Трускавчанка Ірина Бєлова – чемпіонка України з волейболу

By  | 08.04.2019 | Filed under: Новини

ТВихованка Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Ірина Бєлова стала чемпіонкою України з волейболу серед дівчат (дитяча ліга). Про це інформує адміністрація ДЮСК «Спортовець».

6 квітня в Івано-Франківську фінішував волейбольний сезон 2018 -2019 р.р. Дитячої ліги серед дівчат у найстаршій віковій категорії. За підсумком двох ігрових днів визначились призери змагань. Найкраще турнірну дистанцію подолали гравчині харківського вищого училища фізичної культури і спорту, які й вибороли звання чемпіонок ліги.

Найкращим гравцем чемпіонату України з волейболу визнано капітана команди м. Харкова – Бєлову Ірину. Вона є вихованкою Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець». Дівчина вже другий рік поспіль продовжує вдосконалювати свою спортивну майстерність у харківському ОВУФКС. Перші тренери Ірини – тренери ДЮСК «Спортовець» Юрій Бєлов та Олена Крамар.

Виборовши перемогу у чемпіонаті України, Белова Ірина виконала норматив Кандидата в Майстри спорту України.