Трускавець-2022 – європейська столиця велосипедного туризму

By  | 26.12.2018 | Filed under: Публікації

Напередодні Дня Святого Миколая з паризької штаб-квартири Європейської спілки з велосипедного туризму до Трускавця надійшла приємна звістка. В липні 2022 року Трускавець стане Європейською столицею велосипедного туризму і прийматиме учасників XVIII Європейського тижня поціновувачів цього двоколісного транспорту.

UECT (l’Union Européenne de Cyclotourisme, Європейська Спілка з велосипедного туризму, сайт http://www.uect.org/fr/)  була створена в 2002 році в Парижі п’ятьма європейськими країнами. В 2012 році до неї долучилася і Україна. Метою спілки стали прагнення громадян бюджетно подорожувати по Європі і кожного року проводити зльоти велосипедистів в різних країнах старого континенту.

І ось в 2022 р. надійде черга і до України. Автору цих рядків прийшла на думку ідея – а чому б не провести цю подію в курортному Трускавці? Ця пропозиція надійшла до голови Української Федерації зі спортивного туризму Тараса Пахолюка, і після тривалого обговорення вона знайшла підтримку.

Звичайно, доведеться докласти чимало зусиль, щоб відремонтувати дороги не тільки в Трускавці, але і в районі, прокласти велосипедні доріжки. Це буде гарною промоцією нашого краю в Європі і стимулом навести порядок в дорожньому будівництві. Маємо для цього ще три роки.

Транспортні маршрути складатимуться таким чином, що охоплюватимуть Дрогобицький, Сколівський і Стрийський райони. Жителі цих районів матимуть можливість заприятелювати з учасниками зльоту, беручи участь в культурних заходах на трасі, пропонуючи свою сувенірну і гастрономічну продукцію. В нас буде нагода показати європейцям нашу українську гостинність, чудові краєвиди і нашу ментальність.

Своїми справами наближаймо Україну до Європейської спільноти!

Микола Іваник, історико-краєзнавчий клуб «Сива давнина»

На фото: трускавецькі велосипедисти Микола Іваник та Олег Осійчук; Європейський зліт велосипедистів в м. Івердон (Швейцарія) в липні 2013 р.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви