Трускавець став центром започаткування дискусії про курортологію та гостинність Карпатського регіону

By  | 28.02.2019 | Filed under: Публікації

Потужним поштовхом для дискусій та обговорень актуальних питань туристично-відпочинкової сфери став Перший Східноєвропейський Форум гостинності та курортології, який вчора, 27 лютого, стартував у Трускавці. На два дні 250 учасників з України, Польщі, Словаччини та Угорщини приїхали в Трускавець, щоб поділитись досвідом, дізнатись про перспективи розвитку Карпатського регіону в напрямку туризму та щоб нагородити лідерів галузі відзнакою «Кришталевий Лотос».

У перший день Форуму, в рамках панельної дискусії «Проблеми і перспективи розвитку міст-курортів в Карпатському регіоні Європи», разом з керівниками польських міст доповідав Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця. Він розповів про головні проблеми туристичної сфери в українських реаліях, які турбують сучасні курортні міста, а саме незначний відсоток промоційних активностей. Разом з тим Андрій Кульчинський зазначив, що в цьому році Трускавець відвідала рекордна кількість відпочивальників з Польщі, що свідчить про активну роботу в напрямку залучення іноземних туристів.

«Ми прихильно відносимось до всіх проектів в напрямку відкриття нових прямих сполучень з Польщі до України – як наземних, так і повітряних. Ми часто ведемо переговори з керівниками авіакомпаній, щоб налагодити логістику. Нас також цікавить промоція ширшого спектру послуг, які відпочивальники можуть отримати в Трускавці, це стосується операцій з реабілітацією, косметології та інших. Ми також розуміємо, що визначним є вплив інфраструктури, яку ми сьогодні активно відновлюємо. Працюємо також в напрямку повернення у власність громади джерел мінеральних вод», – наголосив Андрій Кульчинський.

Варто відзначити – польські колеги прихильні до Трускавця. Аби мотивувати поляків подорожувати в Трускавець, вони радять лобіювати питання щодо удосконалення та збільшення кількості переходів через кордон. Вважають, що необхідно пришвидшити процес децентралізації, що дасть додатковий грошовий ресурс, як від держави, так і від західних партнерів для розвитку. Польські гості наголосили, що місто гарно виглядає, та пишаються, що в Україні мають гідного партнера для реалізації програм транскордонного співробітництва.

Форум гостинності та курортології триває. Сьогодні, 28 лютого, учасники зберуться на не менш цікаві панельні обговорення. Одна з найочікуваніших – «Вплив розвитку інфраструктури, шляхів і центрів сполучень на загальний економічний розвиток в Карпатському регіоні Європи». Спікерами цієї дискусії будуть Богдан Матківський – депутат Верховної ради України, Богдан Жондца – депутат Сейму Польщі, Тетяна Романовська – генеральний директор аеропорту Львів ім. Данила Галицького.

Слід зазначити, що Перший Східноєвропейський Форум гостинності та курортології «Кришталевий Лотос» відбувається у Трускавці за підтримки Трускавецької міської ради, управління розвитку міста та міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Це іміджевий захід, який покликаний зробити наше місто-курорт одним з центрів розвитку Карпатського регіону.

Леся Боднар (текст і фото)

Також читайте

Tags: , , ,
 • Олена

  Дуже добре! Особливо коли мова йде про сполучення! А чому ж про сучасний потяг «ІНТЕРСІТІ», який відмінили до Трускавця ніхто не згадує?
  Авіасполучення це добре, але ж це тільки до Львова. А от чудовий залізничний вокзал у Трускавці вже давно занепадає, бо до нас сучасні швидкісні залізничні маршрути не доходять ні з Європи ні з столиці!
  І всім до того байдуже! От Вам і шляхи сполучення нашого сьогодення.

  • Ivan Tsehen

   А хто Вам сказав що не згадували про відмінений потяг до Трускавця? ))

   • Олена

    Ніхто не сказав …
    Про це ні слова ніде нічого не сказано.
    Або може вже завтра швидкісний потяг в Трускавець
    прилетить?
    То ж донесіть нам цю благу звістку ,щоб ми всі разом
    пораділи!

    • Ivan Tsehen

     Так представтеся хто Ви щоб я знав кому і куди доносити благі звістки ))

    • Олена

     Ви донесіть усім, хто хотів би нарешті їздити до Трускавця швидкісним потягом, як
     нормальні цивілізовані люди. Та й мешканці курорту в цьому дуже зацікавлені!

     Гадаю, переписка між нами нікому не цікава. То ж чому б, не повідомити цю приємну новину (якщо звісно таке питання обговорювалось) ВСІМ зацікавленим.
     Чи таки нема чим порадувати…?

     Мабуть, якби було позитивне зрушення в цьому
     питанні, всі Трускавецькі ЗМІ уже б про це написали…

    • Ivan Tsehen

     Нема про що говорити – пропоную збирати підписи й дальше ))

    • Олена

     Нажаль, наші підписи нічого не вирішують. Це зовсім інший рівень вирішення питань.
     Це має бути депутатське звернення. Або звернення представників адміністрації (мерів) до керівництва Укрзалізниці. Бажано представників всіх міст, які лишились без швидкісного сучасного залізничного сполучення Трускавець, Дрогобич та інші.
     Зараз, саме час згадати про цю проблему! Може хоч під вибори хтось зацікавиться і підніме це болюче питання? Але ж хто…?

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви