Трускавець-2022 – європейська столиця велосипедного туризму

By  | 26.12.2018 | Filed under: Публікації

Напередодні Дня Святого Миколая з паризької штаб-квартири Європейської спілки з велосипедного туризму до Трускавця надійшла приємна звістка. В липні 2022 року Трускавець стане Європейською столицею велосипедного туризму і прийматиме учасників XVIII Європейського тижня поціновувачів цього двоколісного транспорту.

UECT (l’Union Européenne de Cyclotourisme, Європейська Спілка з велосипедного туризму, сайт http://www.uect.org/fr/)  була створена в 2002 році в Парижі п’ятьма європейськими країнами. В 2012 році до неї долучилася і Україна. Метою спілки стали прагнення громадян бюджетно подорожувати по Європі і кожного року проводити зльоти велосипедистів в різних країнах старого континенту.

І ось в 2022 р. надійде черга і до України. Автору цих рядків прийшла на думку ідея – а чому б не провести цю подію в курортному Трускавці? Ця пропозиція надійшла до голови Української Федерації зі спортивного туризму Тараса Пахолюка, і після тривалого обговорення вона знайшла підтримку.

Звичайно, доведеться докласти чимало зусиль, щоб відремонтувати дороги не тільки в Трускавці, але і в районі, прокласти велосипедні доріжки. Це буде гарною промоцією нашого краю в Європі і стимулом навести порядок в дорожньому будівництві. Маємо для цього ще три роки.

Транспортні маршрути складатимуться таким чином, що охоплюватимуть Дрогобицький, Сколівський і Стрийський райони. Жителі цих районів матимуть можливість заприятелювати з учасниками зльоту, беручи участь в культурних заходах на трасі, пропонуючи свою сувенірну і гастрономічну продукцію. В нас буде нагода показати європейцям нашу українську гостинність, чудові краєвиди і нашу ментальність.

Своїми справами наближаймо Україну до Європейської спільноти!

Микола Іваник, історико-краєзнавчий клуб «Сива давнина»

На фото: трускавецькі велосипедисти Микола Іваник та Олег Осійчук; Європейський зліт велосипедистів в м. Івердон (Швейцарія) в липні 2013 р.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Ставь лайки и получай за это деньги! – Выплаты по требованию!
  21.03.2019 | 17:57

  Наш сервис осуществляет живые лайки на фото заказчиков, которые обязуются платить за качество. Именно по этому мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять данную задачу, то есть проставлять лайки и получать за Ваш труд деньги. Для того чтобы быть нашим удалённым работником и начать ставить лайки, и зарабатывать при этом 45 руб. за 1 [...]

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви