Свято на нашій вулиці

By  | 17.08.2017 | Filed under: Новини

16 серпня на літньому майданчику URBAN-бібліотеки було справжнє вуличне свято, звучала її величність Музика на всю округу.

Кожен з присутніх мав змогу не тільки доторкнутись до неповторного світу музичного мистецтва, а й розкрити свої таланти, показати свої здібності. Талановиті сестрички Костюк Саша і Євгенія виконали пісні «Перлина Україна», «Лише у нас на Україні». Аня Луцишин і Ірина Болоховецька виконали танець «Бог усе створив». А Нанівська Діана, Вернієвська Катя, Луцишин Аня, Болоховецька Ірина виконали всі разом танець «Сонце літо». Виступила перед присутніми і Діана Кубай з піснею «Батьківщина». Хороший настрій подарувала сім’я Кондратик, які разом з мамою виконали пісню, а Кондратик Марта і Євеліна ще зіграли на скрипці музичний твір «Бабак». А ще всі разом розгадували кросворд «Мелодія» та приймали участь у цікавих вікторинах.

На вікторині «Звуки музики» – відгадували звучання музичних інструментів: сопілка, скрипка, орган, гітара, трембіта, рояль, баян, саксофон. А на вікторині «Відгадай мелодію» вгадували назви українських пісень.

Тож можна з певністю сказати, що вуличне свято «Музичні забави» від URBAN-бібліотеки вдалося на славу, бо хороша музика і таланти наших дітей об’єднали мешканців наших вулиць.

 Віра Савка, завідувач URBAN-бібліотеки м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви