Телешоу «Міняю жінку» збурило життя Дрогобича

By  | 17.02.2011 | Filed under: Новини

Популярне розважальне телешоу на каналі «1+1» «Міняю жінку», яке позавчора показували на телеекрані, збурило життя Дрогобича.

Справа в тому, що героїнями шоу були дві дрогобичанки – вчителька української мови та літератури ЗОШ №1 Галина Ілик, мати двох дочок, які навчаються у першій школі, та приватний підприємець Лариса Амбіцька, двоє синів якої здобувають знання у ЗОШ №5. Героїні настільки розкуто вели себе перед телекамерами, що іноді забували про елементарну культуру спілкування.

Учора, 16 лютого, про це говорили на сесії міської ради. Міський голова Олексій Радзієвський засудив телевізійний проект, назвавши його провокаційним. «Телепередача очорнила Дрогобич на всю Україну», – сказав Олексій Радзієвський.

www.zik.com.ua

Також читайте

Tags:
 • патріот

  Наша, Трускавецька. Буде 15 березня о 20.00

  http://djerela.com.ua/index.php?dn=djerela&to=art&id=3270

 • ти не один
 • ти не один
 • grey

  вже ходять чутки що й трускавчани збираються відзначитись в шоу.. відповідно розфарбований бус вже кілька днів їздить містом..

 • Ігнатій Петрович

  Промимрю зовсім не на дану ТЕМУ і зовсім не конкретно (Щоб ніхто з політкоректних лібералів не подав на мене в суд). Не хочу нікого образити, але пациентів типу Влодзьо, Левко, баба Юзя, вуйко Стефко Я зустрічаю мало чи не кожний день. Ареал їх проживання за часів Олелька I Козойо… – поселення довкола Дрогобича та в силу урбанізації дані індивідууми проникли в міста та настільки пересовокуплялися з особинами міського виду, що практично все (практично але не все – знову ж таки, щоб ніхто не подав на мене в суд) населення Дрогобича (читай – Борислав, Трускавець) мутувало в характерологічний підтип парнокопитних (лат. Artiodactyla Rogulis) з задатками колхозника. Інших тип – так звані інтелігенти (пан Стефко, пані Юзя), вірніше ті, що з себе таких судомлять (анонімус натякає, що варто мати праотців в п’ятому поколінні з вищою освітою, щоб вважатися інтелігентним родом), які проникли в органи локального рабоуправління та освітні заклади (шизоїдні парки), проте вищезгадані індивідууми так часто трапляються в змішаному типі з Artiodactyla Rogulis, що назвати когось справжнім інтелігентом доволі важко. До чого я веду усі ці бздури – дана передача доволі точно передала місцевий колорит та провінційний характер Дрогобичини. Від сорому хочеться зробити харакірі.

 • Anjyta

  До sofia!
  Міняння влади тут не допоможе! тут міняй хоч 300 раз владу, не поможе, якщо люди самі не зрозуміють що потрібно щось міняти і не почнуть змінюватись! Кожен має почати з себе, тоді і влада нормальною буде…бо краще змінити всім людям владу, ніж владі всіх людей!! Тому то кожен почніть з себе!! А до влади час також дойде!

 • Dimarx

  Ображатись нема чого. можливо хтось не може спокійно подивитись на себе зі сторони. І дійсно як в великому селі: передача пройшла, а в людей розмов на місяць) а в Дрогобицької міської влади є завдання важливіші чим обговорення якогось телешоу

 • sofia

  В Дрогобичі не жінок потрібно міняти, а владу…

 • галина

  Стосовно косметики.дивіться уважніше. на початко передачі жінка, та яка має ту дорогу косметику, збирається в дорогу і кладе у валізу цю косметику.А потім каже, що хтось нею користувався. Це кіноляпа…вроді…Програма трошки наіграна…але весело ж.До того ж, коли передача була про вчительку не з нашого регіону, то це було нормально.А тут-Дрогобич! Наше ДРОГОБИЦЬКЕ ПАНСТВО.це ж вам не Запоріжжя і навіть не Львів.Не тут ви мораль шукаєте, мої любі.не тут.ДРОГОБИЧЧИНА-ЦЕ КОЛИ ЩОСЬ ТАМ АМОРАЛЬНЕ РОБИТЬСЯ АЛЕ ТАК, ЩО НІЧОГО НІХТО НЕЗНАЄ.А ВЛАДА КРАЩЕ Б ЧИМОСЬ ІНШИМ ЗАЙМАЛАСЬ.Жах! я в шоці.Живем як в великому селі…В одному кінці села КАШЛЯЮТЬ- а в другому Дай Боже -кричать.Дай вам, Боже, розуму.Я за вас свічку поставлю!!

 • дід Панас

  Я ніяк не можу зрозуміти, в чому тут проблема. Чого ви вчепились до вчительки? Що кому вона зробила??? Бачив програму і після неї у мене враження зовсім навпаки! Хіба ж ви не побачили, яка тут йшла пропаганда? Тут акцентовано, що освіта, наука і навіть сімейні цінності – ніщо, а гроші, багатство разом з тупістю і вульгарністю – понад усе! Тільки чому все це друге (притаманне іншій героїні!) приписали вчительці? Бо треба так, комусь вигідно. Моя думка, що приклалась до цього і “низькопробна” (пробачте не знайшов іншого слова) героїня, яка імпонувала вчительці. Відчула, що дуже сильно поступається розумом, інтелектом, красою (і її дорога косметика їй вже не допоможе), так вона пішла на підлості, безпідставне критиканство і т.д.). Хіба ви цього не побачили??? Дивуюсь з того, що директор, керівники освіти цього не побачили, що вузько-прямолінійно звинувачують у чомусь вчительку!
  Та шановні “освітянські правителі”: це ваша біда і вина, що вчителька сьогодні так живе, що не може дозволити собі організувати відповідний відпочинок! Дайте їй зарплату достойну, оцініть її роботу, а тоді критикуйте! СТАНЬТЕ на захист освіти і дайте відсіч тлумаченню: “гроші все, а вчитель – ніщо!”
  В іншому випадку вам тільки буде ГАНЬБА, ЯК КЕРІВНИКАМ ОСВІТИ!!!
  Шановна Галя! Нічим себе не скомпроментували, ви, як звичайна героїня програми, виконали її умови! І все нормально, інакше бути не могло! Тримайтесь і правда на Вашому боці! Мудрі люди програму сприйняли так, як треба, і Вас не осуджують!!! А інша героїня, яка хотіла показати себе у грошовитому світлі дуже поважаною пані, насправді опустилась нижче плінтуса! А розуму то небагато, щоб себе підняти і реабілітувати! А “високий” інтелект дорогою помадою не замажеш і грошима не купиш!!!

 • нуйожмайо

  Всі так прикольно обсирають тих жінок…
  Цинічні засранці , чому? тому , що більшість із вас (не тоді коли дивиться ТВ і обсирає все) типу інтелигенти ! Та такі самі , а багато і гірші . Довбані циніки , як же штирить таке лицемірство , а гірше всього , що обсирають своїх співвітчизників “по средствам” масового несвідомого ! Чому всі мовчали 2 сезони ? Бо люди були не з цих країв , а тепер є можливість показати всю суть свого лицемірства. Ви рай для Фрейда, ходячі стереотипи!

 • Anjyta

  взагалі невиховані якісь!!Погоджуюсь з Ольою!! зразу показали всім які ми є…

 • справедливий

  Мені сподобалось. Сміявся всю передачу. Галина і Лариса із своїм завданням справились. Галина зіграла роль вчительки, яка як і кожна людина має право, у вільний від роботи час, трохи розслабитись і розкрити свої потаємні бажання, щоб на тебе всі звернули увагу – ти гарна, вмієш співати, весела… Лариса зіграла роль строгої бізнеследі, яка знає чого хоче, гарної господині, але трохи вульгарної і дуже ревнивої. Телешоу “Міняю жінку” – це розважальне шоу. Люди подивились, розважились, посміялись і забули. Стало дуже прикро, що на розважальне шоу, влада Дрогобича подивилась, як на конкурс; “Патріот міста”, “Вчитель-це розум, вихованість і порядність”, ” Геть з нашої мови русизми ” і ін. Для пана мера і депутатів Дрогобича мабуть є звичним ходити на політичні шоу строго в костюмах,краватках і швейцарських годинниках і грати роль начитаних і культурних, а після шоу їхати в ресторани сауни… А якщоб їх тоді зняли на камеру і всіх за вульгарність, п’янку, нецензурщину вигнали з роботи. Це було б справедливо. Залишіть жіночок і їхні родини в спокої.

 • роман

  міській владі дрогобичя непотрібно вмішуватись вцю ситуацію, помогли звільнити вчительку зроботи, жалко людини. ПРо це вже ціле місто гудить і не тільки, 1+1 це просто гади як можна було знімати людей з одного міста, ганьба 1+1

 • Вованчик

  а що там було?

 • оля

  не запросили ,а самі напросилися,тож треба було відповідно себе вести,знали на що йшли

 • sofia

  Нормальна передача, про майже типових людей, і тут нічого не зробиш, бо ми такі є…
  Завжди приємно подивитися на себе з сторони, відразу бачиш всі свої недоліки і в цьому позитив передачі…

  http://zhinka.tv/video/povni-efiru/?media_id=383390201

  http://zhinka.tv/video/povni-efiru/?media_id=383389780

 • http://орпорп маруся

  це було всього навсього шоу на яке їх запросили і за це їм заплатили,А жіночки трохи переграли роль за що тепер розплачуються .

 • оля

  такої передачі ще не було,поливали одна одну брудом,показали всій Україні які ми насправді,

 • http://орпорп маруся

  учителі мали з кого брати приклад.Маю наувазі дипутатів то вони пяні по аеропортах,то луплять один одного перед всім народом то розказують один про одного таке що вуха вянуть ..А потім сміють говорити про культуру …..

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Комерційна пропозиція від Львівської майстерні вареників
  07.02.2019 | 14:14

  Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • У Трускавці вшанують пам`ять Небесної Сотні
  05.02.2019 | 14:55

  Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви