Святослав Грабовський – кандидат, який вже відстояв права людей

By  | 16.08.2012 | Filed under: Вибори 2012

До виборів у Верховну Раду України готуються не лише знані політичні сили, яких підозрюють у співпраці з олігархічними кланами, але і порівняно невеликі партії, які, проте, мають перспективу розвитку в майбутньому. До таких належить Українська Національна Консервативна Партія, яку очолює знаний в Україні та за кордоном економіст, професор, вчений з міжнародним ім’ям Олег Соскін. По Дрогобицькому мажоритарному виборчому округу № 121 від УНКП балотується знаний у Трускавці громадський дія, один з ініціаторів протестів трускавчан проти незаконного підвищення владою тарифів на житлово-комунальні послуги, випускник малої духовної семінарії, чоловік з п’ятьма освітами, людина проукраїнських, а навіть дещо радикальних поглядів, п. Святослав Грабовський.

Оскільки пан Святослав є і постійним автором «Трускавецького вісника», то хочемо поспілкуватися з ним, задавши запитання, які цікавили б багатьох трускавчан.

- Пане Святославе, у 2010 році Ви балотувалися на посаду міського голови Трускавця як представник партії «Свобода», також Ви є помічником обласного депутата від цієї політичної сили. То ж чому йдете на вибори до ВРУ від Української Національної Консервативної партії (УНКП)?

- Щодо «Свободи», то ідеологічно ця партія дуже близька до моїх поглядів, а оскільки я достатньо давно спостерігаю за її діяльністю та діяльністю Олега Тягнибока і бачу, що у «Свободі» є дуже багато достойних людей, які намагаються робити добре для українців то звичайно, що я їх підтримуватиму. У 2010 році коли «Свобода» мене висунула на голову міста – для мене це було за честь мати можливість сприяти поширенню національних ідей і проукраїнських справ від такої знаної партії.

Після виборів, коли я отримав пропозицію від обласного депутата від «Свободи» Олексія Балицького, щоб стати його помічником на громадських засадах, то погодився, тому, що це додаткові можливості знати про потреби людей і допомагати вирішувати проблеми, які їх хвилюють, плюс досвід роботи з чиновниками різного рівня.

Щодо запитання про висування від УНКП, то скажу так: наскільки мені відомо, на цьому окрузі «Свобода» не має квоти на мажоритарщиків, а тому і не висуває в нашому окрузі кандидата від ВО «Свобода». На мою думку, на Західній Україні мали б іти тільки представники націоналістичних сил, оскільки за результатами виборів 2010 року вони отримали найбільшу підтримку, і вони ніколи не були у більшості в парламенті, а отже не заплямовані брудними голосуваннями і тушкуванням.

УНКП не має домовленостей з «Батьківщиною» і є членом регіонального комітету опору диктатурі. УНКП ідеологічно дуже близька до «Свободи», окрім того абсолютно не конкурує з «Свободою» на жодному окрузі, мало того – УНКП вважає, що лише незаплямовані націоналісти типу «Свободи» і УНКП можуть зараз вести Україну до справжньої самостійності. А оскільки продовження боротьби, особливо в даний час, для мене є дуже важливим, то я й погодився на пропозицію п. Олега Соскіна щодо висунення моєї кандидатури по цьому округу. Львів – це останній бастіон свободи всього українського, який ні за яких обставин не можна здавати Кремлю та його п’ятій колоні у лиці царька-узурпатора-шапкокрада. І лише з Галичини може розпочатись новий визвольний рух. Точно так само, як колись Данило Галицький зупинив монголо-татарську орду. Наш Галицький регіон має сили виступити проти кремлівсько-кагебешної орди і знищити в корені будь-які спроби нашого поневолення.

УНКП не йде у парламент списком і тому я однозначно голосуватиму за «Свободу», оскільки на сьогодні – це реальна сила, яка має бути у парламенті і відстоювати інтереси українського народу.

- Є думки, що виборець повинен обирати між кандидатом від Партії регіонів і від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» як сили, яка протистоїть діючій владі, а всі решта кандидатів, мовляв – технічні, які тільки відриватимуть голоси від опозиції і діють на руку Партії регіонів. Що Ви скажете з цього приводу?

- Я вважаю, що ні в якому разі не можна підтримувати бандократію в лиці провладних кандидатів і представників від ПР та комуністів, і досить вибирати між більшим злом і меншим злом – це все одно буде зло. Якщо ми останніх 20 років робили вибір, а результат такий, як є сьогодні, то зробивши такий самий вибір завтра, ми і результат будемо мати вчорашній. А тому ті люди, які не задоволені теперішньою ситуацією і хочуть змін, будуть робитимуть вибір зовсім по-іншому, за абсолютно нових людей.

- Наскільки мені відомо, УНКП не виставляє партійний список. За яку політичну силу радите голосувати?

- Як уже говорилось вище, то я особисто та моя команда будемо голосувати тільки за ВО «Свобода»

- Чому у вас визріло бажання балотуватися у найвищий законодавчий орган держави і як Ви оцінюєте свої шанси на перемогу?

- Насправді бажання балотуватись у найвищий законодавчий орган держави у мене не визрівало та, навпаки, дуже неприхильно відношусь до теперішніх депутатів і до того, що відбувається у парламенті. А тому для себе я обрав шлях громадської діяльності, де є можливості пропагувати справжні суспільні цінності і будувати громадянське суспільство. Проте останні події в Україні показали, що часу на поступові зміни в Україні є обмаль. Існує реальна загроза втрати незалежності України, а будувати громадянське суспільство в іншій країні я не горю бажанням. І саме від недавнього часу використовую будь-які можливості для максимальної активізації населення і пропагування своїх ідей та розбудови громадянського суспільства.

І ось, коли розпочалась виборча кампанія, у мене відбувається зустріч з головою партії УНКП, професором, економістом і політологом п. Олегом Соскіним. Як виявилося, він надзвичайно добре розбирається в питаннях економіки, податків та місцевого самоврядування, таких освічених людей у своєму житті зустрічав лише декілька. Пан Олег розповів мені про модель народного капіталізму, про націонал-консерватизм і про те, що зміни в країні навряд чи так просто настануть, що потрібна ініціатива знизу, після тривалої розмови ми дійшли висновку, що балотуватись до ВР є по суті обов’язком людини, відповідальної за свій народ. І я прийняв рішення стати кандидатом від УНКП.

Будучи кандидатом до ВР, я маю можливості для донесення до людей правди, щодо функцій народного депутата і його обов’язків стосовно своїх виборців, а також участі людей у співпраці з депутатом. А коли люди чітко знатимуть ці речі, то звичайно, вони зрозуміють, що більшість кандидатів у депутати до Верховної ради насправді не є і не будуть представниками від народу у парламенті. А тому якщо не буде нахабних фальсифікацій на дільницях, то мої шанси будуть досить високими.

- Виборча кампанія – недешеве задоволення. Хто ж фінансує Вашу участь у виборах? Адже тільки застави у ЦВК для реєстрації кандидатом потрібно 14 тисяч гривень, не кажучи вже про кошти на агітаційні матеріали, на апаратуру для організації зустрічей, оренду залів…

- Фінансування кампанії я буду здійснювати разом з тими, хто сповідує дорогі мені цінності і ідеї. Якщо люди справді хочуть мати свого представника у парламенті, то вони і допоможуть поширити інформацію про такого представника. Звертатимусь до виборців, а також до підприємців та бізнесменів, думаю, що їм не байдуже, хто буде представляти інтереси регіону у парламенті. Буду радий будь-якому сприянню від ідейних прихильників.

- Якщо не таємниця, хто є членами Вашої команди на цих виборах?

- Це в основному родичі, друзі і, звичайно, місцеве населення, яке мене підтримує.

- Якщо після 28 жовтня Ви довідаєтеся, що не потрапили у ВРУ, що програли ці вибори, якою буде Ваша реакція?

- Якщо таке трапиться, то, звичайно, потрібно буде зробити аналіз та висновки на майбутнє. А далі буду допомагати депутату ВР гарно виконувати свої виборчі обіцянки, гуртувати населення і разом вирішувати свої проблеми на місцях і готуватись до революції.

- Перейдемо до наших місцевих трускавецьких справ. Ви воювали за відміну тарифів на обслуговування житла і прибудинкових територій, але чи виграли (якщо так, то повністю чи частково)? Отже, біда не лише в тому, яка у нас центральна влада, але і в тому, що ми собі обираємо непрозору та відірвану від територіальної громади владу місцеву?

- Зроблю уточнення, ми не воювали за відміну тарифів, а добивались впорядкування відносин між ЖКГ та людьми. Основним завданням було прийняття положення про замовлення послуг на обслуговування житла і прибудинкових територій, тобто, коли будинки самі замовляють собі перелік необхідних їм послуг, а не платять за те, що не робиться, або робиться неякісно. І, як наслідок, сума платежів стає значно нижчою. В цивілізованих територіальних громадах при нормальному депутатському корпусі і керівнику міста такі речі вже зроблено. І грабіж населення через сплату необґрунтованих комунальних платежів неможливий. Львівський правозахисник п. Теодор Дяків розробив таке положення і ми передали його на прийняття нашому депутатському корпусу. Його поки не включили у порядок денний, хоч і на попередній сесії було прийнято рішення щоб на наступній сесії його проголосувати. Як результат – тишина… перед бурею.

Чому так є, так це тому, що люди ще не так активно добиваються того, що є у їхньому віданні, а це через те, що законодавство України є складним і заплутаним, часто суперечливим і людині важко розібратись, що є правильним. Та впевнений, що тепер ситуація докорінно змінилась і акції протесту трускавчан цьому яскравий приклад, якщо депутатський корпус не співпрацюватиме з людьми, то вже точно не буде мовчазної згоди, і не дай Бог справжніх заворушень, бо люди вже на грані зриву і я це точно знаю. Тоді вже не обійдеться простим зниженням тарифів, а може постраждати весь бізнес, який є на курорті, тому що відпочивальники не будуть їздити в місця, де неспокійно. Тому загравати з населенням я б не рекомендував жодній владі, особливо, коли більшість людей животіють від зарплати до зарплати!

- І останнє запитання. Ваші прогнози – яким буде розклад сил в нашому парламенті та як розвиватимуться події в Україні після цих парламентських виборів? Адже навіть у випадку перемоги опозиційних сил чинним Главою Держави залишається Віктор Янукович…

- Можливо, оберуть іншого спікера та прем’єра, зміниться Кабінет міністрів, але навряд чи в корені зміниться політичний вектор в Україні, а протистояння у парламенті призведуть до його швидкого розпуску або громадських заворушень і силового скинення бандократії.

- Дякую за розмову.

Спілкувався Володимир Ключак

Також читайте

Tags: ,
 • Пилипів Микола

  Шановні читачі Трускавецького вісника-віртуальні герої.
  Ви тут Святослава Грабовського обсираєте, а він вчора разом із Сергієм Розорою та іншими небайдужими в курортному парку пікетували місце реалізації квитків на концерт Наталії Валевської яка на антимайдані співала пісні для вбивць Українського Народу – Беркуту. Святослав робить реальні речі, а ви …

 • Левко

  Святослав , та спробуй спочатку стати депутатом у Доброгостівській сільській раді, а то якось смішно виглядає або по дурному хоча я тебе таким не рахую…….

 • Андрій

  Не заперечую, Грабовський справді розумний та грамотний чоловік. І це без сумніву – бо дуже хоче до Верховної Ради! Боротись просто так, як Бандера, Шухевич: в лісах, підпіллі – цього не любить теперішня молодь, яка надивилась на злодіїв більш старшого покоління. Всі хочуть “боротись” тільки у ВР: за чітким розкладом, з переривами на обід у депутатській їдальні, з відпустками у санаторіях “на халяву”, за відповідну зарплату, відкати, цікаві відрядження і пожиттєву немалу пенсію по закінченні депутатського терміну, без будь-якої відповідальності перед законом і народом за результати їхнього державотворення.
  А я би порекомендував таким от “свідомим борцям” відмовитись публічно від кандидування в так звану “злочинну Раду” і створити дійсно народний рух та “робити добрі діла” вже і завжди, як це робили такі відомі люди: Матір Тереза, митрополит Шептицький. Оце справжні гуманісти і сини своїх народів. Їм не потрібно було якесь депутатство чи дотичність до влади для добрих справ! А те що Грабовський: дитина інваліда та ріс без матері – якийсь напереконливий доказ його “правдивотрускавчанства”, Василю.

  • Левко

   Андрійку ти молодець , гарно сказав і головне влучно.

 • Микса

  Хто би що в коментаріях не писав,ГРАБОВСЬКИЙ був,є,і буде гідним сином УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

 • Христина

  Я інститутів не закінчувала,як би не писала народ зрозуміє мене.Грабовський один кандидат,який буде дбати про виборців,а інші хапуги!!!

 • Іван

  Ті всі повідомлення у різних темах, де дописувач не вміє написати ім’я СВЯтослав
  (пишеться без апострофа, як і “свято”, “святкувати” тощо) – написані однією особою??? ;-)

 • Христина

  Так тримати Св”ятославе,побільше б таких людей,то Україна була б найзаможнішою денржавою,а таких хамелеонів як “алекс” гнати,як це робили наші предки.

 • Василь

  Грабовський молодець,а алекс один із ненависників УКРАЇНСЬКОГО.Такі як товстосум Ілик,наобітцяють гори-доли,а потім за срібняки переметнуться в другу партію,тому що люблят грошенята,богач за бідним народом ніколи не заступався.А Грабовський-ріс без матері,батько інвалід.Св”ятослав,всього добивається своїм світлим розумом.А хто на нього наговарює,то вороги і гальма УКРАЇНИ,котру так щиро любить Грабовський.Він і молоде покоління-НАШЕ МАЙБУТНЄ,ВОНИ ВІДНОВЛЯТ НАШУ ДЕРЖАВУ,А СТАРИХ НЕНАВИСНИКІВ УКРАЇНИ ВИГНАТИ З ВР,І СУДИТИ ЗА ЗРАДУ БАТЬКІВЩИНИ!!!ТРИМАЙСЯ СЛАВІК-ПРАВДИВІ ТРУСКАВЧАНИ З ТОБОЮ!!!ХАЙ МАТІР БОЖА,І ІСУС ХРИСТОС БЛАГОСЛОВИТЬ ТЕБЕ НА ДОБРІ ДІЛА,НА БЛАГО НАШОЇ ВІТЧИЗНИ!!!!!!!!!

 • Алекс

  А куди поділася стаття про запис в народне ополчення? Я ж так хотів записатися! Я так думаю, що Грабовський оголосив війну ПР і тут же підписав капітуляцію. Краще би вже Австрії чи Німеччині оголосив війну від імені Зах.України і швиденько би здалися, – може нас би взяли до себе зі всіма нашими грабовськими, іликами, задорожніми і всім іншим гівном.
  Давай, дурню, ще щось таке ж патетичне намалюй – ти ж працюєш на певний електорат бо простіше дурному щось намалювати чим розумного переконати!

 • Трускавчанка

  грабовські, задорожні… та інше…
  відберуть голоси в узгодженого кандидата від опозиції
  та допомагають ригам

 • роман михайлович з податкової

  це нікому не подобається, у хлопця явно з психікою невпорядку хоча неспорю може і патріот але без мудрости хоча і пять освіт
  а дійде до того що стане посміховиськом не перегинай патика пане громадський діяч

 • ветеран

  Ще одне запитання до Святослава Грабовського. Ваші агітатори вже почали обклеювати вашими агітками стіни в під’їздах, вхідні двері, стіни будинків. Хто і за який кошт має це потім відмивати, зафарбовувати? Така послуга мешканцями не замовлялась і не оплачується. Чи може ви за свій кошт приведете обклеєні будинки до нормального стану, чи може не пожалієте пару гривень і встановите агітаційні дошки? До речі, ви перші показали негативний приклад іншим кандидатам, бо сьогодні вперше побачив тільки ваші агітки. Мені це не подобається. А вам?

 • Остап

  “Щодо запитання про висування від УНКП, то скажу так: наскільки мені відомо, на цьому окрузі «Свобода» не має квоти на мажоритарщиків, а тому і не висуває в нашому окрузі кандидата від ВО «Свобода».”
  Святославе, але ж від Батьківщини е людина, котра буде балотуватися по нашому окрузі, і ця людина е узгоджена зі “Свободою” в рамках КОДу. Вибач, але ти робиш неправильний крок. Зовсім неправильний крок!!!

 • Остап

  “Щодо запитання про висування від УНКП, то скажу так: наскільки мені відомо, на цьому окрузі «Свобода» не має квоти на мажоритарщиків, а тому і не висуває в нашому окрузі кандидата від ВО «Свобода».”
  Святославе, але ж від Батьківщини е людина, котра буде балотуватися по нашому окрузі, і ця людина е узгоджена зі “Свободою” в рамках КОДу. Вибач, але ти робиш неправильний крок. Зовсім неправильний крок!!!!

  • admin

   А якщо врахувати що в члени комісії потрібні свідомі люди (від ригів 4 кандидати не рахуючи тушок, і кожен веде свох людей в комісію)то крок правильний чи ні?

 • Микса

  Знаю всю родину Грабовського Св”ятослава,богато їх немає в живих,це ПАТРІОТИ УКРАЇНИ.Св”ятослав також один з них-він достойний боротись у ВР із зайдами-ворогами нашої Батьківщини,і ніхто його не підкупить-порядність та чесність основні риси його характеру.

 • tatata

  Грехи чужих вы так судить усердно рветесь,начните начните со своих и до чужих не доберетесь. Уильям Шекспир…

 • роман

  Ось і все стало зрозуміло , кориспондент п. Ключак на запитання
  відповідає п.Грабовський.Запитання :з чиєї руки вони мають утримання , хто тим лотрам платить за їхню підлу роботу.

 • nachtigal

  Одні знані люди!!!Нема на то ради!!!Свобода свою квоту по цьому округу віддала Батьківщині,і такий знаний Грабовський не може не знати про це.Чому нікому не відома партія з таким знаним професором вилізла тільки на львівщині,а не по всій Україні,може тому що комусь є потреба підісрати!!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • * ВАКАНСІЯ + ДОРОГА – 50 $ – ( Везем до місця праці ) *
  14.04.2019 | 12:05

  • БезВіз — по БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТАХ • Оплата 11 – 20 зл/год. ДЛЯ • ЧОЛОВІКІВ,• ЖІНОК,• СІМЕЙНИХ ПАР. • ФАБРИКИ • ЗАВОДИ • ЗАКЛАДИ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ • ГОТЕЛІ • КЛІНІНГОВІ КОМПАНІЇ • МИЙКИ ПРОД. ЗАКЛАДІВ • БУДОВА • та інші вакансії • Ми гарантуємо якість, надійність, порядність та підтримку • • Офіційне працевлаштування • ••• [...]

 • №92670 Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС.
  03.04.2019 | 13:29

  Офіційна робота в Німеччині та інших країнах Євросоюзу. Офіційне оформлення відбувається по паспортах Європейського Союзу та європейських ID картках, а також по польських робочих візах (відрядження А1). За консультаціє та реєстрацією звертайтесь за тел:+380679678612. На сьогоднішній день актуальні вакансії: 1) Склади REWE. м. Гамбург (Німеччина). Обовязки: Збирання та пакування замовлень. Зарплата 1400-1800 євро/місяць (нетто), від [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви