Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою)

Лише нікчеми не йдуть голосувати!

Так, кажу вам, лише невдахи та нікчеми можуть сидіти дома в час коли вирішується їхня доля іншими людьми. Якщо Ви не проголосуєте, значить Ви ніхто і звуть Вас ніяк – купка нікчемних злиднів, які нічого не мають і не матимуть, бо не заслужили.  І тому ви – біднота і діти ваші будуть такими,  а бідному ніхто не допоможе, якщо він сам собі не допоможе.

Допомогти вам може лише Бог та ви самі собі. Але, якщо ви не здатні 1 раз на 5 років знайти кілька хвилин для голосування на виборах, то ви слабаки і приречені на другорядну роль у цьому житті.

Вам бракне віри у зміни, чи вам бракне сил для 30 хвилинного стояння? Знайте, що неможливе для людини – можливе для Бога, вірте і отримаєте по вірі своїй!
Ви знаходите собі виправдання у своїй бездіяльності, ви кажете всі політики «сволочі», а тому будете сидіти дома. А я вам скажу, що якраз «сволочі» можуть сидити дома в той час коли обкрадають усіх підряд і їх в тому числі. Обкрадають їхніх батьків і дітей. Забирають останнє на дорогах та у лікарнях, в садочках та інститутах, в судах та міліції, а вони й далі про «сволочей» будуть нити – слабаки.

Запам’ятайте, поки будете чекати з моря погоди, або їздити за погодою по закордонах доти і будете тяжко працювати і віддавати зароблене «сволочам від політики».

Ти можеш не вірити у дієвість голосувань, але ти маєш вірити у свою дієвість! Пішовши і проголосувавши ти бодай щось робиш для змін.
Якщо ніхто не подобається у бюлетні, то зіпсуй бюлетень, але не віддавай його банді.

НІКЧЕМО – НЕ ГОЛОСУЙ ! ! !

Також читайте

 • John Silver

  Грабовський, звідки ти виліз такий мудрий? Яке ти маєш право ображати людей , особливо старшого покоління ,які від 1991року розчарувались у всіх формах влади і особливо сьогоднішній, яка в память загиблих на Майдані і в АТО повина була ВСЕ
  робити для простих мешканців? Соцопитування, проведене соціологічною групою “Рейтинг”, показало, що в жовтні 2015-го Порошенко не довіряють вже 69% громадян, Яценюку – 83%, реформам не вірять 68%. А це потеційний “мінус” явки виборців.
  .А що ти , особисто ти , практично зробив для українців , крім
  критики всіх і всяких , а також PIARу самого себе? І що це за “тяжка”
  праця в тебе , працюючи “громадським діячем і інтернетдописувачем”?
  Чиряк ти на тілі суспільства зі своєю балаканиною. Це ти “ніхто” і
  звати тебе “ніяк”.__ А на дозвіллі порахуй , скільки раз проходили
  вибори за останні хоча б 11 років. “1раз на 5 років”?

  • Влад

   Я думаю, що це в нього такий недолугий метод психологічного впливу на потенційного виборця. Місцеві вибори нічого не вирішують, оскільки держава (голова) керує усіма процесами. Децентралізація або добровільне об’єднання в нашій країні і з нашими людьми не працює і не буде працювати (тільки примус та прес розуміє наш народ). Я вважаю, що тупість наших людей власне полягає в тому, що вони думають що вибори щось змінять на краще. От після виборів нас чекає подальше погіршення фінансового стану в державі і враховуючи рівень нашого ВВП та рівень боргових зобовязань перспективи у нас печальні.Треба готуватись і як каже герой статті “їздити за погодою по закордонах”. Ще хотілося б автору сказати, що я з 2004 року на вибори не ходжу і ходити не буду. Це моя принципова позиція, оскільки проголосувавши ні за кого означає обрати шлях в нікуди. Якщо ж мій голос використають ті які обкрадають наш народ так власне у цьому і полягає вся краса жанру бо це і є наш народ елітарні вихідці з нього такі самі українці як і всі ми , просто з більшими можливостями. Прості люди і ті хто підуть на вибори і ті хто не підуть є нікчеми, бо жодного впливу на ситуацію в країні не мають. Чи хтось справді вірить що його виборче право у нас має значення щодо подальшого розвитку в нашій країні ? Ми безнадійно відстали від европейських цінностей і нам їх ніколи не наздогнати.

 • John Silver

  Грабовський , звідки ти виліз такий мудрий? Яке ти маєш право ображати людей , особливо старшого покоління ,які від 1991року розчарувались у всіх формах влади і особливо сьогоднішній, яка в память загиблих на Майдані і в АТО повина була ВСЕ робити для простих мешканців? Що ти , особисто ти , практично зробив для українців , крім критики всіх і всяких , а також PIARу самого себе? І що це за “тяжка” праця в тебе , працюючи “громадським діячем і інтернетдописувачем”? Чиряк ти на тілі суспільства зі своєю балаканиною. Це ти “ніхто” і звати тебе “ніяк”.__ А на дозвіллі порахуй , скільки раз проходили вибори за останні хоча б 11 років. “1раз на 5 років”?

 • Jakiv Kutowyj

  Коли я стану депутатом.

  Як я стану депутатом, куплю си авто. Біле. Ланос. Но бо Петро Довгопуцький з Понерли казав жи то люксмашина. Запчасті тані… – як слово депутата…Та й білої не так видно в снігу, то не так скоро вкрадут…Бо сніг в нашім місті мало прибирают…Особливо зимов. Бо вна завше зненацка приходит.
  А потімка привезу до міськради бабу Галю з Раточини жеби відлила на оливо всі ґабінети, почистила всі чакри-макри всюда від пивниці по вошьмий поверх. Стрих – теж.
  Кажут жи немож нарід дурити. То я не буду, чесслово. Ше кажут жи тре для людей шось зробити. Ну то я пообіцєю їм шось…Снігу – зимов, а сонця – літом ! Може вистачит ?
  Ше тре бде си купити блишчєчий ґарнітур, синого кольору…І жовту краватку…О ! І мешти на шпіц. Би, як вдіну, було видно здалека жи то
  пан депутат йде ! Хустку в пінжаку тре все мати з собов, би шмарклі повтирати. А своїй мантелепі сукєнку нову з фарфоцлями, бо та, шо вна по празниках вдєгає, вже дванайцєть років має. То я їй подарив на золоте висілля. Ну і може, як буде зо мнов ґречна, то куплю тухлі
  на обцасах…Най сі вчит потрохи ходити в них, бо тре бде по всяких дифілядах ходити, може якісь спонсори поприїжжєют до міста ? Наприклад зі Зворушених штатів… Та й вечором вийти на люди треба…Бо депутат – то має бути з народом !
  Шкода жи місцевим депутатам получки ніц не платят. Бо я хтів си новий пь”єц кафльовий поставити, старий вже потріскав…Суфіт побілити у времь”янці тре… Видиш, не знав я, тай пішов до влади, а тутка кажут – НЄ ! Хлопе – ти волонтер !То значи – задармо ! Але то ніц. Ті, теперішні, знов хочут там трафити…То певне там чимсь помашчено.
  Головне жи серед людей…. після тотих сесій будем сі збирати в якійшь кнайпі на ріжні семінари та обсуждєнія…Ненадовго. Посемінарим по стопідисєть, ше може пива телЕпнем на кінец, тай до хати.
  Але то буде життє…
  Завше ваш, Яків Кутовий.

 • Левко

  Вибори пройшли а скільки емоцій!!!!!

 • Voron

  Грабовський можеш тепер і в президенти балотуватись, вір у тебе все вийде!!!

  • цукор

   Респект Святославе! поважаю тебе, що не побоявся і все ж таки пішов на ці перегони. Все ще попереду. Не звертай уваги на собак, які гавкають на тебе.

 • Пристай Андрій

  Volodymyr Mylenko з https://www.facebook.com/vmylenko
  І останнє, що я тут напишу про вибори взагалі. Ібо заєбало.

  От ви кажете – Януковичі, Пиздюковичі, регіони там. Ну да, всьо так. Але! З ними-то хоч понятно – нахуя їм все це, нахуя цей цирк з фальсифікаціями ітд. І від них іншого чекати, в принципі, й не доводиться.

  Тому не вони є найбільшим злом України. Не вони, а ви, ви (тут дуже вдало було б вставити кусочок з “Ворошиловського стрєлка”, де Гармаш каже – “ты, ты, пидор позорный”), ви, які на дільницях і в ОВК вкидаєте бюлетні, переписуєте протоколи. І все – це або за якісь смішні гроші, або взагалі потому, шо так сказали. Та навіть якщо і не смішні – ну от шо таке, скажімо, штука баксів? 8000 гривень. По 700 грн. в місяць. Ви шо, блядь, не можете напрягтись і заробить 700 грн. за місяць?

  Ну да, я забув – нахуя напрягатись. Це ж кредо ваше творче. Луччє ж сидіть у себе на нудній і низькооплачуваній роботі, аніж щось змінювати. Зато раз в кілька років можна получить пару косточок з барського столу. І радіть, шо а от вам не перепало – ото яке я круте, шо мені із самого штабу Регіонів звонили з указаніями (скільки і шо вкидать).

  Так шо, рібята, проблема не в тих, хто голосує – а у вас, мудаків і уродів. І вас треба першим ділом єбошить в голову кримінальним кодексом, а ще краще просто виганять на вулицю без пособія і пенсії.

  ЗІ. Найсмішніше, що серед вас ще напевно дахуя вчителів, точніше вчительок. Які проспляться після виборів і підуть навчати дітей, у яких вони тікишо вкрали надію на цивілізоване майбутнє. Суки.

  • tatata

   Очень грубо-зато прямо в десятку.

 • де правда?

  Вважаймо тему закритою.По руках!

  • tatata

   Спасибо!

 • де правда?

  Ображати почав не я,почала команда Грабовського…Я ще 27 .10.12р. просив Пристая повидаляти матюки команди Грабовського,щоб не позорили “ТВ”!”пуцвірки та пуці”-запозичено в Грабовського… На рахунок тупості-не вам судити-сірої речовини в голові малувато…

  • tatata

   Извините меня пожалуйста я не хотел вас обижать,я думал вы хотите потроллить-ещё раз извините.

 • де правда?

  А у нас на Україні в таких випадках кажуть:”від дурного чую тай сі не дивую”…

  • tatata

   Я вас не умнее- просто вы тупее однозначно(((((((((

 • де правда?

  Проголосували;рідня,куми,”пучвірок”Василь,”пуці Люди” та пару нікчем…

  • tatata

   Если бы у тупости были крылья,вы бы милок порхали как мотылёк.

 • Христина

  Святослав,не звертай уваги на ворогів України,вони перемагають на папері брехнею,ненавистю,і різними маніпуляціями,а ми переможем правдою і любовю до України.Бог високо,все бачить і допоможе нам!

  • один з “заможної” громади

   помоніторите разом і переможете самі себе

 • Васьо

  Бляха – навіть менше Старовойтової!!!
  ото вже нікчема, так нікчема!

 • Васьо

  Лише нікчеми набриють такий процент на виборах!

  • tatata

   Какие бывают люди злые ай яй яй. Как вам не стыдно.

   • Васьо

    Я не злий, просто сам п. Грабовський почав обзивати людей “нікчемами”, забуваючи, що кожній людині дано право вільно вибирати!
    Кожен має право на переконання йти йому на вибори чи ні! І жоден, навіть якщо він має пять освіт, не має права ображати інших за переконання!
    Суспільство сказало голосами своє ставлення до “пятиосвітнього” п. Грабовського! Зневага інших породжує зневагу до тебе (перефраз. Нагірнох проповіді)!

 • один з “заможної” громади

  як бачимо тільки нікчеми проголосували за нікчему- монітора Грабовського!

  • tatata

   до один з заможної громады– Ронял вас видно аист по дороге(((

   • один з “заможної” громади

    он только хотел уронить, но перепутал и тебя уронил, так , что ты теперь заикаешся и говоришь татата

    • tatata

     Даже не знаю нужно ли вам отвечать.

 • tatata

  То что мы видим сегодня в органах местного самоуправления, к сожалению, не власть народа. Это власть денег, власть амбиций, власть коррупции, власть кумовства, власть преступности, власть хамства и бытового, и служебного, и медийного. Так званую Оппозицию Тягнебоков не признаю это не Янукович это они тут делают беспорядки и хаос, также как и действующую власть.Святославу отдал свой голос потому что он ближе ко мне я с ним могу хотя бы в интернете пообщаться, хотя лично его не знаю.Кстати во много в чем я с ним категорически несогласен.Но у меня лично он вызывает доверие.

 • Олекса

  Ти диви, як воно загавкало – “невдахи, нікчеми”! Радує, що тебе, дурню, вже ніхто всерйоз не сприймає – жодного позитивного коментаря! Це тобі (і таким як ти) сатисфакція і за всі твої п”ять освіт, і за словоблудство, і за твою бездарність як політика, і за твою тупість та впертість! Іди та й “монітор” гаїшників і дальше шановний моніторе! Тільки дивися, щоб вони тебе не злапали та жезлом анально не відмоніторили.

 • один з “заможної” громади

  І незалежно від результатів, для мене після виборів робота продовжується з новими силами

  це як? Будеш моніторити гайців, в чому вони їздять, що жруть,як одягаються? Складна в тебе робота))

 • Левко

  Святослав, ти або впертий йолоп або проплачений кандидат.

 • Tor

  Лікуватись тобі треба

 • Tor

  Грабовський, знімись з ручніка, ти про які успіхи говориш ?

 • tatata

  СВЯТОСЛАВ ви думаєте якщо ви прийдете до влади то в лікарні будуть лічити безкоштовно,чи у садках або інститутах будуть задармо учити.А може зразу стануть вищими пенсії і зарплати.Ясна річ що на вибори треба іти.Але якщо у когось нема такого бажання це його право.Ніхто мені не зробив добра ні демократи ні регіоналі я добився успіху сам.Скажу вам чесно що краще життя почалося при Ющенку.Але його заслуги тут нема.Люди вернулися за кордону і начали жити по іншому.Пройде ще трохи часу і ніхто не буде говорити про патриотизм чи регіоналів.Кожен буде занятий собою.Для чого мені держава яка для мене нічого не робить.Держава це дипутати.Я за все плачу свої бабки це ( світло ,гас,квартиру, учобу, лікарню)А получаю неякісну обслугу (то нема води то газу в телевізорі одна брехня і обман)І це все роблять керманичі депутати.Мені непотрібна така держава(депутати)А ви розказуєте що треба робити…..Знаєте я віддам вам свій голос дуже хочу щоб ви пройшлі і розвіяли мою недовіру до депутатів….Бажаю вам успіху… Не важно что за человек, сколько ему лет, какой он национальности и т.д….у него своя правда, за которую нельзя осуждать или считать ложью.. Хоть это может быть и правдой только для него, так зачем лишать кого-то его внутреннего мира и комфорта?

  • Грабовський

   “Ніхто мені не зробив добра ні демократи ні регіоналі я добився успіху сам.Скажу вам чесно що краще життя почалося при Ющенку.Але його заслуги тут нема.Люди вернулися за кордону і начали жити по іншому.Пройде ще трохи часу і ніхто не буде говорити про патриотизм чи регіоналів.Кожен буде занятий собою.Для чого мені держава яка для мене нічого не робить.Держава це дипутати.”

   Наскільки щиро і правдиво ви написали, я так само вважав довший час. Та повірте мені, пройшовши кілька додаткових шкіл(організованих США в нас таке не вчать нігде), я прозрів і чітко зрозумів, що нас страшенно ошукують і роблять це всі починаючи від президента і закінчуючи службовцем який видає довідки. Вони всі є нашими слугами – УТРИМУЮТЬСЯ ЗА НАШІ ГРОШІ! А отже і слухати мають нас, а не навпаки і закони писати мають для нас, а не для інших держав чи для власної кишені. І міняти потрібно усе: від конституції та адмін.устрою до чіткого визначення, що таке голосування і що таке місцеве самоврядування.

   Ви все здобули самі, молодці як і багато інших активних підприємливих людей. Але не приймаючи участь у громадських процесах це те саме, що запустити у свою квартиру людей з підозрілою зовнішністю, а самі ідете гуляти.
   Коли ми не голосуємо, то замість нас приймають рішення – хто буде приймати закони від яких залежатиме:
   0. Ціни на продукти, медикаменти і товари першої необхідності
   1. Розмір податку (який ви платите щомісячно)
   2. Розмір внеску в пенсійний фонд
   3. Розмір ПДВ, який сплачуєте кожен день в магазинах
   4. Вартість розмитнення автомобілів та інших товарів
   5. Якість надання комунальних та інших послуг
   6. % по кредитам\депозитам
   7. Вартість проїзду у всіх видах транспорту
   8. Якість і зміст телеканалів та інтернету
   9. Якість і ціна мед.обслуговування, навчання, служби
   10. Рівень зарплат та пенсій
   11. Вартість імпортних товарів, а відповідно і наших товарів
   12. Відношення до нас мілції, суддів, прокуратури
   ……… і усе-усе-усе навіть до початку військових дій

   Тобто не голосуючи(що займає 30хв. часу на 5 років), ми довіряємо свою долю і долю країни та своїх дітей у руки тим, хто нашим бюлетнем скористається, а ми потім розплачуватимося за це щомісячними комунальним платежами, щоденними цінами та податками..

   І саме прикро, що ті хто не голосують вони ще й наші долі вирішують, бо переважно вистачає 10-15% зфальсифікувати для виграшу (а явка у нас 60-70%), тому завжди можна домалювати більшу явку і скористатись бюлетнями людей, які не прийшли.

   Тому, кажу якщо хтось не може так, як я постійно працювати для змін, то найдіть ОДИН раз НА 5 років 30 хв. часу і це вже буде вагомим внеском для кращого і чеснішого майбутнього.

   І незалежно від результатів, для мене після виборів робота продовжується з новими силами

  • Левко

   “Знаєте я віддам вам свій голос”, Святослава почув “tatata”. Добився свого. Відтягнув один голос від опозиції.

   • Святослав

    Саме головне – прийшла на вибори і її бюлетнем не скористаються бандюки.

    • Олекса

     Бюлетенем а не бюлетнем – точно треба шосту освіту здобувати, але почни з початкової, а саме з граматики!

    • Олекса

     А також неграмотно написано “саме головне”. Правильно би було написати “найголовніше”. Ну ти і МОНІТОР! А ще Януковича обсир…ш!Клоун!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви