Трускавець ВО Батьківщина (список)

Номер

кандидата в депутати

у  виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)
Число, місяць, рік
народження
Місце роботи

(заняття)

Посада
1 Крамар  Руслан Ярославович 27.11.1973р. Приватний підприємець
2 Пономаренко Наталія Анатоліївна 29.04.1975р. Трускавецька міська рада Секретар  ради
3 Беднарчук Юрій Романович 01.08.1979р. Приватний підпрємець
4 Гладкий Михайло  Миколайович 27.03.1977р. Приватний підприємець
5 Корнат Володимир Володимирович 06.06.1979р. Тимчасово не працює
6 Пристай Мар’яна Володимирівна 11.06.1984р. Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім..Л.М.Литвиненка НАН України Провідний інженер
7 Герльовський Василь Ігорович 27.03.1979р. Приватний адвокат
8 Шоломіцький Олег Григорович 24.09.1968р. Приватний підприємець
9 Лаврись Ярослав Васильович 15.02.1944р. Приватний підприємець
10 Гарасим’як Роман Іванович 25.09.1979р. Приватний підприємець
11 Чайковська Галина Степанівна 08.07.1960р. пенсіонер
12 Іваницька Оксана Михайлівна 20.07.1959р. Закрите акціонерне товариство  “Трускавецькурорт” Головний лікар-директор
13 Квітковська Олена Ярославівна 12.02.1963р. Приватний підприємець
14 Батюк Ігор Володимирович 15.04.1971р. Трускавецька міська лікарня Інженер з ремонту
15 Боднар Євген Якович 27.01.1952р. Санаторій “Батьківщина” Заступник директора
16 Макух Інна  Іванівна 05.08.1961р. Тимчасово не  працює
17 Стрельбицька Ірина Валеріївна 29.12.1971р. Центр медичної реабілітації та санаторного лікування “Трускавецький” Завідувач виробництвом їдальні
18 Івченко Андрій  Ігорович 27.05.1969р. Тимчасово не  працює
19 Собко Анатолій Микитович 03.11.1948 Медико-реабілітаційний центр  “Перлина Прикарпаття” масажист
20 Морозов Віктор Іванович 24.04.1959р. пенсіонер
21 Адикевич Володимир Романович 05.07.1973р. Приватне підприємство  “Геліс” водій
22 Пенц Ірина Сергіївна 29.12.1987р. Тимчасово не  працює
23 Наконечний ВолодимирСтепанович 03.06.1988р. Санаторій “Молдова|” культорганізатор

Також читайте

Tags: ,
 • Юра

  Да ну точно ми вже мали БАТЬКІВЩИНУ У ВЛАДІ. І що маємо! НУ ви подивітся на список і згадайте хто з цього списку Взагалі хоча щось зробили для нашого міста.

 • Я

  Батьківщина у Трускавці сформована бандитами. Тому її назва починається з “Б”.

 • Freedom

  Ти скоро на солярку мати не будеш на свій БТР,бо скоро за газ(дешевий) платити будеш,зима на носі!!!(((

 • БТР

  Не дамо Батьківщині прийти до влади, бо як вони прийдуть, то буде 4 роки розрухи.

 • Freedom

  Торба тобі,бо ти окрім заниження оцінок людей на більш нічого не здатний!І я переконаний,що і так люди ставляться до тебе,бо на краще ти не заслуговуєш!Вони працюють командою і тільки командою можна досягнути для людей максимального результату!І я тільки голосую за партію ВО”Батьківщина”!

 • Kolja

  По-перше, я не рвуся в списки, тому моя популярність в цьому випадку неважлива, а по-друге, жити разом з тобою в одному під”їзді і розуміти проблеми мало, потрібно вміти їх вирішувати, а для того треба мати певні навики і здібності, та й можливості. А то буде як у вислові “бідний бо дурний, а дурний бо бідний” – безвихідне становище. Чи ви думаєте, що чим бідніший прийде до влади – тим від буде чеснішим? Та мена гіршого чим дурному дати владу, він як дорветься – то всім буде торба!!!

 • Freedom

  Коля,а хто тебе знає і що зробив для міста?!Там є багато людей які боролися і відстоювали не тільки свої інтереси але громади!!!Команда людей які живуть у наших підїздах і зустрічаються з цими проблемами,що і ми кожний день!!!І я підтримую тих людей які розуміють проблеми міста,а не засівають їхні посади і їм все глибоко і далеко!!!Я за БАТЬКІВЩИНУ!!!

 • Kolja

  От читаю ще раз список і крім перших трьох більше нікого не знаю, і більше того – ніхто їх не знає, окрім їхніх сусідів. Та й працюють вони (в основному)- то бідний підприємець, то тимчасово безробітний (напевно хочуть влаштуватись на роботу міську раду?). А людина, котра не може влаштувати власне життя (власний бізнес), навряд чи зможе ефективно вирішувати проблеми нашого міста.

 • Kolja

  Що за список??? Люди випадкові. Що вони будуть робити ТМР??? Треба включати в список не просто непоганих людей, а толкових, котрі і висловитись можуть (без матів) і конструктивні пропозиції запропонувати можуть, і вирішити проблеми міста. От так, понабирають всіляких, а потім думаємо, чому у нас проблеми в місті? як вони виникли? а як їх вирішувати? ніхто неможе дати ради, хіба тикають один на одного, шукають крайнього. Хоча в списках інших партій бовдури ще ті. Треба з кожного списку вибрати пару нормальних людей, а вони там в кожного по один, два є, от тоді б був серйозний списочок.

 • Freedom

  Рейтинг ВО”Батьківщини”,занижують тільки труси!!!І ви будите розчаровані 1 листопада!!!Він буде як ніколи високим,бо всі розчаровані у діючій владі і тепер зрозуміли,що шкодувати будуть за її минулою владою!!!

 • вундеркінд

  Команда та шо треба якщо пробьются грицьку торба……

 • Freedom

  З всіх списків,самі порядніші люди-це у ВО”Батьківщина”,яка для міста на відміну від усіх найбільше зробила!І всі побачуть її результат 1 листопада!Більшість гарантована!

 • Денькович І.

  Та ну таку Батьківщину. Крамар буде Ілику гроші возити як колись мені, Беднарчук ділянки лобіювати під будівництво своїх магазинчиків..та ну..думав кращих поставлять. Пристай Мар”яна, такий пахар в Батьківщині, і шоста. Дурдом…Хто той список формував. Не світить Вам ребята результату…Гора 12%. В загальному 6 депутатів з мажоритарщиками, хоча судячи по списку нема сильних мажоритарщиків. Хіба Пономаренко більш менш. У всіх решта негативу – тьма.

 • Микола

  Батьківщина має перше місце в рейтингу в Трускавці, і взагалі це єдина партія, яка буде ефективною в опозиції, якщо не дай Бог грицак стане мером!

 • sofia

  Приватні підприємці ідуть у владу щоби вирішувати власні проблеми а не проблеми громади міста…
  І ми, прості люди, це добре розуміємо…

 • Freedom

  Батьківщина рулить і буде мати найбільше депутатів!!!Ура!)))

 • василь

  КУДИ ПОДІЛИСЯ ВСІ ІНШІ СПИСКИ?????? В БАТЬКІВЩИНИ ЧИ п. КЛЮЧАКА Є ЦЕНЗУРА???

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви