Святослав Грабовський – кандидат, який вже відстояв права людей

By  | 16.08.2012 | Filed under: Вибори 2012

До виборів у Верховну Раду України готуються не лише знані політичні сили, яких підозрюють у співпраці з олігархічними кланами, але і порівняно невеликі партії, які, проте, мають перспективу розвитку в майбутньому. До таких належить Українська Національна Консервативна Партія, яку очолює знаний в Україні та за кордоном економіст, професор, вчений з міжнародним ім’ям Олег Соскін. По Дрогобицькому мажоритарному виборчому округу № 121 від УНКП балотується знаний у Трускавці громадський дія, один з ініціаторів протестів трускавчан проти незаконного підвищення владою тарифів на житлово-комунальні послуги, випускник малої духовної семінарії, чоловік з п’ятьма освітами, людина проукраїнських, а навіть дещо радикальних поглядів, п. Святослав Грабовський.

Оскільки пан Святослав є і постійним автором «Трускавецького вісника», то хочемо поспілкуватися з ним, задавши запитання, які цікавили б багатьох трускавчан.

- Пане Святославе, у 2010 році Ви балотувалися на посаду міського голови Трускавця як представник партії «Свобода», також Ви є помічником обласного депутата від цієї політичної сили. То ж чому йдете на вибори до ВРУ від Української Національної Консервативної партії (УНКП)?

- Щодо «Свободи», то ідеологічно ця партія дуже близька до моїх поглядів, а оскільки я достатньо давно спостерігаю за її діяльністю та діяльністю Олега Тягнибока і бачу, що у «Свободі» є дуже багато достойних людей, які намагаються робити добре для українців то звичайно, що я їх підтримуватиму. У 2010 році коли «Свобода» мене висунула на голову міста – для мене це було за честь мати можливість сприяти поширенню національних ідей і проукраїнських справ від такої знаної партії.

Після виборів, коли я отримав пропозицію від обласного депутата від «Свободи» Олексія Балицького, щоб стати його помічником на громадських засадах, то погодився, тому, що це додаткові можливості знати про потреби людей і допомагати вирішувати проблеми, які їх хвилюють, плюс досвід роботи з чиновниками різного рівня.

Щодо запитання про висування від УНКП, то скажу так: наскільки мені відомо, на цьому окрузі «Свобода» не має квоти на мажоритарщиків, а тому і не висуває в нашому окрузі кандидата від ВО «Свобода». На мою думку, на Західній Україні мали б іти тільки представники націоналістичних сил, оскільки за результатами виборів 2010 року вони отримали найбільшу підтримку, і вони ніколи не були у більшості в парламенті, а отже не заплямовані брудними голосуваннями і тушкуванням.

УНКП не має домовленостей з «Батьківщиною» і є членом регіонального комітету опору диктатурі. УНКП ідеологічно дуже близька до «Свободи», окрім того абсолютно не конкурує з «Свободою» на жодному окрузі, мало того – УНКП вважає, що лише незаплямовані націоналісти типу «Свободи» і УНКП можуть зараз вести Україну до справжньої самостійності. А оскільки продовження боротьби, особливо в даний час, для мене є дуже важливим, то я й погодився на пропозицію п. Олега Соскіна щодо висунення моєї кандидатури по цьому округу. Львів – це останній бастіон свободи всього українського, який ні за яких обставин не можна здавати Кремлю та його п’ятій колоні у лиці царька-узурпатора-шапкокрада. І лише з Галичини може розпочатись новий визвольний рух. Точно так само, як колись Данило Галицький зупинив монголо-татарську орду. Наш Галицький регіон має сили виступити проти кремлівсько-кагебешної орди і знищити в корені будь-які спроби нашого поневолення.

УНКП не йде у парламент списком і тому я однозначно голосуватиму за «Свободу», оскільки на сьогодні – це реальна сила, яка має бути у парламенті і відстоювати інтереси українського народу.

- Є думки, що виборець повинен обирати між кандидатом від Партії регіонів і від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» як сили, яка протистоїть діючій владі, а всі решта кандидатів, мовляв – технічні, які тільки відриватимуть голоси від опозиції і діють на руку Партії регіонів. Що Ви скажете з цього приводу?

- Я вважаю, що ні в якому разі не можна підтримувати бандократію в лиці провладних кандидатів і представників від ПР та комуністів, і досить вибирати між більшим злом і меншим злом – це все одно буде зло. Якщо ми останніх 20 років робили вибір, а результат такий, як є сьогодні, то зробивши такий самий вибір завтра, ми і результат будемо мати вчорашній. А тому ті люди, які не задоволені теперішньою ситуацією і хочуть змін, будуть робитимуть вибір зовсім по-іншому, за абсолютно нових людей.

- Наскільки мені відомо, УНКП не виставляє партійний список. За яку політичну силу радите голосувати?

- Як уже говорилось вище, то я особисто та моя команда будемо голосувати тільки за ВО «Свобода»

- Чому у вас визріло бажання балотуватися у найвищий законодавчий орган держави і як Ви оцінюєте свої шанси на перемогу?

- Насправді бажання балотуватись у найвищий законодавчий орган держави у мене не визрівало та, навпаки, дуже неприхильно відношусь до теперішніх депутатів і до того, що відбувається у парламенті. А тому для себе я обрав шлях громадської діяльності, де є можливості пропагувати справжні суспільні цінності і будувати громадянське суспільство. Проте останні події в Україні показали, що часу на поступові зміни в Україні є обмаль. Існує реальна загроза втрати незалежності України, а будувати громадянське суспільство в іншій країні я не горю бажанням. І саме від недавнього часу використовую будь-які можливості для максимальної активізації населення і пропагування своїх ідей та розбудови громадянського суспільства.

І ось, коли розпочалась виборча кампанія, у мене відбувається зустріч з головою партії УНКП, професором, економістом і політологом п. Олегом Соскіним. Як виявилося, він надзвичайно добре розбирається в питаннях економіки, податків та місцевого самоврядування, таких освічених людей у своєму житті зустрічав лише декілька. Пан Олег розповів мені про модель народного капіталізму, про націонал-консерватизм і про те, що зміни в країні навряд чи так просто настануть, що потрібна ініціатива знизу, після тривалої розмови ми дійшли висновку, що балотуватись до ВР є по суті обов’язком людини, відповідальної за свій народ. І я прийняв рішення стати кандидатом від УНКП.

Будучи кандидатом до ВР, я маю можливості для донесення до людей правди, щодо функцій народного депутата і його обов’язків стосовно своїх виборців, а також участі людей у співпраці з депутатом. А коли люди чітко знатимуть ці речі, то звичайно, вони зрозуміють, що більшість кандидатів у депутати до Верховної ради насправді не є і не будуть представниками від народу у парламенті. А тому якщо не буде нахабних фальсифікацій на дільницях, то мої шанси будуть досить високими.

- Виборча кампанія – недешеве задоволення. Хто ж фінансує Вашу участь у виборах? Адже тільки застави у ЦВК для реєстрації кандидатом потрібно 14 тисяч гривень, не кажучи вже про кошти на агітаційні матеріали, на апаратуру для організації зустрічей, оренду залів…

- Фінансування кампанії я буду здійснювати разом з тими, хто сповідує дорогі мені цінності і ідеї. Якщо люди справді хочуть мати свого представника у парламенті, то вони і допоможуть поширити інформацію про такого представника. Звертатимусь до виборців, а також до підприємців та бізнесменів, думаю, що їм не байдуже, хто буде представляти інтереси регіону у парламенті. Буду радий будь-якому сприянню від ідейних прихильників.

- Якщо не таємниця, хто є членами Вашої команди на цих виборах?

- Це в основному родичі, друзі і, звичайно, місцеве населення, яке мене підтримує.

- Якщо після 28 жовтня Ви довідаєтеся, що не потрапили у ВРУ, що програли ці вибори, якою буде Ваша реакція?

- Якщо таке трапиться, то, звичайно, потрібно буде зробити аналіз та висновки на майбутнє. А далі буду допомагати депутату ВР гарно виконувати свої виборчі обіцянки, гуртувати населення і разом вирішувати свої проблеми на місцях і готуватись до революції.

- Перейдемо до наших місцевих трускавецьких справ. Ви воювали за відміну тарифів на обслуговування житла і прибудинкових територій, але чи виграли (якщо так, то повністю чи частково)? Отже, біда не лише в тому, яка у нас центральна влада, але і в тому, що ми собі обираємо непрозору та відірвану від територіальної громади владу місцеву?

- Зроблю уточнення, ми не воювали за відміну тарифів, а добивались впорядкування відносин між ЖКГ та людьми. Основним завданням було прийняття положення про замовлення послуг на обслуговування житла і прибудинкових територій, тобто, коли будинки самі замовляють собі перелік необхідних їм послуг, а не платять за те, що не робиться, або робиться неякісно. І, як наслідок, сума платежів стає значно нижчою. В цивілізованих територіальних громадах при нормальному депутатському корпусі і керівнику міста такі речі вже зроблено. І грабіж населення через сплату необґрунтованих комунальних платежів неможливий. Львівський правозахисник п. Теодор Дяків розробив таке положення і ми передали його на прийняття нашому депутатському корпусу. Його поки не включили у порядок денний, хоч і на попередній сесії було прийнято рішення щоб на наступній сесії його проголосувати. Як результат – тишина… перед бурею.

Чому так є, так це тому, що люди ще не так активно добиваються того, що є у їхньому віданні, а це через те, що законодавство України є складним і заплутаним, часто суперечливим і людині важко розібратись, що є правильним. Та впевнений, що тепер ситуація докорінно змінилась і акції протесту трускавчан цьому яскравий приклад, якщо депутатський корпус не співпрацюватиме з людьми, то вже точно не буде мовчазної згоди, і не дай Бог справжніх заворушень, бо люди вже на грані зриву і я це точно знаю. Тоді вже не обійдеться простим зниженням тарифів, а може постраждати весь бізнес, який є на курорті, тому що відпочивальники не будуть їздити в місця, де неспокійно. Тому загравати з населенням я б не рекомендував жодній владі, особливо, коли більшість людей животіють від зарплати до зарплати!

- І останнє запитання. Ваші прогнози – яким буде розклад сил в нашому парламенті та як розвиватимуться події в Україні після цих парламентських виборів? Адже навіть у випадку перемоги опозиційних сил чинним Главою Держави залишається Віктор Янукович…

- Можливо, оберуть іншого спікера та прем’єра, зміниться Кабінет міністрів, але навряд чи в корені зміниться політичний вектор в Україні, а протистояння у парламенті призведуть до його швидкого розпуску або громадських заворушень і силового скинення бандократії.

- Дякую за розмову.

Спілкувався Володимир Ключак

Також читайте

Tags: ,
 • Пилипів Микола

  Шановні читачі Трускавецького вісника-віртуальні герої.
  Ви тут Святослава Грабовського обсираєте, а він вчора разом із Сергієм Розорою та іншими небайдужими в курортному парку пікетували місце реалізації квитків на концерт Наталії Валевської яка на антимайдані співала пісні для вбивць Українського Народу – Беркуту. Святослав робить реальні речі, а ви …

 • Левко

  Святослав , та спробуй спочатку стати депутатом у Доброгостівській сільській раді, а то якось смішно виглядає або по дурному хоча я тебе таким не рахую…….

 • Андрій

  Не заперечую, Грабовський справді розумний та грамотний чоловік. І це без сумніву – бо дуже хоче до Верховної Ради! Боротись просто так, як Бандера, Шухевич: в лісах, підпіллі – цього не любить теперішня молодь, яка надивилась на злодіїв більш старшого покоління. Всі хочуть “боротись” тільки у ВР: за чітким розкладом, з переривами на обід у депутатській їдальні, з відпустками у санаторіях “на халяву”, за відповідну зарплату, відкати, цікаві відрядження і пожиттєву немалу пенсію по закінченні депутатського терміну, без будь-якої відповідальності перед законом і народом за результати їхнього державотворення.
  А я би порекомендував таким от “свідомим борцям” відмовитись публічно від кандидування в так звану “злочинну Раду” і створити дійсно народний рух та “робити добрі діла” вже і завжди, як це робили такі відомі люди: Матір Тереза, митрополит Шептицький. Оце справжні гуманісти і сини своїх народів. Їм не потрібно було якесь депутатство чи дотичність до влади для добрих справ! А те що Грабовський: дитина інваліда та ріс без матері – якийсь напереконливий доказ його “правдивотрускавчанства”, Василю.

  • Левко

   Андрійку ти молодець , гарно сказав і головне влучно.

 • Микса

  Хто би що в коментаріях не писав,ГРАБОВСЬКИЙ був,є,і буде гідним сином УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

 • Христина

  Я інститутів не закінчувала,як би не писала народ зрозуміє мене.Грабовський один кандидат,який буде дбати про виборців,а інші хапуги!!!

 • Іван

  Ті всі повідомлення у різних темах, де дописувач не вміє написати ім’я СВЯтослав
  (пишеться без апострофа, як і “свято”, “святкувати” тощо) – написані однією особою??? ;-)

 • Христина

  Так тримати Св”ятославе,побільше б таких людей,то Україна була б найзаможнішою денржавою,а таких хамелеонів як “алекс” гнати,як це робили наші предки.

 • Василь

  Грабовський молодець,а алекс один із ненависників УКРАЇНСЬКОГО.Такі як товстосум Ілик,наобітцяють гори-доли,а потім за срібняки переметнуться в другу партію,тому що люблят грошенята,богач за бідним народом ніколи не заступався.А Грабовський-ріс без матері,батько інвалід.Св”ятослав,всього добивається своїм світлим розумом.А хто на нього наговарює,то вороги і гальма УКРАЇНИ,котру так щиро любить Грабовський.Він і молоде покоління-НАШЕ МАЙБУТНЄ,ВОНИ ВІДНОВЛЯТ НАШУ ДЕРЖАВУ,А СТАРИХ НЕНАВИСНИКІВ УКРАЇНИ ВИГНАТИ З ВР,І СУДИТИ ЗА ЗРАДУ БАТЬКІВЩИНИ!!!ТРИМАЙСЯ СЛАВІК-ПРАВДИВІ ТРУСКАВЧАНИ З ТОБОЮ!!!ХАЙ МАТІР БОЖА,І ІСУС ХРИСТОС БЛАГОСЛОВИТЬ ТЕБЕ НА ДОБРІ ДІЛА,НА БЛАГО НАШОЇ ВІТЧИЗНИ!!!!!!!!!

 • Алекс

  А куди поділася стаття про запис в народне ополчення? Я ж так хотів записатися! Я так думаю, що Грабовський оголосив війну ПР і тут же підписав капітуляцію. Краще би вже Австрії чи Німеччині оголосив війну від імені Зах.України і швиденько би здалися, – може нас би взяли до себе зі всіма нашими грабовськими, іликами, задорожніми і всім іншим гівном.
  Давай, дурню, ще щось таке ж патетичне намалюй – ти ж працюєш на певний електорат бо простіше дурному щось намалювати чим розумного переконати!

 • Трускавчанка

  грабовські, задорожні… та інше…
  відберуть голоси в узгодженого кандидата від опозиції
  та допомагають ригам

 • роман михайлович з податкової

  це нікому не подобається, у хлопця явно з психікою невпорядку хоча неспорю може і патріот але без мудрости хоча і пять освіт
  а дійде до того що стане посміховиськом не перегинай патика пане громадський діяч

 • ветеран

  Ще одне запитання до Святослава Грабовського. Ваші агітатори вже почали обклеювати вашими агітками стіни в під’їздах, вхідні двері, стіни будинків. Хто і за який кошт має це потім відмивати, зафарбовувати? Така послуга мешканцями не замовлялась і не оплачується. Чи може ви за свій кошт приведете обклеєні будинки до нормального стану, чи може не пожалієте пару гривень і встановите агітаційні дошки? До речі, ви перші показали негативний приклад іншим кандидатам, бо сьогодні вперше побачив тільки ваші агітки. Мені це не подобається. А вам?

 • Остап

  “Щодо запитання про висування від УНКП, то скажу так: наскільки мені відомо, на цьому окрузі «Свобода» не має квоти на мажоритарщиків, а тому і не висуває в нашому окрузі кандидата від ВО «Свобода».”
  Святославе, але ж від Батьківщини е людина, котра буде балотуватися по нашому окрузі, і ця людина е узгоджена зі “Свободою” в рамках КОДу. Вибач, але ти робиш неправильний крок. Зовсім неправильний крок!!!

 • Остап

  “Щодо запитання про висування від УНКП, то скажу так: наскільки мені відомо, на цьому окрузі «Свобода» не має квоти на мажоритарщиків, а тому і не висуває в нашому окрузі кандидата від ВО «Свобода».”
  Святославе, але ж від Батьківщини е людина, котра буде балотуватися по нашому окрузі, і ця людина е узгоджена зі “Свободою” в рамках КОДу. Вибач, але ти робиш неправильний крок. Зовсім неправильний крок!!!!

  • admin

   А якщо врахувати що в члени комісії потрібні свідомі люди (від ригів 4 кандидати не рахуючи тушок, і кожен веде свох людей в комісію)то крок правильний чи ні?

 • Микса

  Знаю всю родину Грабовського Св”ятослава,богато їх немає в живих,це ПАТРІОТИ УКРАЇНИ.Св”ятослав також один з них-він достойний боротись у ВР із зайдами-ворогами нашої Батьківщини,і ніхто його не підкупить-порядність та чесність основні риси його характеру.

 • tatata

  Грехи чужих вы так судить усердно рветесь,начните начните со своих и до чужих не доберетесь. Уильям Шекспир…

 • роман

  Ось і все стало зрозуміло , кориспондент п. Ключак на запитання
  відповідає п.Грабовський.Запитання :з чиєї руки вони мають утримання , хто тим лотрам платить за їхню підлу роботу.

 • nachtigal

  Одні знані люди!!!Нема на то ради!!!Свобода свою квоту по цьому округу віддала Батьківщині,і такий знаний Грабовський не може не знати про це.Чому нікому не відома партія з таким знаним професором вилізла тільки на львівщині,а не по всій Україні,може тому що комусь є потреба підісрати!!!

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви