворд «Мелодія» та приймали участь у цікавих вікторинах.

На вікторині «Звуки музики» – відгадували звучання музичних інструментів: сопілка, скрипка, орган, гітара, трембіта, рояль, баян, саксофон. А на вікторині «Відгадай мелодію» вгадували назви українських пісень.

Тож можна з певністю сказати, що вуличне свято «Музичні забави» від URBAN-бібліотеки вдалося на славу, бо хороша музика і таланти наших дітей об’єднали мешканців наших вулиць.

 Віра Савка, завідувач URBAN-бібліотеки м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на посаду головного енергетика
  20.10.2017 | 16:21

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на вакантну посаду головного енергетика. Тел. відділу кадрів: (03247) 6-21-22. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу [...]

 • №77080 Високооплачувана офіційна робота в польщі.
  19.10.2017 | 15:43

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви