Трускавчанка Ірина Бєлова – чемпіонка України з волейболу

By  | 08.04.2019 | Filed under: Новини

ТВихованка Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Ірина Бєлова стала чемпіонкою України з волейболу серед дівчат (дитяча ліга). Про це інформує адміністрація ДЮСК «Спортовець».

6 квітня в Івано-Франківську фінішував волейбольний сезон 2018 -2019 р.р. Дитячої ліги серед дівчат у найстаршій віковій категорії. За підсумком двох ігрових днів визначились призери змагань. Найкраще турнірну дистанцію подолали гравчині харківського вищого училища фізичної культури і спорту, які й вибороли звання чемпіонок ліги.

Найкращим гравцем чемпіонату України з волейболу визнано капітана команди м. Харкова – Бєлову Ірину. Вона є вихованкою Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець». Дівчина вже другий рік поспіль продовжує вдосконалювати свою спортивну майстерність у харківському ОВУФКС. Перші тренери Ірини – тренери ДЮСК «Спортовець» Юрій Бєлов та Олена Крамар.

Виборовши перемогу у чемпіонаті України, Белова Ірина виконала норматив Кандидата в Майстри спорту України.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви